Klomen kullanımı Pkos tedavisi acil yardım kızlar

mavissevdam

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
834
484
Kızlar merhabalar ben pkos hastasıyım adetin 2.günü günde 3 kere klomen kullandım. 9. Gün gittigimde 9 mm 3 yumurtam oluşmuştu sağ tarafta doktorum 14. Gün gel çatlatıcaz muhtemelen dedi. Şuan 11 günüm geceden beri sag kasıgımda batma hissediyorum ara ara bagacıma ve belime vuruyor agrısı. Sizce bu normal mi acaba erken mi çatladı kafam çok karıştı bi bilgisi olan varsa lütfen yazsın kızlar

normal bende de oluyo bazen. yumurtalar ilacın etkisiyle daha hızlı büyüdügü için sancı olabiliyo. bu arada ilerlemen güzel görünüyo :)) ben günde 2aldım önce sadece 1tane yumurtam büyüsü diğer ayda hiç yumurtam oluşmadı. 3 çok iyi şansın yüksek bence

Teşekkür ederim canım umarım öyledirr

Bende pkos hastasıyım adetin 4.günü başladım bugün 10.günüm hiç kasık ağrım yok benimki hiç büyümedi galiba doktorun verdiği doz düşük geldi aslında günde 1 tane kullandım öyle olupta yumurtası büyüyen var mı 4 gün sonra kontrole gidecem bakalım ne olacak

Canım seni geç çagırmış kontrole bide gerçekten dozun düşük benim klomeni ilk kullanışım olmasına rağmen bana günde 3 kere 6 gün verdi 9. Gün kontrole çagırdı. Ama nasibinde varsa tabiki büyür. Bol bol süt iç muz ye avakado ve günde 1 tane maden suyu iç ben onları içtikten sonra büyüdügünü hissediyoeum umarım çarşamba gittigimde istedigimiz kıvama gelir ver çatlatırız. Sende perşembe gidiceksin sanırım haber ver banada büyümüş mü bakalım umarım büyümüştür

Bir de illa agrı olucak diye birşey yok canım büyür ama hissetmezsin

Ayy bugün gittim ve 20mm olmuşş yarın çatlatma ignesş olucam

Çok sevindim canım bugün gün boyunca merak ettim haber vermeni bekliyordum bende cuma günü gidecem bakalım hakkımızda hayırlısı
Ayy ya sende bana haber ver tamam mı. Doktorum benimkine çook şaşırdı nasıl bu kadar büyümüş dedi. Süt muz ve maden suyu kullandım sanırım faydasını gördüm bence dene canım

Ayy ya sende bana haber ver tamam mı. Doktorum benimkine çook şaşırdı nasıl bu kadar büyümüş dedi. Süt muz ve maden suyu kullandım sanırım faydasını gördüm bence dene canım
Bende bugün gittim 23mm olmuş çatlatma iğnemi de oldum 3 gün ilişki önerdi çok şaşırdım ama hiç beklemiyordum bundan sonrası nasip kısmet artık

Yok canım özel doktor olmasına rağmen çagırmadı beni dedign gibi 15 günü gel kan ver dedi adet olursan da 3 günü gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…