Klomen Sonrası Yumurta Takibi (Pkos)

İnşaallah Rabbim bize nasip etsin
Bol bol değerlendirin😂
Benim dr iğne vermedi çatlamaya başlamış dedi olmaz birkaç ay sonra tüp bebek düşünüyoruz artık kısmet
Hiç anlamıyorum bu tüp bebek tedavisinden. 🤦🏻‍♀️ Bakalım inşallah nasip eder rabbim bize gün aşırı önerdi doktorum eşimdede biraz düşüklük var diye

Hiç anlamıyorum bu tüp bebek tedavisinden. 🤦🏻‍♀️ Bakalım inşallah nasip eder rabbim bize gün aşırı önerdi doktorum eşimdede biraz düşüklük var diye
Valla açıkçası bende anlamıyorum desem yalan olmaz😂
Bende klomenle takip ve ilişki dedi dr günaşırı ama yumurtlama zamanı hergün değerlendirdim valla😂 bu ay olmazsa eşimden test istediler bakalım

Valla açıkçası bende anlamıyorum desem yalan olmaz😂
Bende klomenle takip ve ilişki dedi dr günaşırı ama yumurtlama zamanı hergün değerlendirdim valla😂 bu ay olmazsa eşimden test istediler bakalım
İnşallah nasip olur kuzum yemi yıl mutluluk huzur bebişler getirsin bizlere 🥰

Merhaba kızlarr bende bu ay klomen kullandım tek yumurta 21mm ve kendisi çatladı.Regliye 5 gün kaldı kaset test yaptım ama hayali çizgi görüyorum artık:)
Stres yapmayın zor bende öyleyim Allahın izniyle bizimde bebişlerimiz olucak inşaallah
Yumurta sayısından çok kaliteli olması bizim için önemli demişti drum
Sonuç ne oldu sizin cizgi var gibi tekrarladınız mı

Canım sendede pkos varmış bende öyleyim klomen sonrası ignemi oldum bugün 7.günüm banada haber ver yumurtan büyümüşmü birde muz maden suyu süt iç benim ki öyle büyüsü doktor bile şaşırdı
Canım ben regl 3 gün kaldı kullandim klomen ama ilk aydan çatlatma iğnesi vermeyeceğim dedi kist yaparsa doğal deniyecegiz yumurtan iyi dedi iliski önerdi sadece bakalim yine regl olursam bu sefer de klomen ve çatlatma iğnesi ile devam edicez senin önerine uymaya çalışayım mutlaka

Canım ben regl 3 gün kaldı kullandim klomen ama ilk aydan çatlatma iğnesi vermeyeceğim dedi kist yaparsa doğal deniyecegiz yumurtan iyi dedi iliski önerdi sadece bakalim yine regl olursam bu sefer de klomen ve çatlatma iğnesi ile devam edicez senin önerine uymaya çalışayım mutlaka
Hayırlısı olsun canım İnşallah

X