Klomen kullanımı Pkos tedavisi acil yardım kızlar

Benimde hastalanmama son 5 gun var gecikince yapacam.ama yine adetten once hep yasadigim aşırı gogus hassasiyetim var sanki yine olmadi gibi geliyor 😓ilk defa bu ay tutuyorum kendimi test yapmamak icin bekleyecem eger gecikirse yapacam diye ama olmamis hissi var 😓

Kizlar bugun klomenle yumurtladigim gunle beraber 16.gunum halen olmadim sizce var midir ya cok heyacanliyim hafta donu da eczane kapali yakinda nobetcide yok.sizce olmasaydi 15.gun dun gelmezmiydi benim herzaman yumurtlamamin 15.gunu gelmistir .normale gore bugun adet gunum gozukuyor takvimde ama herzaman 15.gun gelmesi gerekirdi sizce var midir 🥺

Kizlar bugun klomenle yumurtladigim gunle beraber 16.gunum halen olmadim sizce var midir ya cok heyacanliyim hafta donu da eczane kapali yakinda nobetcide yok.sizce olmasaydi 15.gun dun gelmezmiydi benim herzaman yumurtlamamin 15.gunu gelmistir .normale gore bugun adet gunum gozukuyor takvimde ama herzaman 15.gun gelmesi gerekirdi sizce var midir 🥺
En saglıklısı kan vermek kuzum inşallaj vardır

Bende pkos hastasıyım adetin 4.günü başladım bugün 10.günüm hiç kasık ağrım yok benimki hiç büyümedi galiba doktorun verdiği doz düşük geldi aslında günde 1 tane kullandım öyle olupta yumurtası büyüyen var mı 4 gün sonra kontrole gidecem bakalım ne olacak
Merhaba bende pkoluyum klomen kullanmıştım ve günde ve günde 1 tablet bana okadar fazla geldi ki aynı anda 6-7 yumurta büyümeye çalışti ağrı hissetmedim ama doktorum çok riskli bulmuştu hatta ilişki korunmasız olmasın demişti😂 o yüzden olurda bidaha klomene başlarsam doktorum tableti tam değil yarım alabilceğimi söyledi yumurtalarım aşırı tepki veriyor 16 mm kadar büyüyebiliyorlar

Ayyy kuzum ya allah senden razı olsun sanada saglıklı sıhatli bebişler nasio etsinnn inşallahhh
Tuğba sanada dua ediyorum sanirim bu ay oldu klomenin 2.ayinda.deprem bolgesindeyim ve doktor kontrolum oldugu gun deprem oldu ve gidemedim iki hafta disarda kaldik ve hamile oldugumu öğrendim rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin henuz doktora gitmedim🙈mucize oldu🥺🥺

Tuğba sanada dua ediyorum sanirim bu ay oldu klomenin 2.ayinda.deprem bolgesindeyim ve doktor kontrolum oldugu gun deprem oldu ve gidemedim iki hafta disarda kaldik ve hamile oldugumu öğrendim rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin henuz doktora gitmedim🙈mucize oldu🥺🥺
Oyy maşallah rabbim kucagına almayı nasip etsin benim bu ay da olmadı biraz ara verdim tedaviye

Rabbim hayirlisiyla nasip etsin insiallah dualarimdasin.ismin aklimda kalmis.sende bana dua et olur mu iki yildir istiyordum.henuz doktora gitmedim🥺🤲🏻

Kızlar merhaba.Demin hastaneden geldim.klomen verdi bana.Rahim filmi de adet bittiği gibi ge dedi bana.Eğer rahim filmi çekeceksen klomen alma dedi.Benim anlamadığım nokta şu.Klomen kullanırken yumurta büyüyor biliyordur kullananlar.rahim filmi çekersem zarar mı vermiş olurum acabaBu süreçten geçen varsa lütfen ama lütfen beni bilgilendirebilir mi 🙏🙏🙏

Kızlar merhaba.Demin hastaneden geldim.klomen verdi bana.Rahim filmi de adet bittiği gibi ge dedi bana.Eğer rahim filmi çekeceksen klomen alma dedi.Benim anlamadığım nokta şu.Klomen kullanırken yumurta büyüyor biliyordur kullananlar.rahim filmi çekersem zarar mı vermiş olurum acabaBu süreçten geçen varsa lütfen ama lütfen beni bilgilendirebilir mi 🙏🙏🙏
Caım ben klomenin 5.günü rahim filmi çektirdim hiç sıkıntı olmadj

X