Klomen kullanımı Pkos tedavisi acil yardım kızlar

Ayyy kuzum ya allah senden razı olsun sanada saglıklı sıhatli bebişler nasio etsinnn inşallahhh

Aynen yaa psikoloji lojimi bozdum yaptım test yine kötü oldum ya bende pko yok adetim düzenli bu ay innofolic combi klomen owitrelle kullandım innofolic combiyi kendim duydum kullandım öle doktor yazmadı bana ne bilim bu ay umitliydim ama yine olmadı sanki hissediyorum canimm skkn

Elimizde degil biliyorum ama dusunmemeliyiz oldu mu olmadi mi diye.yumurtlamadan sonra kacinci gunun canim.testi yaptin ?

Ayy ya sende bana haber ver tamam mı. Doktorum benimkine çook şaşırdı nasıl bu kadar büyümüş dedi. Süt muz ve maden suyu kullandım sanırım faydasını gördüm bence dene canım
Beraber mi içtin karıştırıp

İlişkiden sonra ki 10 gün sanki koyuluk var biraz demi kendimi kandirmiyosam tabi silik
10.gunde zor çıkması daha o dollencek kana kariscak kandan sonra idrara gececek en az 15 gun surer yani testti yapmak icin en az 15 gun bekle ya da adet gecikmesinden sonra yap kuzum belki olmustur erken yaptigin icin negatif gorup uzulme diye diyorum.

Bence ışıktan cunki el fenerini açıyorum yok öle bise
Bende senin gibi gecen ay erken yaptim benimde böyle ışık tutunca golge varmis gibi geliyordu cok umutlanmistim surekli test yapmaktan kafayi yemistim sonra baktmki olmamis bosuna umutlanmisim.gecen ayki test boyleydi bak atiyorum benziyorlar.o demekki kuruma çizgisiymis dedim sonra..

Eklentiler

• IMG_20221220_185137.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 47
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…