Klomen kullanımı Pkos tedavisi acil yardım kızlar

İnşallah canım ama doktorun biraz geç çağırmış kontrole sanki

Hanimlar iyi akşamlar bizde bebek düşünüyoruz klomen ve ınofolic kullandim bittikten sonra ovulasyon testi aldım denedim ancak ilk gunden beri çift çizgide koyu neden acaba fikri olan var mı

Eklentiler

• 20230107_234904.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 41
3 kez kıllandım ben klomen ilkinde hiç ağrım olmadı ama ovulasyonla takip ettim pik olmuştu 2 ci kullanmamda hafif ağrı hissetmiştim 3 cu kullanımdada şiddetli ağrım oldu çatlarken ama döllenmedi hiç birinde bu arada pko var o yüzden yazdım günde 1 tane alıyordum doz az deyip geçmeyin klomen kist yapıyor her seferinde kist oldu adettle attım

Kaçıncı gün 11 oldu canım
8.gun birinci gun aksam bi tane aldim diger gunler iki tane cunku oglenden sonra doktora gitmistim adetimin 3.gunuydu basla hemen dedi.ve bugunde ovolasyon testim pik çıktı ve inanilmaz sol tarafimda agri var cok korkuyirum insallah kist filan olmamistir bu kadar agrimasi normal mi hic bilmiyorum ilk kullanimim bu klomenio kadar korkuyorum ki olmayacak diye kiste donuscek diye meryem suresi dagittim 41 ayri kisiye duama eklenmek isteyen varsa isimlerinizi yazin fua edecem sizler icinde

Rabbim nasip eder inşallah canım banada dua et lütfen ismim Tuğba benimde bugün 10.günüm

Rabbim nasip eder inşallah canım banada dua et lütfen ismim Tuğba benimde bugün 10.günüm
Yazdim ismini edecem dua sizde 41 ayri kisiye meryem suresi dagitin okusun sizin icin insallah guzel sonuclar aliriz.peki bu sol yumurtam niye agriyor kizlar sizce yarin kontrolum var ama kiste mi donustu ondan mi böyleyim yoksa yumurtam buyudugu için mi agriyor bu normal durum mudur

Büyüdügü için agrıyor hayatım korkma demekki solda büyüyo ilaçtan sonra hiç gitmedin demi. Allah razı olsun

Büyüdügü için agrıyor hayatım korkma demekki solda büyüyo ilaçtan sonra hiç gitmedin demi. Allah razı olsun
İlactan sonra 8.gun gittim 11 ml solda bi yumurta gelisiyor dedi baska gelisen yok dedi.yarina cagirdi.yarinda ilacin 15.gunu oluyor.yumurtlamam 7 ocak cumartesi gunu oldu bugunde yumurtlama pozitif cikti .cok merak ediyorum yarin ya kistlesmis diyecek ya da çatlatma iğnesi vuracak

Ovolosyan testlerim de bunlar.

Eklentiler

• IMG_20230108_112143.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20230108_112131.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 44
Kuzum ovulasyon testleri bu süreçte kullanmak mantıklı degil yanlış gösterir. Bende ilk adetin 9 günü kontorele gitmiştim 9mm di sonra 14.günü çagırdı ve 20mm olmuştu ve agrılı büyümüştü sıkıntı etme büyümüştür yapar igneni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…