Klomen kullanımı Pkos tedavisi acil yardım kızlar

Ben pco hastasıyım klomen tedavisi gördüm 9 yıl önce yumurtaların çok gelişmemiş bu ay olmaz dedi doktorum ama suan oglum 8 yaşında ilk denemem de oldu ki ben ilac kullanmadan kesinlikle adet göremiyorum suan yeniden kullandım insallah yine olur oğlum bir kardeşi olsun cok istiyor hepiniz umarim güzel sonuclar alırsınız

Amin kuzum amin pco başımıza bela

İnşallah hepimize nasip olur

Gider canım gider onu düşünme se

Kızların iliskiden 10-11 gun sonrasi cok erken yumurtanin catladigi gunden itibaren sayacaksaniz 15.gun ya adet gelir ya gelmez gelmesede 17.gun en erken test yapin cunku erken yapip negatifi gorunce insan cok uzuluyor ben defalarca yasadim.adetimiz duzensiz evet ama yumurtlama ve catlama gunlerimizi biliyorsak muhakkak yumurtlama olur ve dollenme gerceklesmediyse adet 14 gun sonra gelir.gerceklestiyse bi kac gun gecikmesini bekleyin oyle yapin uzulmeyin lutfen rabbim hayirlisini nasip etsin az once 46 ayri insanin meryem ayeti duasiyla teslim yaptim hepimize dua ettim tugbacim ismini zikrettim rabbim kabul etsin kimsenin kucagini bos birakmasin hayirli salih saliha evlatlar nasip etsin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…