Klomen kullanımı Pkos tedavisi acil yardım kızlar

Ayın 11 inde yapıcam canım kaçıncı gün oluyor bilmiyorum bendede gögüs hassasiyeti var gibi yada ben kendim uyduruyorum emin degilim
Canım sakın belirti arama kendini dinleme bak bende 0 belirti vardı ama başka sonuçlandı bugün kan tahlilimi verdim sonuç 50.95 çıktısende olacaksın 7 senin sonu umut olacak

Ayyy kuzum yaa çok sevindim. Lütfen bana bize dua et eksik etme duanı. Benimde dualarım seninle
Etmem mi ismen bilmesemde şuan bile ediyorum rabbim senin mucizeni bugün rahmine düşürsün ve istediğin sonucu al çok çok çok güzel bir duygu rabbim yaşatsın derdini veren rabbim dermanını sana bu ay versin dualarım seninlegüzel dileklerin güzel kalbin için çok teşekkür ederim aminnn inşallah güzelce yükselsin değerlerim sağlıklı olsun yeter duanı eksik etme bizden

Ayy aglattın beni ya çok fena oldum rabbim sağ salim kucagına almayı nasip etsin inşallah ismim Tuğba bu arada. Güzel rabbim kimsenin kucagını boş bırakmasın hayırlı saglıklı bebişler nasip etsin. Seninkinide inşallahhhh

Tuğbacımmm çok memnun oldum bende ilkim valla bende çok duygusalım şıan ağlıyorum çok garibim yani allah bin kez razı olsun

Ya kuzum benim inanki seni tanımadıgım halde o kadar mutlu oldum ki anlatamam çok güzel nir duygu yaşıyorsun çoook rabbim daim etsin
Allah bin kere razı olsun inan bende burda o kadar çok gebelik haberi sldım ki o kadar mutlu olmuştum insanların mutluluğu ile ağladım bileama rabbim bana da yaşattı ce şunu anladım insanlara umut verirken umut buldum mucizeyi buldum rabbime çok şükür olsun rabbim herkesin kalbinin ekmeğini yedirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…