Klomen kullanımı Pkos tedavisi acil yardım kızlar

Merhabalar ben de pcosum.2 yıldır cocuk istiyoruz ama olmuyor.hastaligimin 3.gunu 26 aralik klomen tedavisine basladim gunde iki defa 31 aralik.2 Ocak kontrole gittigimde sadece solda bir yumurtam 11 ml buyumus dedi doktor bu pazartesi günü yine kontrole cagirdi yeterli buyukluge gelmişse catlama ignesi yapariz dedi.ben ayriyetten ovolosyan testiylede takip ettim bu sabah testim koyulasti bence yumurtlama.cok sey denedim ilk kez klomen kullandim insallah bu kez olur banada dua edin neolur😔

Eklentiler

• IMG_20230107_113950.jpg
    IMG_20230107_113950.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 36
Merhabalar ben de pcosum.2 yıldır cocuk istiyoruz ama olmuyor.hastaligimin 3.gunu 26 aralik klomen tedavisine basladim gunde iki defa 31 aralik.2 Ocak kontrole gittigimde sadece solda bir yumurtam 11 ml buyumus dedi doktor bu pazartesi günü yine kontrole cagirdi yeterli buyukluge gelmişse catlama ignesi yapariz dedi.ben ayriyetten ovolosyan testiylede takip ettim bu sabah testim koyulasti bence yumurtlama.cok sey denedim ilk kez klomen kullandim insallah bu kez olur banada dua edin neolur😔
Canım yanlış hesaplamadıysam adetinin 16.günü mü bugün?

Bencede yumurtalama olmuş ovulasyon testini bundan önceki günler de yaptın mı yoksa sadece bugün mü yaptın ?

Kızlar hepimizin hakkında hayırlısi olsun bende klomen başladım 5 gün 2 doz 15.gundeyim ve yumurtam 13,5 mm olmuş nasıl gidiyor sizce pcos var bu arada

Canım yanlış hesaplamadıysam adetinin 16.günü mü bugühayir canim bugun tam 15.gunumdu.evet diger gunler de test yaptim adet biter bitmez basladim test yapmaya en belirgin bugun cikti nerdeyse 2 yildir bu testleri kullandigim icin yumurtlama testlerini az cok anliyorum sonuclari.onceki gunleri ekliyorum

Eklentiler

• IMG_20230107_220850.jpg
    IMG_20230107_220850.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20230107_113143.jpg
    IMG_20230107_113143.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 32
Bu pazartesi gunu kontrole çağırdı doktor eger buyumusse catlatma ignesi olacaksin dedi bakalim cok heyecanlıyım ve merak ediyorum sol tarafimda olusuyor demisti ve zaten bugun orda bi ağrı var umarim kiste donusmeden ignemi olurum🤲

X