Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım benim 22.günümdü bugün ayın 7 si adetimm..

canım yaa bencede erken olabilir şimdi baktım 12. gün diyorlar değerlerde hep 8 falan o gün yapılan testlerdeki bunçar çatlatma iğnesi vurulanlar....daha adetinede 8 gün varken yapılan bir test..belki geç çatladı yumurtlan senin...
bazı döllenmeler 13 günü bile buluyormuş..oturup adet günümüzü bekleyelimmm

canım çok yüksek değilki yaa biz bu ay yumurtlama ilacı kullandık doğal olarakta fazla yumurtalarımız oldu..ben burada 80 bile çıkanları okudum..
benimkide 42 çıktı normalmiş ama canım..
bence seninkide normal yanii...
benimde bu ay umudum kalmadı adet olcak gibi ağrım varrr...:KK5::KK5: bugünde zaten duphastonun son günü..o ilaç bitince hamile değilsen adet olurmuşsun hemennn...sanırım benimki gelcek ama ilaç durduruo gibi..ama dahada erken bugün 24. gğnnn:KK5::KK5:
fazla yumurtlama olduğu anlamına geliyor yani ilaç yaptı bencede.baktım 11.ayda yapmışlar bana bu testi değerim 10.6 cıkmış...canım dualarım seninle ve sizlerle du bakalım hamişlikte aynı adet gibi oluyormuş ağrı yapıyormuş arkadaşım adet olcam sanmıştım öyle kasık ağrılarım vardı ama hamileymişim diyor inş seninde öyledir bitanemm güzel düşünelim güzel olsun inşş:KK16:
eee canım daha erken ben bile yapmadım daha 26. Günüm olmasına rağmen dur bi bekle canım benım

canım ben yumurtamın catladığı günü bildiğim için istedim aslında birazda.10 gün oldu normalde hcg nin salgılanması gerekiyormuş coğu 10 gün sonra öğrenmiş.2-4 vs li dğer olsa yine umutlancaktım ama 0.1 umut falan kalmadı hayırlısı inş gelecek aya hamiş olurummm ama dualarım sizlerle güzel haberlerle gelin bana inşşş:KK16:

fazla yumurtlama olduğu anlamına geliyor yani ilaç yaptı bencede.baktım 11.ayda yapmışlar bana bu testi değerim 10.6 cıkmış...canım dualarım seninle ve sizlerle du bakalım hamişlikte aynı adet gibi oluyormuş ağrı yapıyormuş arkadaşım adet olcam sanmıştım öyle kasık ağrılarım vardı ama hamileymişim diyor inş seninde öyledir bitanemm güzel düşünelim güzel olsun inşş:KK16:

canım ben yumurtamın catladığı günü bildiğim için istedim aslında birazda.10 gün oldu normalde hcg nin salgılanması gerekiyormuş coğu 10 gün sonra öğrenmiş.2-4 vs li dğer olsa yine umutlancaktım ama 0.1 umut falan kalmadı hayırlısı inş gelecek aya hamiş olurummm ama dualarım sizlerle güzel haberlerle gelin bana inşşş:KK16:

canım banada geçen ay yaptı doktorum klomen kullanmadan önce..benimde 10,58 çıktı ama bu ay 42 çıktı yani tamamen ilaçla alakalı şekerimmm bunu anladık...ama şu gerçek baya iyi kaliteli yumurtlamışız fakat Allah vermemişş

canımm yumurta takibine gitceğin içinn ateşini devmlı ölçmezsen de olur cünkü ultrason daha sağlıklı kesin sonuç görüyor catladıığnı vs.ben adetime az bi zman kala ölçmeye başlıyorum bnm 36.7-36-8 lerde seyrediyor adet olcağım zaman düşüyor.ordan anlıyorum...herkesin vücut ısısı farklı birkc ay ölçtükten sonra vücudunu tanıyosunn inş bu ay olur bitanemmm :KK16:

4gün oldu sanırım tatlımm

canım işte yüksek olup olmadığını anlamak için adetten itibaran ölçüyosun

Kizlar yaaaaa su yumurtanin catladigi gunu nasil anlayabiliriz asagi yukari ??? Birde aklima
takildi bu ates olce isi nedir ? Vucut isiyla yumurtlama veya catlama gunune mi bakiyorsunuzzz

canım banada geçen ay yaptı doktorum klomen kullanmadan önce..benimde 10,58 çıktı ama bu ay 42 çıktı yani tamamen ilaçla alakalı şekerimmm bunu anladık...ama şu gerçek baya iyi kaliteli yumurtlamışız fakat Allah vermemişş

Bayanlar bende bu ay denicem sizde denesenize iliskiye girmeden once yumurtlama zamaninizda tabii
belinize yaki yapistirin... kac kisiden duydum bu ara .. Kimse moral bozmasin :KK9:
klomenlerimizi aliyoruz gunlerimizi takip ediyoruz birde belimize yaki yapistiriyoruz tamam miiiii :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canin sagolsn guzelim uzulme hic kismet

Bayanlar bende bu ay denicem sizde denesenize iliskiye girmeden once yumurtlama zamaninizda tabii
belinize yaki yapistirin... kac kisiden duydum bu ara .. Kimse moral bozmasin :KK9:
klomenlerimizi aliyoruz gunlerimizi takip ediyoruz birde belimize yaki yapistiriyoruz tamam miiiii :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım ben geçen ay yaptım onu...ama o zaman klomen kullanmamıştım fos çıktı..
fakat hamile değilsem bu ay tekrar yaparım fayda gören çok varççç

yakı ve klomen kardeşliği şeferineeee kızlarrrr :nazar::nazar::nazar::nazar:

canım yaa bencede erken olabilir şimdi baktım 12. gün diyorlar değerlerde hep 8 falan o gün yapılan testlerdeki bunçar çatlatma iğnesi vurulanlar....daha adetinede 8 gün varken yapılan bir test..belki geç çatladı yumurtlan senin...
bazı döllenmeler 13 günü bile buluyormuş..oturup adet günümüzü bekleyelimmm

canım benim 17 sinde catlamıştı gittiğime.catlatma iğnesi olanları daha gec catlıyor yani bazen 36 saati bulabiliyor Allah c.c. tan umut kesilmez tabi ama 0.1 yaaa :KK14: ikinci bir yumurtlama daha oldu kasık ağrımdan sonra ovulasyon testi yapmıştım cift cizgiyi görmüştüm sanırım o 14-15 belkide daaha gecti.cünkü ilkinden daha fazla sonrasıydı sanki öyle hatırlıyorum .bakalım hayırlısı adetimi beklicem olursa olur olmazsa nasip dicem ayın 7 sinde belli olucakk ama sonuca göre kafamdan attım bu ay gebeliği :KK31: dikkat bile eidyordum acaba varmıdır diyee yerleşme dönemi olabilir bu aralar diye yavaş yürüyordum yormayım diyordumm hepsi boşmuşş:KK31: hoplayıp zıplayacam artık bu geceee :KK76::KK76:

canım benim 17 sinde catlamıştı gittiğime.catlatma iğnesi olanları daha gec catlıyor yani bazen 36 saati bulabiliyor Allah c.c. tan umut kesilmez tabi ama 0.1 yaaa :KK14: ikinci bir yumurtlama daha oldu kasık ağrımdan sonra ovulasyon testi yapmıştım cift cizgiyi görmüştüm sanırım o 14-15 belkide daaha gecti.cünkü ilkinden daha fazla sonrasıydı sanki öyle hatırlıyorum .bakalım hayırlısı adetimi beklicem olursa olur olmazsa nasip dicem ayın 7 sinde belli olucakk ama sonuca göre kafamdan attım bu ay gebeliği :KK31: dikkat bile eidyordum acaba varmıdır diyee yerleşme dönemi olabilir bu aralar diye yavaş yürüyordum yormayım diyordumm hepsi boşmuşş:KK31: hoplayıp zıplayacam artık bu geceee :KK76::KK76:

hayır kuzu hoplamak yok..bak ne diosunn sonra yine oldu yumurtlamam oldu diyee...
doktorunun dediği çatlama bile olalı daha 10 gün olmuştu kan testi verdiğind..öteki yumurta ise daha 5-6 gün olmuşşş yanii belkide o döllencekk ne biliosunnnn ağır ağır hareket ediyoruzzz :KK8::KK8:

Son düzenleme:

canım ben geçen ay yaptım onu...ama o zaman klomen kullanmamıştım fos çıktı..
fakat hamile değilsem bu ay tekrar yaparım fayda gören çok varççç

yakı ve klomen kardeşliği şeferineeee kızlarrrr :nazar::nazar::nazar::nazar:

Hadi bakalimmm birde hepsini bir arada deneyelim ayri ayri denemektense hepsi birden olsun...
birde cifter cifter dogururmusuzzzzz :21::21:

Hadi bakalimmm birde hepsini bir arada deneyelim ayri ayri denemektense hepsi birden olsun...
birde cifter cifter dogururmusuzzzzz :21::21:

o zaman önümüzdeki ay napıoruzzz...
klomene devammm...
10. gün yakı yapıştırıoruzz...
adet biter bitmez ateş ölçüyoruz sabahlarııı
2.günde çörek otu+bal+tarçın yiyoruzzz varmı katılannnn banaaaaEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:KK3::KK3::KK3::KK3:

o bebekler bu göbeklere gelecekkkkkk başka yoluuu yokkkkk
:KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Son düzenleme:
slm kızlarr bende klomen kullanıyorum günde 2 tane pazar bitiyor salı doktorum gel dedi bu ikinci klomen kullanışım ilk kullandığımda yumurtam gelişti çatlatma iğnesi oldum ama tutmadı bu ay çok umutluyum inş. olur allah herkese nasip etsin...

cnm bnmde pazar gunu son bnm doktorumda carsamba gel dedi hayirlusi olur insallah

valahi üst düzeyde yumurtlamışız hemdee ama nasip napalım kuzucumm yaaa
Kizlar yaaaaa su yumurtanin catladigi gunu nasil anlayabiliriz asagi yukari ??? Birde aklima
takildi bu ates olce isi nedir ? Vucut isiyla yumurtlama veya catlama gunune mi bakiyorsunuzzz
adetinin ik gününden itibaren ölçüyosun canım kendine bi digital al öncelikle hergün 7 de dil altından ölçüyosun canımm
ben onu ilk defa duydum denemek gerek sağol cnımmm
canin sagolsn guzelim uzulme hic kismet

aynennnn öyle canımm napalım kısmetimizde yokmuş..

s.a hayırlı cumalar öncelıkle batım yarın lutfen bana dua edın ve bu ay hamıle kalmış olayım lutfen bana ve tum ısteyenlere dua edın ne olur kasık agrım var bı kç gndur gögus uclarında acıma fln lutfeen bunlar hamılelık belırtısı olsun lutfen:KK43:

hayır kuzu hoplamak yok..bak ne diosunn sonra yine oldu yumurtlamam oldu diyee...
doktorunun dediği çatlama bile olalı daha 10 gün olmuştu kan testi verdiğind..öteki yumurta ise daha 5-6 gün olmuşşş yanii belkide o döllencekk ne biliosunnnn ağır ağır hareket ediyoruzzz :KK8::KK8:

o zaman önümüzdeki ay napıoruzzz...
klomene devammm...
10. gün yakı yapıştırıoruzz...
2.günde çörek otu+bal+tarçın yiyoruzzz varmı katılannnn banaaaaEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:KK3::KK3::KK3::KK3:

o bebekler bu göbeklere gelecekkkkkk başka yoluuu yokkkkk
:KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

haklısın kuzummm durun bakalım benim dualarım sizlerle güzel haberler vereckiniz ban buna cok inanıyorum ama çörek otunu kesinlikle tavsiye ederimm 55 olması birazda ondan bence cok işe yarıyor eşinizede keçiboynuzuna başlayın sorun olmasa bile hareliliği arttırıyor ve güclendiriyormuş spermleri

haklısın kuzummm durun bakalım benim dualarım sizlerle güzel haberler vereckiniz ban buna cok inanıyorum ama çörek otunu kesinlikle tavsiye ederimm 55 olması birazda ondan bence cok işe yarıyor eşinizede keçiboynuzuna başlayın sorun olmasa bile hareliliği arttırıyor ve güclendiriyormuş spermleri

sende katılıosunnn demiiiii bu kürler kardeşliğineeee :KK55::KK55:

eşim gelecek pilav salata yapcam yemeğin yanına cok öpüyorum sizleri kendinize iyi bkınn dualarım sizlerlee AEOlunn :KK16::KK16::KK16:

kızlar bende kaçtımmmm çokkk çokk öptümmm sizleriii :KK54::KK54::KK54: imş pazartesiye kadar kırmızıları görmemek umudu ile öpüldünüzz iyi tatillerrr:KK55::KK55:

corek otu ne ise yariyo

X