Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bizimki tam 7 senelikms ama gittgm her doktor aynisini dedi tup bebekle bile zor diye bitane bile canli hucre yoktu esimde

ya en iyisi ben adetimi bekleyim ayın 7 si.akla kara o zamn belli olur iştee senin kac günün kaldı kuzucukuuuuummmm

canımm benim normalde pazartesi adet günüm ama geçen ay 3 gün gecikmeli oldum o yüzden 5 mart olarak adlandırdım bende..5 marta kadar beklicemmm kuzucummm...

insallah olur kndme cok sıkıntı yaptm korkuyorm icim aciyo olmzsa tutmazsa diye.bu sıkıntdan dolayi 3 ayda 35 kilo verdm.kuru kafa gibi oldm resmn.kayinvalidem hala toz kondrmyo doktr o zamn ole demedi diye insallah olur ya

canım bu kadar hırpalama kendini..aşılama var tüp bebek var..
belki gerçekten doktorlar öle konuşmuştur o zaman..
eşinde problem var olabilir bizde de olabilirdi napalım dünyanın sonumu..
biz şifamızı arayacağız..Rabbimizden isteyeceğiz..
ona sebebsiz infiltre hastası var onlarınki daha büyük sorun canım sorun olduğunda en azından çözülebiliyor..

kız ben yalnışta biliyor olabilirimm okuduysan doğrudur canımmm..ama mantıken ööle olması lazım diye düşündümm benn dur üzülmee

isyaaaaan dün akşamki rüyamdan cok etkilendim namaz kılıyordumm.sonrasında kafamı secdeye koydum ve hiç kaldırmadan dualar ettimm yardımseverlik dünyanın iyi olması için onu hatırlıyorum bi.. ağlıyordum da yanımda başka insanlarda vardı secdede dua eden kafamı kaldırdığımda hepsinin ağladığını gördümm yanımda bir bayan vardı onu hatırlıyorum etkilendim bayağıı.. hayır olsun inş bu rüyammm hayırlara vesile olsun...

ayy çok güzel bir rüya canımmmm..
bence Rabbim seni duymuşşş ben o şekilde yorumladım..
çünkü bir insanın Allaha en yakın olduğu yer secde biliyorsundur..
Demmekki Rabbim seni sıvazlamışş çok ama çok güzel bir rüyaa...

insallah olur dua etmktn baska yapilck bisi yok tewekkul etcz beklycz.rabbimn hikmeti cok...

inşşşş inşş canım hayırlara vesile olur..dün akşam diğer ülkelerdeki Müslümanlar ayapılan eziyeti haberlerde görünce cok üzüldüm eşime dedimm bu insanlar neyi paylaşamıyor diye... sanırım bilinçaltıma girmiş dünyanın iyiliği yardımseverlik için ettiğim duayı hatırlıyorum bi..inş hayırlra vesile olur canımm...

canım çok güzel bir rüya kesinlikle hayırlara vesile olur..
belki çocuk deildir ama başka birşeydir.. fakat hayırlıdır bu rüyaa...
saat kesin 3 temi belli olcak daha erken olmuomu

canım çok güzel bir rüya kesinlikle hayırlara vesile olur..
belki çocuk deildir ama başka birşeydir.. fakat hayırlıdır bu rüyaa...
saat kesin 3 temi belli olcak daha erken olmuomu

akşama doğru belli olue dedi bende 3 te geleyim mi deddim tmm sen st 3 te gel dedi.daha erken çıkmaz mı acaba bide bilgdan öğrenemiyorum dimi sağlık ocağınd yapılanı

akşama doğru belli olue dedi bende 3 te geleyim mi deddim tmm sen st 3 te gel dedi.daha erken çıkmaz mı acaba bide bilgdan öğrenemiyorum dimi sağlık ocağınd yapılanı

ben hiç sağlık ocağına gitmemki kuzum..
kendim üniv hastanesinde çalışınca gitmeme gerek kalmıyor..
ama eğer yakınındaysa öğle sonrasında bir uğra..

Güzel Bayanlar günaydın bugün hayırlı haberler almayı nasip etsin ALLAHIM BİZLERE rüyamda yakınımızın küçük erkek bebeğini görüyorum sankı benım evladım okadar uslu yattı ki omzuma cok güzel bir duyguymuş ALLAHIMMM BİZİ O DUYGUDAN MAHRUM ETME RÜYADA BUKADAR TATLI OLAN ŞEY GERÇEKTE NASIL OLUR KİMBİLİR YARABBİMMM

ben hiç sağlık ocağına gitmemki kuzum..
kendim üniv hastanesinde çalışınca gitmeme gerek kalmıyor..
ama eğer yakınındaysa öğle sonrasında bir uğra..

yakın değil ya mesaimde 1 de başlıyor işyeride uzak cok yakın değil 3 ten sonra izin alayımd çıkayım bari

kızlar fazlasıyla özele kaçacak ama haftada kaç kez ilişkiye giriyorsunuz bebek olsun diye zorunlu olarak mı eşiniz yada siz istediğiniz için mi ?
canım doktorumuzun istediği gibi oldu bu ay... :) günaşırı yani
İlacı kullandıktan sonra bende bir gaz oluştu hiç böyle olmamıştım
ilaç bende de gaz ve göğüs ağrısı yaptı canım ilaçtan yani
gittim baktımm acıyoo vallaa ama klomen yapmıştır yada psikolojiktir düşünmemem gerekiyor acımıyo ki acımıyoki acımıyo ki

ariver nerede yaa.. sabah yazdı bir dahada gelmediii
canım dün evden çıktım yoksa kafayı yicektim eltime gittim.. onunla dertleştim ama pişman oldum sonra çünkü eşim kimseye bahsetmicez demişti umarım eltim kimseye anlatmaz... anlatırsa eşimle sorun yaşıcaz... ama napim kendi beni hiç arayıp sormadı iyi misin kötü msün demedi dertleşmedi benmle (
bugün aklım hep ariverde yaa...pazartesi bende öle olucam diye korkuyorummm
inşallah olmazsın tatlımmm güzel haberler vericeksin sen ben öyle hissediyorum
Ariver nerde şimdi hastaneye mi gitti
yarın gidecem tatlım bugün canım doktorumu aradım sabah 8de yanımda ol dedi canım benm ne kadr rahatlıyom onu görünce anlatamammm

inşallah bağırırız canımmm ..

yakın değil ya mesaimde 1 de başlıyor işyeride uzak cok yakın değil 3 ten sonra izin alayımd çıkayım bari

tamam canım geç olsun güç olmasın demişler..güzel haberlerle gelde geç olsun varsınnnn

canım seni bizden iyi annlayan olmaz..
ben çok iyi anlıyorum seni..
beni şimdiden korku sardı bakalım nolucakk sonu :18::18::18:e
eltine söle kimseye bahsetmesin canım boş yere huzurunuz bozulmasın kuzucummm..
erkekler ne anlar canım böle şeylerden akşam dfiyorum sanırım hamile değilim diye..
eşim denen odun canım çok takıosun kafaya..
zamanı vardır daha diyor..

biliyorum canım iyi ki varsınız sz de olmasanız ben kimi anlıcak ki zaten.. korkma pozitif ol canım ben hep ya olmazsa diye düşündüm olmadı olacak diye düşün olsun canım
benim de eşim öyle.. şimdi tartıştık eşimle deli ediyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…