Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bugun gıdın barı canım
doktorada soleyın sukadar gun oldu dıye
o ne dıcek bakalım

boşver canım boşver... bi ay boyunca ben gidiyorum doktora ilacı ben kullanıyorum sürekli benden kan alınıyo tüm tahlilleri ben yapıyorum bi kere bile ağzımı açıp onun kalbini kırmadım ama ona bişey soruyorum bin şey söyleyip kalbimi kırıyorum ben gitmicem artık doktora kendi gidip testini yapacaksa yapsın banane bundan sonra öyle... erkekler ne fedakarlıktan anlar ne kalp kırılmasından anlar sanki biz eşeğiz de kendileri çok zeki:KK47:

ndn tartıştınız canım
gıtmekmı ıstemıyor

ona dedim ki en son ne zaman ilişkimiz oldu hatırlıyo musun yok dedi nden dedi nedenini söyledim kızdı yok sen niye o kadar kurcalıyosun oluruna bırak olursa olur olmazsa da olmaz sen her şeyi kurcalıyosun sana kaç defa kurcalaama dedim niye bunlarla uğraşıyosun gibi şeyler saymaya başladı

biliyorum canım iyi ki varsınız sz de olmasanız ben kimi anlıcak ki zaten.. korkma pozitif ol canım ben hep ya olmazsa diye düşündüm olmadı olacak diye düşün olsun canım
benim de eşim öyle.. şimdi tartıştık eşimle deli ediyor beni

ne yapcm şimdi canım pekiii..bugün gitsekmi ki

canım eşin haksızlık yapıyor olmaz ama öle..5. gün giderseniz sperm sayısı çok çıkar ama hız ve kalite çok düşük çıkar buda yalnız conuç verir..
en iyisi 3 gün perhiz yapıp 4. gün vermek canım..bir şekilde eşin ikna olacak akşam konuş..
en iyise sen adetli iken yapın işte..
zaten ara verceksiniz..bu akşam kendi kendine mastrubasyon yapsın çünlkü sen adetlisin..
salı günüde verirsiniz testi..ayriyeten onun içinde randevu almak lazım canım...
kuzucum inşş olumlu olur ne bilimm ya korkuyorum şşte elde değil

canım eşin haksızlık yapıyor olmaz ama öle..5. gün giderseniz sperm sayısı çok çıkar ama hız ve kalite çok düşük çıkar buda yalnız conuç verir..
en iyisi 3 gün perhiz yapıp 4. gün vermek canım..bir şekilde eşin ikna olacak akşam konuş..
en iyise sen adetli iken yapın işte..
zaten ara verceksiniz..bu akşam kendi kendine mastrubasyon yapsın çünlkü sen adetlisin..
salı günüde verirsiniz testi..ayriyeten onun içinde randevu almak lazım canım...
kuzucum inşş olumlu olur ne bilimm ya korkuyorum şşte elde değil

kendi bilir canım ben uğraşmıyorum artık ben de doktora gitmicem kendi gidecekse yolu biliyor... güzel düşün canım kötüyü çağırma :KK16:

:KK42:
ona dedim ki en son ne zaman ilişkimiz oldu hatırlıyo musun yok dedi nden dedi nedenini söyledim kızdı yok sen niye o kadar kurcalıyosun oluruna bırak olursa olur olmazsa da olmaz sen her şeyi kurcalıyosun sana kaç defa kurcalaama dedim niye bunlarla uğraşıyosun gibi şeyler saymaya başladı

guzucum sen ndn kendını yıpratıosun ozaman
ugrasma dıosa
bellı bı zaman gecınce zaten kendısı gıder olmuo dıe
akışına bırak
hıc konusunu bıle acma

kendi bilir canım ben uğraşmıyorum artık ben de doktora gitmicem kendi gidecekse yolu biliyor... güzel düşün canım kötüyü çağırma :KK16:

canım benim eşimde gitmedi başta..ama en ben çığrımdan çıktım artık..oturdum ağlayarak konuştum tmm dedi ve gittik yaptırdık..
bence zaman kaybetmeyinn öle hemen naparsa yaptın demek yok gidecek eşşek gibi kuzucumm..
zaman aleyhimize işliyor aslında farkında olmadan

canım doktorumuzun istediği gibi oldu bu ay... :) günaşırı yani

ilaç bende de gaz ve göğüs ağrısı yaptı canım ilaçtan yani

canım dün evden çıktım yoksa kafayı yicektim eltime gittim.. onunla dertleştim ama pişman oldum sonra çünkü eşim kimseye bahsetmicez demişti umarım eltim kimseye anlatmaz... anlatırsa eşimle sorun yaşıcaz... ama napim kendi beni hiç arayıp sormadı iyi misin kötü msün demedi dertleşmedi benmle :KK43:(

inşallah olmazsın tatlımmm güzel haberler vericeksin sen ben öyle hissediyorum

yarın gidecem tatlım bugün canım doktorumu aradım sabah 8de yanımda ol dedi canım benm ne kadr rahatlıyom onu görünce anlatamammm

inşallah bağırırız canımmm ..

canımm insan hiçbişey anlatamıyor ya ben çevremdeki kimseye nlatmıyorum artık anlatmıcam da sonra deşiyorlar orda burda başkalarını anlatan yrın benide anlatır diyorummm susuyorumm hiçbişey demiyorum olacak zamanı vardır geyip geçiştiriyorum :KK50: insan şöyle bir gönülden güvenemiyor yaaa görüyrsun azz cok :KK14:

uğraşmıcam artık cnım bıraktım ben de gitmicem o da gitmesin hiç konuyu bile açmıcam

canımmm bak gençken gidin herşeiyiniz yaptırın sonra kafanız rahtlar ve herşey daha kolay olur.ertelemeee sakınnn yapma bunu bizde erteledik ha bu ay olure ha öbür ay olur derken aylar geçti yıla geldik... eşim hiç bişey demedi sonuçta bendede sorun olabilirdi hemen gitti yaptırdık bunda bişey yok ki yaaa ben anlamıyorum hangi devirde yaşıyoz artık tıp var eski devirler geçti ama bizim insanlarımız hala değişmedi.eşini gitmesi için mutlaka ikna et canımm bir şey yoksa kafanız rahatlar varsada önlemini alırısınz genç yaşta.

off yaa 21. günden beri adet olcakmışım gibi uyuşuk ağrım var sanki geldi gelecek gibi hep..
off ama daha erken yaa..
bu akşam duphastonda bitiyor yarın kapıyı çalcakmı acaba erkendennn:KK31::KK31:

X