Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bende pkoluyum ama ilk doktorum farketmedi kistin var korun dedi beni bosa oyaladi.. simdiki doktorum ise hmn yumurtaya hamilelige odaklandi.. insallah bizde hamilelik duygusunu tadicas. Ne kdrlik evlisin yas kac

inşallah canm...ben 1.5 yıllık ewliyim.. 26 yaşındayım..sen?

bat bugun ama 4gün geç iğne vuruldum bat p.tesi artık...iğneden önce aldım şimdi beklemedeyim..
sende durumlar nasıl?
Hmm hayirlisi olsun ins olumlu sonuc alirsin ben klomenden sonra adet oldum.. sonra hsg cektirdim.. temiz cikti...hic problem cikmadi....doktor 3 ay bekle dedi...bendd simdi kilo vrriyorum sekerimi dusurmeye calisiyorum boyle akisina biraktim...bat carsamba persembe olmasi lazim...

rahim filminin temiz çıkmasına cok sevindim canm...
ne kadar süre klomen kullandın ki ara verdi dr?

rahim filminin temiz çıkmasına cok sevindim canm...
ne kadar süre klomen kullandın ki ara verdi dr?
Canim aslinda bu 2.kullanisimda gecen sene almistim duzenli bi takip olmadi yumrta kayboldu....bu sene ciddi takip ilk diyebilirim...ama ben surekli ilac kullanmak istemiyorum artik bende de esimdede sorun yok bu yuzden zamana biraktim 3 ay sonrada olmazsa gidicem klomen almaya baslicam...insallah gerek kalmaz tabi..

klomen olmadan gelişicekmi yumurtaların?
bu yıl kaç ay kullandın klomen? bnmde 2.ay şimdi regl olursam bnm dr.da ara vericekmi acba?

klomen olmadan gelişicekmi yumurtaların?
bu yıl kaç ay kullandın klomen? bnmde 2.ay şimdi regl olursam bnm dr.da ara vericekmi acba?
Canim yumrtalarda problem yok ki hatta fazla yunurta var..pkoluyum cunku..1 ay kullandim...ama benim su an onceligim saglik kilo verip sekeri dusuremezsem gebe kalirsam dusuk ihtimali var...ya da tansiyona sebep olup normal dogum olmama ihtimali o yuzden buna verdim kendimi

hmmm anladım.cnm hakkımızda hayırlısı... bende kilo veriyorum karbonhidrattan uzak duruyorum süt ve süt ürünleri yemiyorum bayağı etkili ama cok uzun süre devam edemiyorsun ama iyi diyet..

hmmm anladım.cnm hakkımızda hayırlısı... bende kilo veriyorum karbonhidrattan uzak duruyorum süt ve süt ürünleri yemiyorum bayağı etkili ama cok uzun süre devam edemiyorsun ama iyi diyet..
Yani iyi bi diyete odaklamak lazim olmuyo baska turlusu kac kilosun?

Bide ben biraz kiloluyum spermlerin rahime kolay ulasmasi icin bir yontem bilen varmi ?akrobat oldum artik
Hahah öyle bir yöntem olsa burası yıkılmıştı şimdi
Kislar preseed diye kayganlastirici jel var spermleri besleyip yumurtaliklara daha cabuk gitmesini sağlıyor bu jel sayesinde cok hamile kalan var ben gecen ay aldim bu ay klomen ile birlikte kullandim bakalim sonuc ne olacak. Burda preseed kullanlar diye girerseniz zaten görürsünüz oradaki muhababet sayfa sayisi burdakinden daha cok o sayfayida takip edin derim

Hmmm merak ettim senin sonucunda 4 gozle bekliyoruz

Kızlar doktordan geldim yumurtanın biri 18 mm olmus salı gunune catlar dedi igne vermedi bu ay boyle deneyelim dedi adetin 22.gunude yumurtlama olmuş mu diye porgestoron tahlili istedi esimde az önce gitti carsamba filan donebilir hakkimizda hayırlısı artik

sağlık olsun canm...
bende az önce idrar testi yaptım daha erken ama eşim yap yap dedi bnde silik fln cıkar dedim ama yoook...sonuç negatif...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…