Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

işimiz çok zor çook..nasıl olucak bilmiyorum..neyi nerde yanlış yapıyoruz bilmiyorum
Biseyi yanlis yapmiyoruz canım daha nasip olmadı o bebisler bize ondan ben kızıma klomen kullandıgım ilk ay ignesiz takipsiz hamile kaldım nasiptı oldu simdi ise iki yıldır her tedaviye basladıgım da bir aksilik yasadım yarım kaldı bu ayda yumurta gelisti esim gitti nasip degil iste olmuyor

Kizlar benim bu ay umudum yok malum ben bidahaki ay takip yaptirmak istemiyorum sadece inofolic kullansam sizce yumurta nin catlamasina yardimci olurmu sizce

Biseyi yanlis yapmiyoruz canım daha nasip olmadı o bebisler bize ondan ben kızıma klomen kullandıgım ilk ay ignesiz takipsiz hamile kaldım nasiptı oldu simdi ise iki yıldır her tedaviye basladıgım da bir aksilik yasadım yarım kaldı bu ayda yumurta gelisti esim gitti nasip degil iste olmuyor

Inşallah bizede nasip olur bekliyoruz artık kısmet bnde unudnu kesitm her gece rüyamda bebek gördüm hamile oldugumu gördm ama kısmet..göğüslerimde büyümüş gibime geliyor

Acayip sancım var kızlar oldum olacağım diyor reglim. Bıgün toplantımız 10 da bitti. Gelinimiizn d.günü falan anca girdim eve ölüyorum resmen.

Yok canım nerde benim yumurtlama zamanim daha yeni geldi ama esim yok malesef yanımda yani ben daha yumurtlayamadan umutlar bitti ben simdiden adeti bekliyorum :KK43:

Arkadaşlar bende uç ay klomen kullandım son iki ayda iki catlatma iğnesi oldum ilk ignemde yumurtalar 21 olmuştu ama gebelik olmadı ikincisinde doktor çok umitliydi bu ay tutma oranı çok yuksek dedi 25 olmuştu yumurtalar çok iyi oluşmuş dedi. İlişki günü ve saatini yazdı mutlaka bu saatte birlikte olun dedi öncesinde olmayın dedi o saat gelince esimle birlikte tas kesildik kendimizi sartlandirmisiz o saati bekledim dksina kadar ama olamadik sabaha kadar vaktimz vardi a olmadı :KK43: hic Gunum geçmeden adet oldum doktorun çok umutluydu ama olmadı iste :KK43:

X