Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

benim adet günüm ne zaman nasıl hesaplıcam 30 mart adet gördüm klomen bugün bitti doktor iki gün sonra iğne verirse ona göre hesaplıcam sanırım

Dayanamadım test yaptım. İkinci çizgiyi gördüm ama bat cuma bu iğne etkisi olduğunu bile bile yaptım.

benim adet günüm ne zaman nasıl hesaplıcam 30 mart adet gördüm klomen bugün bitti doktor iki gün sonra iğne verirse ona göre hesaplıcam sanırım

bugun 9.günün. ortalama 28 gün olur ama bizim için geçerli olmuyor pek...iğne vurulduğun günden sonra 14 sayman gerek sanrım...

Dayanamadım test yaptım. İkinci çizgiyi gördüm ama bat cuma bu iğne etkisi olduğunu bile bile yaptım.

iğnenin etkisi ne kadr sürüyor kiii bnde yapsam bnmde mi iki çizgi çıkar?

bugun 9.günün. ortalama 28 gün olur ama bizim için geçerli olmuyor pek...iğne vurulduğun günden sonra 14 sayman gerek sanrım...

iğnenin etkisi ne kadr sürüyor kiii bnde yapsam bnmde mi iki çizgi çıkar?
İğnenin etkisi 14 gün sürüyor canım

arkadaşlar bende bu ay klomen tedavisine başladım cumartesi günü klomende 5. günüm olacak dr pazartesi çağırdı kontrola ama pazartesi benim 11. günüm ve normalde en geç 12. günü yumurtluyorum pazartesi karar vericek iğneyi ne zaman vuracağına pazartesi gününe kadar geç kalırmıyım kendiliğinden çatlarmı yumurtalarım

Endişe etme bende normalde yumurtladğım zaman göre daha geç oldu ilaçla.

Beni de aynı sekilde cagirdi doktor yarin 11. Gün yarin gidicem doktora

canım bence her ihtimale karşı değerlendirin cumartesi veya pazar gecesini afedersin ilişki olsun yani.. çatlama ihtimali de olabilir yani, çünkü benim ilaç bittikten bi gün sonra gittim ve doktor bana demişti bu ay kaçırmış olabilirsin yumurta catlamış olabilir demişti .. ama ben günde 3 tane hap almıştım sanırım o da cabuk geliştirdi yumurtamı.. sen günde kaç tane alıyosun. yeni başladığına göre 1 tane mi?

ama ben de ilk ilaca basladıgımda doktorum ilaç bittikten 2 gün sonra gel demişti..

ama ben de ilk ilaca basladıgımda doktorum ilaç bittikten 2 gün sonra gel demişti..
bencede cumartesi pazar normalde doğurganlık günleri yazıyo zaten telefonumdaki takvimde
benim ilk klomen tedavim ve dr 3 klomenle başlattı korkuyorum inş dr gününden önce yumurtalar gelişmez çünkü doz biraz fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…