Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bakalım kaç yumurtan gelişmiş güzel sonuçlarla gelirsin inş
inşallah canım hepimiz .. canım fakat benim sıkıntım şu oldu bu ay malesef, ilaç bittikten 1 gün sonra gittim 24 mm. doktorum 2 gün sonra tekrar gel iğneye karar verelim dedi. gittiğimde 32 mm olmuştu cok büyük yani :KK43: yine de iğne vuruldum ama inşallah kist olmamıştır..

inşallah canım hepimiz .. canım fakat benim sıkıntım şu oldu bu ay malesef, ilaç bittikten 1 gün sonra gittim 24 mm. doktorum 2 gün sonra tekrar gel iğneye karar verelim dedi. gittiğimde 32 mm olmuştu cok büyük yani :KK43: yine de iğne vuruldum ama inşallah kist olmamıştır..
inş olmamıştır canım neden o kadar bekledi ki dr un 24 mm yeterli değilmi
bende pazartesi günü gidicem inş herşey yolunda gider

sağol canım araya haftasonu girince korktum dr kontrolünden evvel yumurtlama olursa diye
sen hamile kaldın mı peki
Yok canım sanmıyorum daha 10. Gün bugün iğnenin. Hamileliği Öğrenmek için çok erken. Internette yazılar okudum iğnenin etkisiyle test pozitif çıkıyor diye sırf meraktan Yaptım.

arkadaşlar bende bu ay klomen tedavisine başladım cumartesi günü klomende 5. günüm olacak dr pazartesi çağırdı kontrola ama pazartesi benim 11. günüm ve normalde en geç 12. günü yumurtluyorum pazartesi karar vericek iğneyi ne zaman vuracağına pazartesi gününe kadar geç kalırmıyım kendiliğinden çatlarmı yumurtalarım:KK58:
Bu yumurtalar kafalarına göre takılıyorlar bence bende ilaçsız kontrolde kendiliğinden 22 mm oldu zamanında Çatladı. Diğer ay kelimenden sonra gittim normal çatlaması geren zamanda 9 mm di 5 gün sonra 19-20 arası oldu o gün iğneyi yedim. Anlamadım ne oluyor.

Negatif düşünmemek Lazım. Doktorun bildiği vardır mutlaka.

Yok canım sanmıyorum daha 10. Gün bugün iğnenin. Hamileliği Öğrenmek için çok erken. Internette yazılar okudum iğnenin etkisiyle test pozitif çıkıyor diye sırf meraktan Yaptım.
Nuclear nasıl gidiyor benim idrar da negatif çıkıyor artık sende durumlar nasil

Tünaydınlar olsun kızlar...
Sizlere brşey soracağım.. geçen hafta p.tesi-salı veya çarşamba çatlaması muhtemel bir yumurta;
acaba bugün eğer döllendiyse görülebilir mi?(ultrasonda)
çatmadıysa ve hala duruyorsa, bu günden sonra çatlaması için doktor birşey verir mi?

Tünaydınlar olsun kızlar...
Sizlere brşey soracağım.. geçen hafta p.tesi-salı veya çarşamba çatlaması muhtemel bir yumurta;
acaba bugün eğer döllendiyse görülebilir mi?(ultrasonda)
çatmadıysa ve hala duruyorsa, bu günden sonra çatlaması için doktor birşey verir mi?
dollendiyse gorulebiligini sanmıyorum ben bir haftada ancak gebelik hormonu kana karisir

Kızlar doktora gittim sagda 11 mm solda 13 mm ikitane yunurtacık var cumartesi tekrar bakıcak 20 mm gecmisse igneyi vercekmis rabbim hepimizin yardımcısı olsun cok stres li bu muayneler vajinal muayneden nefret ediyorum zatii

X