Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

İğneyi vurdu bir sonraki gün ilişki dedi bir sonraki gün çağırdı tekrar kontrol için çatlamış çok güzel bu gecede birlikte ol ve serbest dedi sonra

İğneyi vurdu nir sonraki gün ilişki dedi bir sonraki gün çağırdı tekrar kontrol için çatlamış öok güzel bu gecede birlikte ol ve servest dedi sonra

bna iğneyi yazdıktan sonra gitmedim...regl olunca 3.günü olmazsan 1hafta gecikince gel dedi

Günaydın kızlar...
Dün yum un akibetini öğrenmek için doktora gittim; çatladı mı, olduğu gibi mi, geriledi mi vs..
ama doktor yoktu.. :KK43: akıbeti bilermiyorum... haftasonu gidicem tekrardan.. Ama bu ay birşey olmadı gibi geliyor bana.. :KK43:
hayırlısı Allah tan.. :KK51::KK51:

slm kızlar nasılsınızz...
benm başım dönüyor ve az önce istifra ettim...uzun zmndır yaşamadıgım bişeydi...
ümitlenmek yada kendi kendime gelin güvey olmak istemiyorum ama hamilelikten olabilrmi cok mu erken??

slm kızlar nasılsınızz...
benm başım dönüyor ve az önce istifra ettim...uzun zmndır yaşamadıgım bişeydi...
ümitlenmek yada kendi kendime gelin güvey olmak istemiyorum ama hamilelikten olabilrmi cok mu erken??
Psikolojik olabilir mi? Kan testi yaptırmalıdın. Bende bu akşam test alıp yarın sabah yapmayı düşünüyorum. Hasta olma brlirtilerim arttı. Karnım davul gibi şişti ama yinede test yapasım var

Psikolojik olabilir mi? Kan testi yaptırmalıdın. Bende bu akşam test alıp yarın sabah yapmayı düşünüyorum. Hasta olma brlirtilerim arttı. Karnım davul gibi şişti ama yinede test yapasım var

bilmiyorum...ama test için erken daha regl günüme 3gün var 4 günde geç iğne vuruldum..7gün var gelmesine...idrar testi içinde 10gün ceçmesi gerek...regl olmazsam daha beklicem...test yapınca daha çok üzülüyorum...

benimde klomen bu gün bitti henüz hiç bir akıntı yok doktorda hap bittikten 2 gün sonra gel dedi nehaldeler çokmerak ediyorum

X