Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar nerdesinizzzz......????????
dün iğne vurdurdum...salı perşmbe çalışın dedi...bnm şimdi cok fena belim ağrıyo...
regl olmadan önce benm belim ağrıyor genelde aynı o şekilde

kızlar nerdesinizzzz......????????
dün iğne vurdurdum...salı perşmbe çalışın dedi...bnm şimdi cok fena belim ağrıyo...
regl olmadan önce benm belim ağrıyor genelde aynı o şekilde
Benim de aynısı olmuştu. İğneden dolayı vücuduna aşırı HCG yüklendiği için, yalancı gebelik belirtileri başlıyor. Sakın ola 15. gününe dek test yapma, pozitifi görüyorsun.

Doktor mu verdi sana canım?
Evet cnm Kist için. 5.8 cm kistim vardı. Bu ilaçla şu anda şekli bozulmuş ve 3.2 cm e düşmüş. Sanırım bu adetimde atarım artık vücuttan. Ben erkek doktora bayıldım. Daha ilgili ve daha rahattı. Çok sevdim. Ayrıca Klomen i boşuna kullandıgımı söyledi. Kist de Klomen sonucu olmuş. Eşimin Sperm sonuçlarına baktı ve eşime ilaç yazdı. Aslında eşimin sperm hareketliliği azmış.

Benim de aynısı olmuştu. İğneden dolayı vücuduna aşırı HCG yüklendiği için, yalancı gebelik belirtileri başlıyor. Sakın ola 15. gününe dek test yapma, pozitifi görüyorsun.

boşuna ümitlenme mi diyorsun yamii..kasıkalrımda da var ağrı...geçen ay böyle olmamıstım...

boşuna ümitlenme mi diyorsun yamii..kasıkalrımda da var ağrı...geçen ay böyle olmamıstım...
Canım kesinlikle iğneden. İğneyi daha yeni vurulmuşsun. Başka hiçbir açıklaması olamaz. Daha yumurta döllenip rahme yerleşemez ki. Kaçlık iğne vuruldun ? Geçen ay kaçlık vurulmuştun ?

Hadi ya.. doktorunun iyi çıkmasına sevindim.. :) aslında daha ilk aşamada erkeğin kontrol edilmesi gerek bence.. Eğer sıkıntı varsa düzeltilmeli sonrasında klomen kullanmak gerekiyorsa kullanılır yani... İnşaallah bir sonraki regl inde atarsın vücudundan canım

Amin cnm insallah:)

Ozlemisim sekerim, nasilsin bu ayin nasil geciyor ?
Ah cano ya ben buralardaydim da...bildiri gelmedi hic bu sayfadan bende kimse yazmiyo sandim dun aksam tiryak2147 buldu beni...oyle ulastim buraya...bu ay salladim cano...hsg cektirdim adetin 9.gun temiz cikti...ama kafama takmiyorum bu ay serbest...doktor esinde de sende de sorun yok 3 ay bekle dedi...sekerimi dusurmeye calisiyorum zayiflamaya da calisiyorum...hayirlisi olsun..

Canım kesinlikle iğneden. İğneyi daha yeni vurulmuşsun. Başka hiçbir açıklaması olamaz. Daha yumurta döllenip rahme yerleşemez ki. Kaçlık iğne vuruldun ? Geçen ay kaçlık vurulmuştun ?

hiç bilmiyorum cnm dikkat etmedim ama geçen ayki ile aynı

Kislar bugün doktora gittim yumurtlama günün bu aksam degerlendir dedi catlama igneside vurmadi catlamislar diye 3 tane catlamis inşallah bu ay tutar dua edin nolur
Günaydın canım.. hayırlı olsun.. Mikemmeeellll bir haber bu.. İnşaAllah hanımefendiler, beyfendilerle anlaşırlar da, tatlı bir bebiş için çalışmalar başlar.. Rabbim dualarını kabul etsin canım..

Amiiiiiin Allah razı olsun inşallah hepimiz güzel haberleri veririz cok güzel duygu olsa gerek Rabbim tez zamanda tatdirsin

Slm kızlar size Bişi sorum
Normlde 14.gün yumurta çatlar ya.bnmki büyümediği için klomen kullandm.çatlatma iğnesinide 18.gün vurdurdm..acaba yine 28.günmü gelicek yoksa daha mı gec gelir.dr regl olurasan 3.gün yada gecikince gel dediği için soruyorm

Yumurtan normalde carladigi zamandan daha sonra catladiysa, adetin o kadar gun gecikir. Cunku dongunu elle kontrol etmis oluyosun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…