Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Cuma ve Cumartesi gittim. Bugün çalışmıyor doktorum. Yarın bi daha gideceğim ters bi zaman oldu dedi. Normalde en son cuma birlikte olduk. Doktor Ben söyleyene kadar ilişki yok dedi. Bugün çatladıysa şansımız var mı bilemiyorum. Ya da iğne vurulana kadar çatlarsa bu ay yalan olur. Kısmet artık
Nuclear, bu kadar takilip dusunme, sen 1 gun arayla iliskiye gir devamli yumurtlama ile beraber 10 gun. Olacaksa adet gununde bile olabiliyor bazilarinin. Ustune dusunme cok ve sadece aralikli olarak devam et bence.

Nuclear, bu kadar takilip dusunme, sen 1 gun arayla iliskiye gir devamli yumurtlama ile beraber 10 gun. Olacaksa adet gununde bile olabiliyor bazilarinin. Ustune dusunme cok ve sadece aralikli olarak devam et bence.
Himm.. Doktor bana da İlişkşi yok şimdilik demişti.. Pazar günü sabah kalkar kalkmaz ateşimi ölçtüm 36.5, hafiften regl olacakmışım gibi de his belirdi bende.. Bugün kontrolüm var ama, bence h.sonu çatladı yumuşum.. ve geçirdik zamanını... :KK43: Hayırlısı Allah tan..

Himm.. Doktor bana da İlişkşi yok şimdilik demişti.. Pazar günü sabah kalkar kalkmaz ateşimi ölçtüm 36.5, hafiften regl olacakmışım gibi de his belirdi bende.. Bugün kontrolüm var ama, bence h.sonu çatladı yumuşum.. ve geçirdik zamanını... :KK43: Hayırlısı Allah tan..
ne yaptın canım gittin mi kontrole?

Bende bugün 10.günüm adetin 3.günü başladım klomene e dr bugün bir yumurtam var dedi 24 mm çatlatma iğnesi verdi 24 saat sonra ilişki dedi kızlar 24 mm çok değil mi acaba inşallah bu ay iyi sonuçlar alırız

canım günde kaç hap aldın sen ?büyürler inşallah..

önce 5 gün günde 2 tane aldım sonraki hafta 6gün günde 2 tne aldm...

bugun gittim kontrle 18mm olmuş dedi..iğne verdi vurdurdum... 24saat sonra ilişki dedi....
imşallah bu ay olur artık cok istiyorum rabbim bizede sağlıklı evlatlar nasip etsn.....

Merhabalar rutin kontrol için doktora gittiğimde rahmimin yanında bir parça olduğunu söylemişti. Ben çok korktum çocuğum olmayacak diye bunun için bebek planını erkene aldık. 2 ay olmadı. Sonraki ay korktum iyice ve doktorum çok erken demesine rağmen Klomen kullandım. Ve ilk denemede hamile kaldım çok şükür. Belki hamile kalacaktım zaten ama Klomen de kullanmıştım o ay. Inşallah bu güzel mutlulugu hepiniz yaşarsınız :anneadayı:

Yumurtam 19 mm olmuş . Ovitrelle iğne vurdu göbekten. Bugün ilişki yok Yarını değerlendir Çarşamba gel dedi tekrar. Hafî bakalım

Biraz fazla degil mi cnm ? 2,5 cm den sonra kiste donuyor zaten. Insallah ise yarar.
Evet bana da öyle geldi bugün 10. Günüm dr gittim 24 mm olmuş bilmiyorum bugün mu ilişki olsa 24 saat beklesem mi geçen ay 12.gün gittim 20 mm idi bu ay erken büyümüş

Evet bana da öyle geldi bugün 10. Günüm dr gittim 24 mm olmuş bilmiyorum bugün mu ilişki olsa 24 saat beklesem mi geçen ay 12.gün gittim 20 mm idi bu ay erken büyümüş
Vardir doktorunun bi bildigi, takilma sen zevkini cikar :)

Gününüz aydın olsun kızlar...

Kistime falan baktiracagim ve yumurtalarima :) Erkek doktora gidiyorum azicik gerginim.
İlk defa mı gidiyorsun canım? benim doktorum bayan amavVallahi kimden duyduysam erkek doktorun daha da ilgili alakalı olduğunu duydum.. hatta bende çok araştırdım .. AMa nasip bu doktoraymış :KK66: Sikinti yapma tatlım.. Hepsi geçicek :)

Merhabalar rutin kontrol için doktora gittiğimde rahmimin yanında bir parça olduğunu söylemişti. Ben çok korktum çocuğum olmayacak diye bunun için bebek planını erkene aldık. 2 ay olmadı. Sonraki ay korktum iyice ve doktorum çok erken demesine rağmen Klomen kullandım. Ve ilk denemede hamile kaldım çok şükür. Belki hamile kalacaktım zaten ama Klomen de kullanmıştım o ay. Inşallah bu güzel mutlulugu hepiniz yaşarsınız :anneadayı:
Hayırlı olsun canım.. Rabbim doğduğu günü de görmeyi nasip etsin.. Doğumun çok kolay geçsin inşaAllah :KK6::KK6:

Dün doktora gittim ve yumurtamın biraz daha büyüdüğünü artık kıvama geldiğini söyledi :-)
3 gün çalışma verdi bize :-)
Bakalım ne olcak.. İnşaAllah yumuşum çatlar ve gelen beyleri kabul eder.. :KK66:

Doktora gidecek olan sevgili arkdaslar :)
Cyclo Progynova adli ilaci kist icin icen birisi korunmali mi sorabilir misiniz ? Kist basit kist.

X