Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kızlar klomenden sonra 24mm olup çatlatma iğnesi yaptıran var mı tada duydunuz mu hiç ben 24mm yaptırdım iğneyi içimde bir korku var acaba kist mi olur geç mi kaldık diye

Kızlar klomenden sonra 24mm olup çatlatma iğnesi yaptıran var mı tada duydunuz mu hiç ben 24mm yaptırdım iğneyi içimde bir korku var acaba kist mi olur geç mi kaldık diye
mrb canım benim ilk gittiğimde o kadar büyüklükte bi tane yumurtam vardı ve doktor iğne filan vermedi. 2 gün sonra tekrar gel duruma göre iğne düşünelim dedi. ve gittiğimde 32 mm olmuştu :KK43: ve iğne verdi o şeklde vuruldum. şimdi sonuç bekliyorum 8. gün bugün iğnenin. fakat hiç umudum yok benimki kist olcak gibi çünkü. ama senin ki ideal diye düşünüyorum canım korkma inşallah olur..hakkımızda hayırlısı..

Canım bendede o his var ama bu ay öyle değilim cok umutluyum bak yaz geldi içini serin tut neden olmasın Rabbimin haznesi geniş olacak ben inanıyorum :KK48:

inşallahhh canmmm amiiinnn...
bnmde umudum var her ay umut dolu başlıyorum ama sonra üzülüyorumm...
iğneyi p.tesi vurdurdum 5.gün bugun ve sağ yumartlıklarım ağrıyor sankii...merdiven inerken oturuken kalkarken fln...hiç böyle olmamıstım iyi bişeymi bilmiyorm...inşallah içeride misafir vardırda odurr..

iğneyi p.tesi vurdurdum 5.gün bugun ve sağ yumartlıklarım ağrıyor sankii...merdiven inerken oturuken kalkarken fln...hiç böyle olmamıstım iyi bişeymi bilmiyorm...inşallah içeride misafir vardırda odurr..
Benimde iğneden sonra öyle olmuştu sanki bir top varmış gibi orada inşallah iyi olur sonuçlar benimde 4.günüm iğneden sonra

ayyyyyyyyy hadi insallah vardir bacim bu ay kendimize bi iyilik yapalım ve hep iyi şeyler dusunelim :21:

mrb canım benim ilk gittiğimde o kadar büyüklükte bi tane yumurtam vardı ve doktor iğne filan vermedi. 2 gün sonra tekrar gel duruma göre iğne düşünelim dedi. ve gittiğimde 32 mm olmuştu :KK43: ve iğne verdi o şeklde vuruldum. şimdi sonuç bekliyorum 8. gün bugün iğnenin. fakat hiç umudum yok benimki kist olcak gibi çünkü. ama senin ki ideal diye düşünüyorum canım korkma inşallah olur..hakkımızda hayırlısı..
Bende benimki büyük gibi geliyor kist olacak gibi inşallah ikimizinkide bebek olarak döner geriye

selam herkese ıkıyıldır korunmuyoruz hala bebiş yok bu ay klomen verdi doktor başladım kızımada klomenle ilk ayda hamile kalmıştım inşallah yine hemen gelir bebiş

selam herkese ıkıyıldır korunmuyoruz hala bebiş yok bu ay klomen verdi doktor başladım kızımada klomenle ilk ayda hamile kalmıştım inşallah yine hemen gelir bebiş

hoşgeldin...hayrılı olsun....ilk ayda hamile kalanlar çok şanslı...inşallah yine hemen hamile kalırsn

Kızlar mrb pazartesi günü çatlatma iğnesi yaptirdim bugün idrar ikinci çizgi pembe şekilde gözüküyor silik bir şekilde acaba pozitif olabilir mi aynı gün benimle pregnyl yaptıran bir arkadaşımın beta hcg 19 çıktı onun da idrar benim gibiymis acaba bende kana baktirsin mi

Kızlar mrb pazartesi günü çatlatma iğnesi yaptirdim bugün idrar ikinci çizgi pembe şekilde gözüküyor silik bir şekilde acaba pozitif olabilir mi aynı gün benimle pregnyl yaptıran bir arkadaşımın beta hcg 19 çıktı onun da idrar benim gibiymis acaba bende kana baktirsin mi

Bnmde p.tesi çatlatma iğnesi vuruldu...bu kdr erkn cıkarmı idrarda? Bilmiyorum ama iğnenin etkisimi devm ediyor acba

kızlar ben size bişey sormak istiyorum kafamkarıştı ben bu ay doğumkontrol hapı kullandım hap bittikten 1 hafta sonra ıkı gün kahverengi akıntı geldi kesildi bende ertesi gün doktora gittim doktor usg de şiddetli şekilde pko olduğumu söyledi sağ ve sol yumurtalıklarmda fazlaca kist olduğunu söyledi ahverengi akıntıyı adet saydı ve bana klomen tedavisine başladı benim anlamadığım yumurtalıklarmda bu kadar kist varken klomen işe yararmı size nasıl başlandı tedavi

Bnmde p.tesi çatlatma iğnesi vuruldu...bu kdr erkn cıkarmı idrarda? Bilmiyorum ama iğnenin etkisimi devm ediyor acba

Vallahi arkadaşımla aynı gün yaptırdık iğneleri yanı pazartesi seninle aynı gün arkadaşım sonucu çıktı beta hcg 19 çıktı dr pozitif dedi belki bizimde belli olmuştur

Kızlar mrb pazartesi günü çatlatma iğnesi yaptirdim bugün idrar ikinci çizgi pembe şekilde gözüküyor silik bir şekilde acaba pozitif olabilir mi aynı gün benimle pregnyl yaptıran bir arkadaşımın beta hcg 19 çıktı onun da idrar benim gibiymis acaba bende kana baktirsam mi

Kimse neden cvb vermiyo ya

mrb arkadaslar.bende de eşi,mde de bi problem yok .dr bana destek amaçlı klomen verdi. 3 aydır klomen kullanıyorum.her seferinde 3 yada 4 yumurtam olusuyor.çok iyi cevap veriyosun ilaca .ikiz üçüz olabilir diyo ama olmuyo her ay hüsran.sadece 11. gün çagırıyo.ondan sonra regl in 3. günü gidiyorum.bu ay yine regl oldum.ama bu sefer dr a gitmeden kendim kullanayım sonra 11. gün kontrole gideyim diyorum.yanlış mı yapıyorum sizce.Birde bu olusan yumurtaların kalitesi muayenede anlaşılıyomu sizin doktorunuz bu konuda bişey söylüyor mu.benimki bi açıklama yapmıyo

mrb arkadaslar.bende de eşi,mde de bi problem yok .dr bana destek amaçlı klomen verdi. 3 aydır klomen kullanıyorum.her seferinde 3 yada 4 yumurtam olusuyor.çok iyi cevap veriyosun ilaca .ikiz üçüz olabilir diyo ama olmuyo her ay hüsran.sadece 11. gün çagırıyo.ondan sonra regl in 3. günü gidiyorum.bu ay yine regl oldum.ama bu sefer dr a gitmeden kendim kullanayım sonra 11. gün kontrole gideyim diyorum.yanlış mı yapıyorum sizce.Birde bu olusan yumurtaların kalitesi muayenede anlaşılıyomu sizin doktorunuz bu konuda bişey söylüyor mu.benimki bi açıklama yapmıyo

cnm bnce dru değiştir..bnm dr da pek acıklama yapmaz ama iyi güzl gelişmiş der bazen kendi söyler bazen ben sorarım kaç mm diye? bence kendin kullanma başka bi dra git o da baksn

Bende pazartesi ovitrelle iğne vuruldum. Test için erken değil mi? En az 14 gün geçmesi gerekiyor diye okumuştum.

X