Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Merhabalar kizlar sanirim onumuzdeki ay bende size katilicam bu ay yumurta takibine basladik diger ay klomene basliyalim dedi doktor. Ama ben kararsizim sizin tedaviye baslangiciniz nasil oldu yardimci olurmusunuz bana lutfeeéennnn

Üzülme canım yaa demek daha nasibinde yokmuş herşeyde bi hayır vardır içime öyle doğuyor çoğumuz bu ay adet olacaz zaten bende adet olmayı bekliyorum sıkma canını herşeyin hayırlısı olsun
Oyle belki de cnm herseyin hayırlısı evet inşallah sizin olur bebisleriniz bu ay da sonra da bnm olur

Off ya, en kotusu de 1 ay bosa gecmis oluyor, valla bu kadar zor olacagini bilseydim hic korunmazdim Gunaydinlar bu arada :)

Off ya, en kotusu de 1 ay bosa gecmis oluyor, valla bu kadar zor olacagini bilseydim hic korunmazdim Gunaydinlar bu arada :)

Sanada Günaydın canım. Evet malesef gebe kalmayı çok kolay bişey zannediyordum evlenmeden önce. Ama görüyorum ki bu zamanda herşey zorlaşmış tabi nasip kısmet işide. Yediğimiz herşey hormonlarımızı etkiliyor vücud dengemiz bozuluyor

Valla ya, bu ay tutsa saglikli, hayirli bir bebis tutunsa keske cok istiyorum ya. Her ay hayal kirikligi da insani korkutuyor.

Slm kızlar zar zor wifi buldm...
hava cok souk kar var...
sizler nasılsiniz...
varmi guzl habr...
tek tek okuyamiyorum net hemn gidiyo alinti ile cvp verin..
inşallah hayirli haberler alcm bnde hic belirti yok

Günaydınlar olsun hatunlar... ben de bu ay ilk defa klomen kullandım.. bakalım Rabbim hakkımızda hayırlı olanları nasip etsin.. İnşaallah sizde tedavilerinizden güzel sonuçlar alırsınız... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…