Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Selam kızlar 2. Olarak bende biraz önce kırmızıları gördüm :oops:
Hakkımızda hayırlısı olsun sırada kim var bakalım:KK61:

Günaydınlar olsun hatunlar... ben de bu ay ilk defa klomen kullandım.. bakalım Rabbim hakkımızda hayırlı olanları nasip etsin.. İnşaallah sizde tedavilerinizden güzel sonuçlar alırsınız... :)

Günaydin hoşgeldin Aramıza .amin inşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız rabbim hepimize kısmet etsin hayırlı evlatlar.

Kizlar bende hic oyle kasik sancisi gibi birsey yok klomen kullandigim zamanlar ara ara oldu. Ama rahatsiz edecek kadar degil.doktorda ilk kontrolumde sormustum normal yumurtalarin guzel buyumus ondan olmustur demisti.sonra oyle asiri agrim hic olmadi acaba catlamadi mi ne bilim birazda hissettirecek belirti aramak istiyorum.sadece gogus ucu acisi var ve bi hos degisik karin agrim var ..bel agrim vardi gecti o da..

Ben.anne olmak.istiyorum.yaa kimsenin kucagindaki bebege bakmak.istemiyorum cok uzuluyorum sonra allahim.muradimizi versin tez vakitte :KK42:

merhaba kzlar bende klomen kullanıyorum ama anlamadıgım bişey var. 30 günde 1 adet oluyorum yani 30. gün tamamlanıyor ve diğer gün adet oluyorum ve hesaplamalarıma göre 16. gün yumurtalama günümilişkiye giriyoruz 3 aydır deniyoruz ama olmuyor sizce ne yapmam lazım yumurtam çatlamıyor mu acaba? ama adetimin 13.günü dr a gidiyorum ve yumurta boyutum 17mm çıkıyor 2 gün içinde çatlardiyor boş geçirmiyoruz ama hayırlısı bakalım

Kizlar klomen adet erken mi getiriyor yoksa geciktiriyor mu ? Benim son iki adetim 59 gunde geldi,onceleride 40_45 gunde bir gelirdi.

X