Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Hayrlisi olsun bana da cuma gunu 23 ve 28mmlik yumurtan var dedi...pazartesi gitrim catlamis dedi Allahtan o hafta sonunu degerlendirmistim...eger adet olurs 3.gunu baska bi doktora gidicem cunuku bu doktordan 5 aydir sonuc alamiyorum...
Hangi şehirdesin canım

Mm demekki senin yumosun gelisiyor ama gec catliyor olabilir bu yuzden hep programa gore yaptiysan denk gelmemis olabilir.doktora gitmen.isabet olmus demekki senin bebis olursa insallah gec dollenme dedikleri sey olacak .gl

Geç döllenmeyi bir türlü almadı kafam. Mesela geç döllenirse batta test tapsam negatif mi çıkar. Birde yumurta takibini ilk kez yapıyorum. Döllenme olmuş diyor mu doktor

bendeee bu ay klomen kullandimmmmm 11.gunum iki yumurtam olusmuss 11 ve 13 mm acaba daha buyurmu

Evet ilk. Çok uğraştık olmuyor diye gittim doktora çok güldü. Direk aşılama yapın uğraştırmayın dedim acelen me dedi:))) meğersem neler varmış yapılması gereken. Ben daha yolun başındaymışım. Yumurta takibine başlayalım ama ilk ay ilaçsız deneyelim duruma bakalım istedi. Büyor mu çatlıyor mu vs şu an büyüyor ama daha çatlamadı beklemedeyim

evet yolun basindasin canimm allah koalylik versin insallah en kisa zamanda bebisin gelir benim ikinci cocuguma hamile kalmak iccin ugrasiyorumm cunku yumurta tembelligi var simdiden baslayim daaa gec olmasin dedik..kizim 19 aylik..ne zaman olur bilmiuorummm allah isteyen herkese tattirsin annelik duygusunu kimsnein kucagini bos birakmasin bnde yarin doktora gidecgimmm yumurtaliklar buyumus mu diye bakacak

Amin canım herşeyin hayırlısı tabi , bende de hiçbir belirti yok ama sende en azından bel ağırısı varmış o da bir belirti:) rahim filmi hiç çekilmedim ama çok yakın birarkadaşım çekildi onunla gitmiştim onu tamamen bayıltmışlardı ayılınca kalktı hemen alışverişe falan gittik , iyiydi yani onunrahatlığı var bende o yüzden bir an önce çekilmek isityorum bi de benim acayıp yanma var iltihap mı oldum ne oldum onu da bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…