Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bişey olmaz:KK70:
Benim Koca evde bile değil derse gitmiş tv başında oturuyorum bende napim :)
Anam zaten ozeti izliyodu simdi uyudu uyuyacak...calisma icin yakasina yapissam ben pisman olacam...agrim olucak dye korkuyorum olmasa bi tane yumurtam vardi bosa gtcek diye korkuyorum arada kaldim yani:KK17:

Evet öyle dedi. Benim adetler düzensiz ya onun için acele etmiyim diyorum bugün eczanenin önünden geçtim acep test alsam mı diye neyse bira:KK33:z daha sabredeym dedim geçtim:KK33:
Hmmm benim 1 hafta olacak yumurta buyudu beraber olun diyeli...kendimi zor tutuyoruuuuum!...

Bencede böyle kafana takma rahat ol allah ol derse oluverir kısmette varsa zaten olur stres yapma cnm:KK15:
Oyle ama sanki firsati kaciriyorum gibime geliyo hep sen gecen ayi gorcektin hep bizimki kosar pesimden gecen ay ben yapistim yakasina:KK66:bizimkinin canina minnet tabi...cocuk askina sekilden sekile giriyoz yaaaa

Oyle ama sanki firsati kaciriyorum gibime geliyo hep sen gecen ayi gorcektin hep bizimki kosar pesimden gecen ay ben yapistim yakasina:KK66:bizimkinin canina minnet tabi...cocuk askina sekilden sekile giriyoz yaaaa

Tabi ya bilmez miyim erkekleri şekerim:KK48: hayırlısı olsun olur inşallah olur allahın izniyle

Bir tane yumurta var dediğinde yeter mi demiştim doktora. Zaten bir taneyle oluyor o iş tam istediğim gibi dedi. Ama bu telefonlardaki programla aynı çıktı doktorun verdiği tarif. Bugün çatlıyor görünüyordu telefonda doktor dün olur diye düşünmüştü ama bugün çatlamamış yarına bir daha dedi. 6 ay boyunca o programa göre birlikte olmuştuk. Bu ayda aynısı oldu. Demekki kendiliğinden yapamıycam:))) gelecek ay klomen verecek gibime geliyor

Bir tane yumurta var dediğinde yeter mi demiştim doktora. Zaten bir taneyle oluyor o iş tam istediğim gibi dedi. Ama bu telefonlardaki programla aynı çıktı doktorun verdiği tarif. Bugün çatlıyor görünüyordu telefonda doktor dün olur diye düşünmüştü ama bugün çatlamamış yarına bir daha dedi. 6 ay boyunca o programa göre birlikte olmuştuk. Bu ayda aynısı oldu. Demekki kendiliğinden yapamıycam:))) gelecek ay klomen verecek gibime geliyor
Hayrlisi olsun bana da cuma gunu 23 ve 28mmlik yumurtan var dedi...pazartesi gitrim catlamis dedi Allahtan o hafta sonunu degerlendirmistim...eger adet olurs 3.gunu baska bi doktora gidicem cunuku bu doktordan 5 aydir sonuc alamiyorum...

X