Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bişey olmaz
Benim Koca evde bile değil derse gitmiş tv başında oturuyorum bende napim :)
Anam zaten ozeti izliyodu simdi uyudu uyuyacak...calisma icin yakasina yapissam ben pisman olacam...agrim olucak dye korkuyorum olmasa bi tane yumurtam vardi bosa gtcek diye korkuyorum arada kaldim yani

Evet öyle dedi. Benim adetler düzensiz ya onun için acele etmiyim diyorum bugün eczanenin önünden geçtim acep test alsam mı diye neyse biraz daha sabredeym dedim geçtim
Hmmm benim 1 hafta olacak yumurta buyudu beraber olun diyeli...kendimi zor tutuyoruuuuum!...

Bencede böyle kafana takma rahat ol allah ol derse oluverir kısmette varsa zaten olur stres yapma cnm
Oyle ama sanki firsati kaciriyorum gibime geliyo hep sen gecen ayi gorcektin hep bizimki kosar pesimden gecen ay ben yapistim yakasinabizimkinin canina minnet tabi...cocuk askina sekilden sekile giriyoz yaaaa

Oyle ama sanki firsati kaciriyorum gibime geliyo hep sen gecen ayi gorcektin hep bizimki kosar pesimden gecen ay ben yapistim yakasinabizimkinin canina minnet tabi...cocuk askina sekilden sekile giriyoz yaaaa

Tabi ya bilmez miyim erkekleri şekerim hayırlısı olsun olur inşallah olur allahın izniyle

Bir tane yumurta var dediğinde yeter mi demiştim doktora. Zaten bir taneyle oluyor o iş tam istediğim gibi dedi. Ama bu telefonlardaki programla aynı çıktı doktorun verdiği tarif. Bugün çatlıyor görünüyordu telefonda doktor dün olur diye düşünmüştü ama bugün çatlamamış yarına bir daha dedi. 6 ay boyunca o programa göre birlikte olmuştuk. Bu ayda aynısı oldu. Demekki kendiliğinden yapamıycam:))) gelecek ay klomen verecek gibime geliyor

Hayrlisi olsun bana da cuma gunu 23 ve 28mmlik yumurtan var dedi...pazartesi gitrim catlamis dedi Allahtan o hafta sonunu degerlendirmistim...eger adet olurs 3.gunu baska bi doktora gidicem cunuku bu doktordan 5 aydir sonuc alamiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…