Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

idrara çokta inanma kanda baktır daha garanti sonuç alırsın

Selam kizlar forumu uzun zamandir takip ediyorum bu basligi goruncr uye olayim dedim :) ben de bu ay klomen tedavisine basladim iki yumurtam olusmus biri buyuj biri daha kucuk cuma gunu igne vericek bakalim nolcak :))

hayırlısı canım:))) ne kadar zamandır istiyorsunuz??

inşallah hayallerin gerçek olur senin hayalin hepimizin hayali çünkü.. Allah gönlümüzdeki hayırlı, hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..

evet canımm hemen hamile kalmış 1 yaşnda oğluşu var :) çörek otu kimyasal gebelikte vesilem olmuştu..bunada niyetim varr soğan kürü üstüne incir kürü canımm sende öyle devam et istrsen öyle öneriyor saracoğlu.. inş Rabbim c.c. verir bunlarda vesilen olur canımm şüphesiz Rabbim c.c. hiçbirşeyi sebepsiz yaratmamışş çünkü..
KOLA YASAKKKK canım menüden kaldır:)
bizdede yasak kola meyvesuyu eve girmiyor artık ama nasıııı canım istiyoo nasıllllllll
Selam kizlar forumu uzun zamandir takip ediyorum bu basligi goruncr uye olayim dedim :) ben de bu ay klomen tedavisine basladim iki yumurtam olusmus biri buyuj biri daha kucuk cuma gunu igne vericek bakalim nolcak :))
h.g cabnım aramıza inş bebişin gelir bu ay
bnm eşim 84 kilo şuan 87 di baktığında hiç kilolu durmuyorr zaten herkeste diyor kilolu değilsin diye ama kafaya koymuş 75 e düşecekmiş bende bu halini cok seviyorum erkek dediğin azcık göbüşü olcak zaten citosss olmayacak

aynen cnım benimkinde bariz göbek var yapılı da kendisi yanında küçücük kalıyoruım:))) :)))

hoşgeldin canım..
listemiz var bat tarihini..klomende kaçıncı denemen olduğunu falan yaz ariver eklesin seni..
hadi bakalım inş yumoşler büyüt..
kaçıncı gügündesinnn[/QUOTE]

bat tarihi ne oluyor benide ekleyin 36 yaş klomene 2.kere kullanıcam 2.ciyede yarın başlıyorum

kızlar alemsiniz benim kv hiç bir şey yapmaz günün hangi saati ararsam arayım mutlaka uyur olur :))) oğlunun hatrına idare ediyorum işte

kızlar alemsiniz benim kv hiç bir şey yapmaz günün hangi saati ararsam arayım mutlaka uyur olur :))) oğlunun hatrına idare ediyorum işte

kızlar benim kayınvalidem hem genç hem becerikli hemde beni el üstünde tutar bazen var ya kendi annemden çok konnuştuğum oluyor. maşallahg maşallahhhh

benim kv uzaktaa yılda 1-2 kere görüyorummm ama şimdi Allahc.c. yukarda iyidir ama Osmanlıdır daa ağır kadındırr bir ağırlığı var yani üzerimdee ben kayınbabmın ismi mustafaa cok güzel bir isim ve inanki mustafalar hep iyi oluyor.benim kayınbabamda öyle dünyalar tatlısıdır bitanedirr kendi babamdan hayattaa ayırmammm

çok güldümmm yaa kız niye uyuyorrr o kadar kadınnn

bat tarihi ne oluyor benide ekleyin 36 yaş klomene 2.kere kullanıcam 2.ciyede yarın başlıyorum

canım SAT son adet başlangıç tarihin.... BAT: beklenen adet tarigin yani olacağın adet tarihin...
hadi bakalım canım inş 2. son olurrr

kızlar benim kayınvalidem hem genç hem becerikli hemde beni el üstünde tutar bazen var ya kendi annemden çok konnuştuğum oluyor. maşallahg maşallahhhh

woowww maşallahh totonu cimcirrr

:))) tamam yaparım :))) şu an mesaideyim ama kadınlar kulübünün bağımlısı oldum:)))

canım Muhammet, Mustafa isimlerinden kötü çıkmazz yaaa...Peygamber efendimizin ismi sonuçta..
benim kp imde çok iyi biriymiş herkez övüyor..ama erken rahmetli olmuş

benimki beceriksizdirde yemek bile doğru düzgün bir şey yapmaz tek makarnayla öğün geçiştirir ben hayatta tek makarna olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…