Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kıııııııızz niye attın ben sana demedim mi saatler onra çıkmıştıhamiştim diyeee :) neyse bekle o zamannn bi kac gün geçsin kan testi ver sağlam iş :)
Aynen canim sinirlendim o teste eşek kadar tek çizgi durmuş :-D
inşş gelmeyecekkk canımmmm..ama tabi hayırlısı da olsunnn...eğer hayırlısı gelmesi isede bekletmeden gelsin boşa beklemekte çok zpr canım ben geçen ay 3 gün bekledimm çok zordu sonu hüsran olması :KK5::KK5:
Hüsran a pek hazır değilim sanırım canım
idrara çokta inanma kanda baktır daha garanti sonuç alırsın
Öyle yapacam canım bi geçsin adetim
inşallah hayallerin gerçek olur senin hayalin hepimizin hayali çünkü.. Allah gönlümüzdeki hayırlı, hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..

Amin canım

buyur gel canım :KK56::KK56:
sağol bebişim yemiş kadar oldummmm :KK16::KK16:
kızlar alemsiniz benim kv hiç bir şey yapmaz günün hangi saati ararsam arayım mutlaka uyur olur :))) oğlunun hatrına idare ediyorum işte:KK33::KK33::KK33:
niye uyuyo kız o kadar :KK1: hasta mı kadıncağızz
kızlar benim kayınvalidem hem genç hem becerikli hemde beni el üstünde tutar bazen var ya kendi annemden çok konnuştuğum oluyor. maşallahg maşallahhhh:nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar: maşalah maşalah canımm nazar değmesin muhabbetiniz daim olsun benim:KK16:
canım Muhammet, Mustafa isimlerinden kötü çıkmazz yaaa...Peygamber efendimizin ismi sonuçta..
benim kp imde çok iyi biriymiş herkez övüyor..ama erken rahmetli olmuş
aynen öyle canımmm cok güzel isimm.mekanı cennet olsun inş oğluşun olur cok iyi,saygılı ,terbiyelii ,akıllı vatana millete dinine ve ailesine hayırlı bir evlat olsun ismi gibi olur inş :KK16::KK16:
benimki beceriksizdirde yemek bile doğru düzgün bir şey yapmaz tek makarnayla öğün geçiştirir ben hayatta tek makarna olmaz:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
kız bıkmıyor mu hergün makarnadan :KK1: makarna demişken ben de makarna yapim bugünnnn ne zmandır yemiyozz :KK9::KK9::KK9::KK56:

:nazar::nazar::nazar: maşalah maşalah canımm nazar değmesin muhabbetiniz daim olsun benim:KK16:

aynen öyle canımmm cok güzel isimm.mekanı cennet olsun inş oğluşun olur cok iyi,saygılı ,terbiyelii ,akıllı vatana millete dinine ve ailesine hayırlı bir evlat olsun ismi gibi olur inş :KK16::KK16:

kız bıkmıyor mu hergün makarnadan :KK1: makarna demişken ben de makarna yapim bugünnnn ne zmandır yemiyozz :KK9::KK9::KK9::KK56:

ımm şöyle bol soslu makarna canım çekti kız:))))) saolun ballarım:KK70::KK70::

aminn canım aminnn inşşşş...
kız valla bende sıkışınca hemen makarna yapıorumm yanınada yoğurtt eşim ketçapla yiyor tabii..
ohh misss:KK56::KK56:

Amin canım

canım öle demeççhazır değilim diyerek kendini sıkma emin ol boş yere beklemek şok daha zor kuzucumm ben geçen ay öle oldumm..

aynen:))) kızlarda sağ olsunlar hepsi çok samimi yakın davranıyor oraya gir böyle yaz filan derken :) geçiyor zaman :))) 16:30 olsa da evime gitsemmmmmm

sende samimi geldinn banaa:KK54::KK54:

:)))) öylesi iyi :)) topluklu ayakkabı olmasa napardım bilmiyorum:)))) hem de zayıfım:KK70::KK70::KK70:
boy kilo kac senin. bak kilo almak için vitamin hapları al acayip iştah acıyoo ben öyle 5 kilo aldımm :KK56:
aynen:))) kızlarda sağ olsunlar hepsi çok samimi yakın davranıyor oraya gir böyle yaz filan derken :) geçiyor zaman :))) 16:30 olsa da evime gitsemmmmmm
benimde 5 olsaaaa off yaaaaaaa :KK14:

Amin canım

dur bakalımm adet olmadığın sürece umut var kuşummmminş bebişin seninledirr :KK16:

boy kilo kac senin. bak kilo almak için vitamin hapları al acayip iştah acıyoo ben öyle 5 kilo aldımm :KK56:

benimde 5 olsaaaa off yaaaaaaa :KK14:

dur bakalımm adet olmadığın sürece umut var kuşummmminş bebişin seninledirr :KK16:

bebeğim yaaaa almaya çalışıyorum ki şu bitki kürlerinden sonra aldım ama eşim bayaaaa bir iri kıyım:KK70::KK70: ne kadar alsam da ben onun yanında ufak tefek kalıyorum:KK70::KK70::KK70::

Selam kizlar forumu uzun zamandir takip ediyorum bu basligi goruncr uye olayim dedim :) ben de bu ay klomen tedavisine basladim iki yumurtam olusmus biri buyuj biri daha kucuk cuma gunu igne vericek bakalim nolcak :))

Hadi hayırlı olsun canım belki cumaya kadar diğer yumurtanda büyür ve güzelce ikiside çatlarr:KK16:

bebeğim yaaaa almaya çalışıyorum ki şu bitki kürlerinden sonra aldım ama eşim bayaaaa bir iri kıyım:KK70::KK70: ne kadar alsam da ben onun yanında ufak tefek kalıyorum:KK70::KK70::KK70::

aminn canım aminnn inşşşş...
kız valla bende sıkışınca hemen makarna yapıorumm yanınada yoğurtt eşim ketçapla yiyor tabii..
ohh misss:KK56::KK56:

bizde düzenli sebze pişiyoo artık :KK1: makarna önceden de cok yapmıyodum et cok yaprdım onu bıraktım mecbur :KK9:

canım öle demeççhazır değilim diyerek kendini sıkma emin ol boş yere beklemek şok daha zor kuzucumm ben geçen ay öle oldumm..

sende samimi geldinn banaa:KK54::KK54:
bizde düzenli sebze pişiyoo artık :KK1: makarna önceden de cok yapmıyodum et cok yaprdım onu bıraktım mecbur :KK9:
:) boyum 160 kilom 52 fiilan :KK70:

kız sen zayıf değilsin ki bende cok zayıf hyal etttimm :KK9:benim boy 1.70 kilom 54 yeni oda :KK1: 56 olsam tmmdır daha gram istemem :KK1:

kız sen zayıf değilsin ki bende cok zayıf hyal etttimm :KK9:benim boy 1.70 kilom 54 yeni oda :KK1: 56 olsam tmmdır daha gram istemem :KK1:

bebeğim ya eşim 180 boy 87 kilo olunca yanında ufacık tefecik kalıyorsun:KK70::KK70::KK70:

bebeğim ya eşim 180 boy 87 kilo olunca yanında ufacık tefecik kalıyorsun:KK70::KK70::KK70:

benim eşimde 1.80 asker olduğu içinnn düzenli spor yapıyor vücut yerinde ondan kilolu durmuyoo ama o takmış vaziyette :KK9::KK9: 75 olsun citoscuk kalsın da başı göğe ersin bakalımm :KK1: accık boydan kurtarıyom topukluda giyince hemen hemen aynı boya denk geliyoz zatennn :KK1:

benim eşimde 1.80 asker olduğu içinnn düzenli spor yapıyor vücut yerinde ondan kilolu durmuyoo ama o takmış vaziyette :KK9::KK9: 75 olsun citoscuk kalsın da başı göğe ersin bakalımm :KK1: accık boydan kurtarıyom topukluda giyince hemen hemen aynı boya denk geliyoz zatennn :KK1:

canım benimkide polis ama kocacım o göbişli polislerden:KK70::KK70::KK70:

BAT 25.03.2014 36 KLOMEN 2. Deneme hadi bismillah diyelim dediğiniz gibi son deneme olur inşallah... benim kp geçen sene nisan ayında vefat etti kv de bizde kalıyor bazen 1 hafta kızlarına gidiyor böbreklerinden rahatsız sabit fikirli liğini saymassan anlaşıyoruz idare ediyoruz dunya hali işte hepimiz bir gün yaşlanacağız ömrümüz vefa ederse... :KK9::KK9:

X