Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar bugün soğan kürüne başladım saraçoğluna bakıyordum nette 10binlerce kişi mesaj atmış aramış hamile kalmış bu kürü uygulayın falan dedi gaza geldim başladım hemen özellikle adetten 10 gün önce başlayın diyor 15 gün sürücek benimde adete var 7 8 gün hadi hayırlısı:KK43:

cnm bende bu sitede duymustum ondan dolayi kullandim.bu seker ilaci glifor glukofen felan hormonlari duzenleyip hamile kalinimini kolaylastiriyormus cnm sende bi arastir istersen cok olumlu seyler yazilmis bununla ilgili bende zarari yok nasil olsa doktorda yazdi kullanayim dedim.

hımmm ilk duydum canım bi araştırıyım bakim olmazsa hemen başlarım artık ne ilaç kullanacağımı şaşırdım valla :KK76:

Karnıyarık+pilav çorba +cacık:)[/QUOTE]
bayağıdır yapmıyorum karnıyarık :KK9:aslında buzlukta hazır bi içini koyup fırına sürülcek canım istedi şimdiiiiiii :KK56: anca haftasonunua amaa eşim rejimdeee çünkü :KK43:
KV menüsü yicezzzz :KK56::KK56:
ohh yemek derdin yok bugün iyisinn :KK9:
çorba bezelye pilav salata

böyle yemek yemeyi özledimm.eşim rejimde diye bir sebze yemeği bi salata yapıyoerumm..neyseki 3 kilo vermiş :KK9:

kızlar bugün soğan kürüne başladım saraçoğluna bakıyordum nette 10binlerce kişi mesaj atmış aramış hamile kalmış bu kürü uygulayın falan dedi gaza geldim başladım hemen özellikle adetten 10 gün önce başlayın diyor 15 gün sürücek benimde adete var 7 8 gün hadi hayırlısı:KK43:
bizimde burda bi abla yıllar sonra soğan kürü ile hamile kalmış hemde ilk ayında..banada yap diyoo niyetim var ya dur bakalımm :KK1:
balık + salata + kola

bende geleyimmm yaaaaa:KK9: balığa hiç dayanamammmm :KK56::KK56:

böyle yemek yemeyi özledimm.eşim rejimde diye bir sebze yemeği bi salata yapıyoerumm..neyseki 3 kilo vermiş :KK9:

kızz kv dem çalışıo benim beraber hazırlayıveriyoruzz hemencecik güzel oluyor..
balık alcaz yapcazzz yuppiiii :KK76::KK76:

benım adetım gectıgı halde cıkmadı bılıosun canım
oyuzden ıdrarı onemseme sen kan wer
bi 2gün geçsin bakalım canım sancım oldu bi kaç defa umarım gelmez bu sefer
canımm negatif olması hamile olmadığın anlamına gelmiyor belkide gec çıkacak dur bkalım.ayrıca adet olmdığın sürece umut var demektir unutma :KK16: bekle geçsin 2 saat sonra falan bak bide silik çizgi çıkmış mı ok canımmm seviyorum seni lütfen üzme kendini :KK16:
tatlım çöpe attım sinirimden çöpü de dışarıya çıkardım :)))sağol tatlım ben de seni seviyorum :KK54:
bence beklemelisin acele etme stres yapma

haklısın beklicem canımmm

tatlım çöpe attım sinirimden çöpü de dışarıya çıkardım :)))sağol tatlım ben de seni seviyorum :KK54:

kıııııııızz niye attın ben sana demedim mi saatler onra çıkmıştıhamiştim diyeee :) neyse bekle o zamannn bi kac gün geçsin kan testi ver sağlam iş :)

bizimde burda bi abla yıllar sonra soğan kürü ile hamile kalmış hemde ilk ayında..banada yap diyoo niyetim var ya dur bakalımm :KK1:

bende geleyimmm yaaaaa:KK9: balığa hiç dayanamammmm :KK56::KK56:

gerçekten mi canım hadi inşallah. evet denemekte fayda var sende yap inşallah yapmana gerek kalmaz da bu ay bebiş haberi alırsın:) hem benim adet düzensizliğim var 30 günün üstünde olanlar yapsın bunu dedi hemen başladım:)

Karnıyarık+pilav çorba +cacık:)
bayağıdır yapmıyorum karnıyarık :KK9:aslında buzlukta hazır bi içini koyup fırına sürülcek canım istedi şimdiiiiiii :KK56: anca haftasonunua amaa eşim rejimdeee çünkü :KK43:

:)))) benim eşimde 90 kilo olacak yakında göbişi var ama ben öyle seviyorum:))))) :KK70:

kızz kv dem çalışıo benim beraber hazırlayıveriyoruzz hemencecik güzel oluyor..
balık alcaz yapcazzz yuppiiii :KK76::KK76:

calışıyosa yardım et kızzz onada yazık çalışan çalışanın halinden nasıl anlıyooo :KK9: bnm kayınvalide ev hanımıııı döktürsün vallaa yapsınnnn işi nee :KK1::KK1::KK1: duyarsa yırtar beniiii :KK9::KK9::KK9:

Selam kizlar forumu uzun zamandir takip ediyorum bu basligi goruncr uye olayim dedim :) ben de bu ay klomen tedavisine basladim iki yumurtam olusmus biri buyuj biri daha kucuk cuma gunu igne vericek bakalim nolcak :))

inşş gelmeyecekkk canımmmm..ama tabi hayırlısı da olsunnn...eğer hayırlısı gelmesi isede bekletmeden gelsin boşa beklemekte çok zpr canım ben geçen ay 3 gün bekledimm çok zordu sonu hüsran olması :KK5::KK5:

Selam kizlar forumu uzun zamandir takip ediyorum bu basligi goruncr uye olayim dedim :) ben de bu ay klomen tedavisine basladim iki yumurtam olusmus biri buyuj biri daha kucuk cuma gunu igne vericek bakalim nolcak :))

Hadi hayırlı olsun canım belki cumaya kadar diğer yumurtanda büyür ve güzelce ikiside çatlarr:KK16:

calışıyosa yardım et kızzz onada yazık çalışan çalışanın halinden nasıl anlıyooo :KK9: bnm kayınvalide ev hanımıııı döktürsün vallaa yapsınnnn işi nee :KK1::KK1::KK1: duyarsa yırtar beniiii :KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9: kız benim kv ile nişanlı iken hiç iyi değildik beni hiç istemedi oğluna layık görmediii :KK19::KK19: çok ayırmaya çalıştı..
ama naptımm ben nikah kıyıldıı sonra kalktımm evlilik cüzdanını salladım nikah masasındaa ohh aldım diyeee :KK9::KK9::KK9: şimdi bir görsen çok anlayışlı aman kızım canım kızım modunda bende eşim için sustum işteee..
napalımm huzur önemli...
benim kp yok vefat etmiş (kanserden) 36 yaşında eşim 7 yaşında kardeşleri 4 ve 1,5 yaşındaymış..kv dede benim eşime çok bağlanmış paylaşamadı işte sevgili iken nişanlı iken ben onu alıcam gitcem sandı galiba..
ama şimdi şükür iyi bir problem yok..ne istesem ne desem yapar..
öle çok gelip gitmez..
bak çocuk meselesini biliyor tedavi olduğumuda biliyor..
senden müjdeli haber alıncaya kadar sormucam...sende üzme kendini Rabbim verir hayırlı zamanda dedi ve bir dahada lafını açmadı..
bu arada oğluşum olursa ismi hazır MUSTAFA. kp in ismi hemde çok severim mustafayı eşime bile sölemedim ama böle düşünüyorum inşşş

bende hafta sonu yapmıştım çok mükemmel birşey balık yaaaaa:)))

ayyy bende akşam yicemmm yupppiii:KK76::KK76:
KOLA YASAKKKK canım menüden kaldır:)

amma ammma 1 kerecikk olsunn balık yanında kola iyi gider yaaa:KK16::KK16:

hoşgeldin canım..
listemiz var bat tarihini..klomende kaçıncı denemen olduğunu falan yaz ariver eklesin seni..
hadi bakalım inş yumoşler büyüt..
kaçıncı gügündesinnn

X