Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

4 gün bekle canım sonra tekrarla .

Kaç çıktı değerin kuzum. Igne bir haftada atılıyor vücuttan. Tebrikler hamilesin :)

idrarda gördüm pozitifi dün ama bazıları 12 gün sürüyor iğnenın etksı dıolar ( ama yazanlar da var 8.gun testlerı negatıfmış falan anlayamadım kafam cok karısık

ben dun gıttım agrı olması ıyımıs yumurta catladıgı ıcın agrı yapıomus ıcındekı sıvıdan dolayı

O zaman benim yumurtam 5-6.gunden sonra mi catlamis ?Ay sanirim bir kac gun buraya girmeden kafami dagitmam lazim ki dusunmeyeyim surekli :) :) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

otrivelle vuruldum kuzum ben tam 14.gün idi sen ne vuruldun ağrın neden oldu ki acaba ? benimde nisanda ağrım kasıklarımda çok vardı ve su gibi akıntı geliyordu şuan hiçbirşey yok

günaydın arkadaşlar ben bu sitede yeniyim klomen hakkında bilgi verir misiniz klomenle hamile kalan var mı lütfen cvp bekliyorum

otrivelle vuruldum kuzum ben tam 14.gün idi sen ne vuruldun ağrın neden oldu ki acaba ? benimde nisanda ağrım kasıklarımda çok vardı ve su gibi akıntı geliyordu şuan hiçbirşey yok

Bende serophene ictin puregon igne ve ovitrelle igne yaptim.ayy cok kotu agrilar ama hani canimda tatli degil :) :) :) agriya dayanikliyim ama bu resmen kipirdayamaz oldum karnim cok sis agri kesilmiyor.birde 3-4gundur 15dk bir wcdeyim az 1dk tutsam kasiklarim patlayacak gibi agriyor

alla alla belirtiler hamilelik belirtisi ama en azından kanda biraz daha yüksek çıkabilirdi diye düşünüyorum birde sen neden 2 tane iğne vuruldun acaba onun etkisinden mi ağrıların...bekle bakalım kuzucum belki geç döllenme olmuştur kanda o yüzden çıkammıştır değerin artabilir

Kizlar bende bekliyenlerdenim dr bana igneden sonra 14.gun gel test yapalim dedi.bu persembe test yapaycagim evde yapmayin bence .ben almanyada yasiyorum.dr ayrica bana vajinal fitil verdi 14 boyunca gunde 3 kere birer kez kullaniyirum
Sizde kullaniyormusunuz?hakkimizda hayirlisi olsun

O zaman benim yumurtam 5-6.gunden sonra mi catlamis ?Ay sanirim bir kac gun buraya girmeden kafami dagitmam lazim ki dusunmeyeyim surekli :) :) :)

Canım sen beni dinle kana git :)[/QUO

YA BURDKI ACILDE YAPILMIO CALISIOYORUM BIDE IKI GUN DAHA GCESİN İDRAR DA HALA CIKIOSA YAPTIRIRIM CANIM ÜMİTLENMEKTE İSTEMİYORUM COK FAZLA :))))

Bebegim iki tane degil 5gun gunde iki kere serophene ictim yine ayni zamanda 5gun gunde bir kere puregon igne yaptim gobege.sonra gittim doktora 18mm tek yumurtan var ovitrelleyi yarin yap dedi bende yaptim :) :) :)bende agir pko var bitanem polikistik over sendromu yani belki ondan oyle yapmistir

Banada vajinal degilde progestan verdi gunde iki kere ic dedi canim benimde bugun 12.gunum bekliyorum :) :)

Evet canim bende ayniyim 6hazrnda ignem vuruldu ve iki gündür kasik agrim var bide arada kramp tarzi bisi oluyor ve ateşin yükseliyor genelde sende varmi

ateş ölçmedim bilmiyorum ama kasık ağrım hala devam ediyo bide özellikle yürürken ve ani hareket yaptığımda bide ayıptır söylemesi wc ye girdiğim zamanda oluyo çok garip sende oluyomu?

ateş ölçmedim bilmiyorum ama kasık ağrım hala devam ediyo bide özellikle yürürken ve ani hareket yaptığımda bide ayıptır söylemesi wc ye girdiğim zamanda oluyo çok garip sende oluyomu?

Ben 15dk bir wcye gidiyorum 3gundur ama gitmeye korkuyorum kasiklarimdaki agridan

Banada vajinal degilde progestan verdi gunde iki kere ic dedi canim benimde bugun 12.gunum bekliyorum :) :)

Hakkimizha hayirlisi olsun.iyi haberlerini bekliyoruz

hımm anladım canım ben sadece klomen kullandım 5 gün sonra otrivelle vuruldum o yüzden farklı geldi tedavin rabbim yardımıcımız olsun inşallah kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…