Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bende de rahimde yanma bide idrar yaparkende vardi CNN doktora gitim idrar yolu enfeksionu olabilir dedi ama iMac vermedi hamile olma ihtimali var dedi bol su ic dedi uc Liter Gunde benim gecti Simdi ama Cook su ictim

Bende de rahimde yanma bide idrar yaparkende vardi CNN doktora gitim idrar yolu enfeksionu olabilir dedi ama iMac vermedi hamile olma ihtimali var dedi bol su ic dedi uc Liter Gunde benim gecti Simdi ama Cook su ictim

Dogrusu bol sivi tuketimi zaten bende rahimdw iltihap olabilirmi diyecektim vaz gectim.oda olabilir

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

İnşallah canım şuan en büyük dileğim bu. cümlemiz bebeğimizi en kısa zamanda kucağımıza alırız.

sadece bir damla iki gün önce de yine aynısı olmuştu.. ve adetime 4-5 gün kaldı.
bu arada sadece klomen kullandım. çatlatma iğnesi doktor vermedi.

Canim benim Basima hic Boyle bisey Gelmedi ama bazi arkadaslardan okudum kadarixla yerlesme kanamasi diye dusunuyorum ben ins hamilesindir bencede dogrusu soyledin Varsa Bild Simdi teste cikmaya bilior en iyisi adet gunu bekle olmasan ozamman yap yada kan testi yaptir en dogru Sonuc Orden cunki

Öyle yapayım ama öyle inanılmaz bir bekleyiş ki. Rabbim isterse olur hayırlısıyla sıkma canını diyorum sonra insanlık hali işte acaba oralarda bi yerde bir melek var mı diyorum. Beni anlayan çok kişi var burda biliyorum.
bu arada senin çocuğun var mı canım.

Canim seni Cok iyi anliyorum ayni duygular bende de var bende klomen+catlatma ignesi oldum 28.de iste beklemedeyim rabbim isteyen herkrze hayirlisiyla nasip Estin ins.

Yok Canim benimde ilk olacak rabbim nasip ederde bu ay olursa

Nezammandie ugrasiyorsun Canim Bebel icin

hadi bakalım inşallah . Biz de 6 aydır istiyoruz hemen olur sanmıştım ama her şey nasip, nasipten öte yol yok boşa dememişler.

Merhaba kızlar ben bu ay çatlatma iğnesi oldum 8 gün önce az önce test yaptım cok silikte olsa ikinci çizgiyi idrar testinde gördüm acaba hamile olabilir miyim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayir Canim Cok sukur yok ikimizde de

Sizce?

canım ben tahlillerimi yaptım her şey temiz çıktı ama doktor sıkıntıdan yumurtan oluşmuyor olabilir dedi ve klomen verdi. ha bir de eşimde varikosel çıktı dün öğrendim ama sonuç o kadar kötü değilmiş doktor normal yolla olur değerler kabaca normal dedi bilmiyorum anlayacağın.

Aynen Canim bizdede hic Sorun yok ama bi Senedir olmuyor malesef Artik bu Aydin umitliyim rabbimin innige ins olur bol bol dua oku

İdrar testinde gördüysen büyük ihtimal hamilesindir. Adetine kaç gün var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…