Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

sana bol şanşlar arkadaşım.

allah yüzünü güldürsün.

ama şunuda unutmaki acılar, kederler, sıkıntılar çekmeden tekamüle ulaşılmaz.
firavunun bir gün başı bile ağrımamış. sıkıntısı olmamış.
bu sıkıntılar bizi kendine çekmeye çalışan allahtan unutma.
aynen öle canım çok doğru söylüyorsun derdi veren rabbim dermanını da verir inşallah

varlıkları ayrı dert yoklukları ayrı dert ama Allah'ım kimseyi çocuğuyla sınamasın. 7 yıllık evliyim artık bende psikoloji falan kalmadı tek isteğim var Allah hayırlısıyla en kısa zamanda isteyip dileyen herkese içinde bana da çocuklar kısmet etsin..........

Cnm klomen kullanyrsn 5 gun snrabkntrolw gdyrsn doktr catlatma ignesi veryo igndn iki gun once dinlenme ignedn 36 saat snra esinle gdyrsn esinden sperm alyolr yiksyp temzlyrlar snra ssna enjekte edyrlar
Cok kolay korkulck bir yani yok ama 1 saat hic kalkma yernden yat

Kuzummm ya ben devlet hastanesinde yaptırıcam cok kolay diyorlar ama ben o plastik olan ördek ağızı gibi bir şey varya ondan korkuyorumm:KK43::KK43::KK43::KK43:

Bende akinti olmamisti ama bel ve kasik agrisi olmuştu. Bu da normal yumoslar büyüyor demek ki :KK66:

Benim bata 3 gun kaldi yumurta aki akinti devam ediyor kesilmisti ama bir haftadir devam.ediyor vajen icide yapis yapis merak ettimde :rolleyes: bi bakiim dedim.ole yani normalmiki

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Benim bata 3 gun kaldi yumurta aki akinti devam ediyor kesilmisti ama bir haftadir devam.ediyor vajen icide yapis yapis merak ettimde :rolleyes: bi bakiim dedim.ole yani normalmiki

canım bende hiç akıntı olmamıştı ki ne desem bilemedim şimdi.

Ayni şekildee cnm benmde adetme 2gun kala yumrta aki kivanmnda yapiskan akntm basladi hala devm eyor bgun adet gunum ve hala olmadm. Hamilelk belirtsimi acaba nedr anlamadm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

varlıkları ayrı dert yoklukları ayrı dert ama Allah'ım kimseyi çocuğuyla sınamasın. 7 yıllık evliyim artık bende psikoloji falan kalmadı tek isteğim var Allah hayırlısıyla en kısa zamanda isteyip dileyen herkese içinde bana da çocuklar kısmet etsin..........

Cumlemize insalllah cnm tez vakitte sanada rabbim versn abnelik duygusunu yasamamizi alllah bize nasip etsn insalllah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canlarim yumurtalarim bugün bayagi büyümüştü doktorum şok geçirdi biri 20 olmuş biri 19.igne verdi vurulacam bugün. Pazartesi aşılama olacak. Bugün de ilişki olsun ne olur ne olmaz dedi merak ettiğim yumurta kac mmde çatliyor.

hadi kuzummmmm cok sevindimmmm birkac gundur yoktum seyahatteydim giremedim ama cok sevindim mesajina normalde sana onceden de demistim en az 18 mm olmasi lazim yumoslarinin -ki seninkisi zaten gecmis :KK34:

X