Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Arkadaşlar hepinize merhaba:
daha önce belirtmiştim ben de bu ay klomen kullanıyorum ve şu an 19. gündeyim haziran 12 adet günüm. belim ağrıyor kasıklarım ağrıyor daha önce bu belirtilerim yoktu ve 15. gününden itibaren ateş ölçüyorum sırayla 36.5, 36.7, 36.8 ve bugün de 37 çıktı acaba bu ilacın belirtisi mi yoksa bir şeyler olabilir mi. :44:

Bu sabah baktirdim canim 2 gun.sonra nasipse yine baktiririm adet olmazsam tabi hesaplarima gore son ay 35 gun olmustu adet dongusu normalde 31 di eger bu ayda oyle olduysa yani 35 adete henuz 3 gun daha var yumurtlamada 21. Gunde oluyo ( yada kendimi teselli etme cabalari ) :KK66:))))

inşallah iyi haberlerini alıcam:KK76:

Ben kaç aydır sadece bir kere gebelik testi yaptım...onda da negatif görünce zaten yıkıldım...psikolojik tedaviye de başladım...ne evliliğimize ne de bize zarar versin bu süreç...Progestan ilacın yan etki olacak ise 2 güne kalmaz belli eder kendini..Umarım sen de rahat içersin..Allah hepimizin yardımcısı olsun...Bir de sizin tam olarak sorununuz nedir ki??? :26::26:

Canım kaç yıl oldu size, biz üç yıldır evliyiz altıncı aydan sonra korunmayı bıraktık saf gibi de hemen olacağını sanmıştık iki buçuk yıl oldu bizden sonra evlenenler ikinciyi düşünüyor nerdeyse ama biz de her ay aynı boşluk, ilk önce eşimin kaliteli spermi azdı iki defa aşılama yaptırdık tutmadı ama eşim de bu arada düzenli olarak l arjinin ve çakşır otu ile sorununu çözdü şu an ikimizde de bir sorun yok görünüyor benim de rahim filmi falan da çekildi bu arada temiz çıktı vel hasıl sonuç olarak bizim ki "nedensiz infertilite". Ama ne kadar üzülsek de Rabbimin elbet vardır vermememesine sebep O bizden daha iyi bilir vereceği zamanı yani asıl sebep imtihandır diye düşünüyorum tabi, bizim için de psikoloğa gerek kalmaz inşallah bence, dediğin gibi Allah hepimizin yardımcısı olsun :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kixlar git gide soldaki koyulasti. Hamilemiym sizce

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1401804157002.jpg
    $1401804157002.jpg
    22,5 KB · Görüntüleme: 52
Canım cevapların için teşekkür ederim...Ben hem kadın doğum hem psikiyatriye gidiyorum...Kafam rahat olsun içimi rahat rahat dökeyim diyorum... Biliyor musun ikisinin de bana dediğinden çıkardığım sonuç kendini hamile gibi hisset...:26::21: biliyorum eğer sonuç olumsuz olursa daha büyük hüsrana uğrayabiliriz ama ben yine de böyle mutluyum şu anda :KK49::KK49:

Not:Yalnız sizler bana bir psikolgtan daha iyi geldiniz..Beni ancak yaşayan anlayabilir :KK23::KK19:
Evet canım hamile gibi davran çok stres olmazsın diyorlar. Denemekten bişey kaybetmeyiz aslında. :)
Yarin yine yapicam tahlil insallah yukselir :mad:

Inşallah canım benim haber ver. Benim de değerim o civarlarda çıkmıştı
Doktorum iki ihtimal verdi ya geç döllenme olmuş degerin yükselecek ya da degerin yüksekti düşüyor düşük yapıyorsun dedi ikincisi oldu bende ama umarım seninki iyi sonuçlanır canım

Canım kaç yıl oldu size, biz üç yıldır evliyiz altıncı aydan sonra korunmayı bıraktık saf gibi de hemen olacağını sanmıştık iki buçuk yıl oldu bizden sonra evlenenler ikinciyi düşünüyor nerdeyse ama biz de her ay aynı boşluk, ilk önce eşimin kaliteli spermi azdı iki defa aşılama yaptırdık tutmadı ama eşim de bu arada düzenli olarak l arjinin ve çakşır otu ile sorununu çözdü şu an ikimizde de bir sorun yok görünüyor benim de rahim filmi falan da çekildi bu arada temiz çıktı vel hasıl sonuç olarak bizim ki "nedensiz infertilite". Ama ne kadar üzülsek de Rabbimin elbet vardır vermememesine sebep O bizden daha iyi bilir vereceği zamanı yani asıl sebep imtihandır diye düşünüyorum tabi, bizim için de psikoloğa gerek kalmaz inşallah bence, dediğin gibi Allah hepimizin yardımcısı olsun :KK66:

Canım ben 1 buçuk yıldır evliyim...5 aydır bebek istiyoruz...İnan biz de sonradan çok pişman olduk beklediğimize :KK43: 2 ay olmayınca tetkikleri yaptırdık...Doktor daha erken dedi ama içimden bir ses beni rahatsız ediyordu..Bende eşimde ne gerekiyorsa tetkiklerimizi yaptırdık..Allaha şükür ben de sadece adet düzensizliğinden dolayı yumurtlama takibi gerekiyordu..bu ayda ilk defa klomen tedavisi yaptırdık...Bundan sonra uzun bir süreç bizi bekliyor gibi...Ama her şeyin bir çaresi var artık..Nedense yine içimden bir ses rahat olmamı sağlıyor :99 Hakkımızda hayırlısı inşallah...

Kizlarr sol yumurtam 18 mm olmuş iyi mi sizce ???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Canım ben 1 buçuk yıldır evliyim...5 aydır bebek istiyoruz...İnan biz de sonradan çok pişman olduk beklediğimize :KK43: 2 ay olmayınca tetkikleri yaptırdık...Doktor daha erken dedi ama içimden bir ses beni rahatsız ediyordu..Bende eşimde ne gerekiyorsa tetkiklerimizi yaptırdık..Allaha şükür ben de sadece adet düzensizliğinden dolayı yumurtlama takibi gerekiyordu..bu ayda ilk defa klomen tedavisi yaptırdık...Bundan sonra uzun bir süreç bizi bekliyor gibi...Ama her şeyin bir çaresi var artık..Nedense yine içimden bir ses rahat olmamı sağlıyor :99 Hakkımızda hayırlısı inşallah...

Hayırlısı inşallah canım..

kızlar ii akşamlar ya ben klomen kullandım 9 gün önce de ovitrelle kullandım şimdide kasıklarımda ağrı göğüslerim çok acıyor neden olduğunu kestiremiyorum bu belirtiler normal mi

Biri 19 biri 20 canım.

Rahim filminde uyudugum için bişey hissetmedim canım. Ama dayanilmayacak bir agrı değil. Adet sancisi gibi

Canım olumsuz sonuçlar görünce kötü oluyorum. O yüzden moralim bozuluyor

canımmmmmm inş bebişin seninle olur dualarımseninle canımmm..

Evet canım hamile gibi davran çok stres olmazsın diyorlar. Denemekten bişey kaybetmeyiz aslında. :)

Inşallah canım benim haber ver. Benim de değerim o civarlarda çıkmıştı
Doktorum iki ihtimal verdi ya geç döllenme olmuş degerin yükselecek ya da degerin yüksekti düşüyor düşük yapıyorsun dedi ikincisi oldu bende ama umarım seninki iyi sonuçlanır canım

İnsallah tatlim hayirlisi olur hakkimizda

X