Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ben bu ay klomene ara vermiştim adetime beş gün var kasıklarım fenaa agrıyor bu ay ara verdim tedaviye akışına bıraktım

Adet oldukdan sonra rahim filmi istedi doktor korkuyorum yaptırmak istemiyorum inş. Adet olmamda hamişindir çok zor uğraşmak hele çalışanlar için

Düşünme öyle kuzummm ya moralin yüksek olsun stres yapma dinlen ve doktorun dediğini dinle yumurtaların büyüklüğü kaçtı çatlatırken canım
Biri 19 biri 20 canım.
Aynı rahim filmindeki gibi basınç mı yoksa daha hafif bişi mi ?:18::18:
Rahim filminde uyudugum için bişey hissetmedim canım. Ama dayanilmayacak bir agrı değil. Adet sancisi gibi
Ariver neden öyle düşünüyorsun. Pozitif düşün ki pozitif olsun. Biliyorsun ki stres herşey de basimiza bela. Sen hep olucak diye kendini motive et bitanem tamam mi canim??

Canım olumsuz sonuçlar görünce kötü oluyorum. O yüzden moralim bozuluyor

Zeynepcimm günaydınnn bebişlerden birtanesi erkekmiş gözün aydın darısı iki bebişe:) kuzum sen aşılama yaptırmıştın ya birdahaki ay bende aşılama yaptırıcamda nasıl yaptırdın bana bir aşamalarını anlatırmısın cok korkuyorummm
Cnm klomen kullanyrsn 5 gun snrabkntrolw gdyrsn doktr catlatma ignesi veryo igndn iki gun once dinlenme ignedn 36 saat snra esinle gdyrsn esinden sperm alyolr yiksyp temzlyrlar snra ssna enjekte edyrlar
Cok kolay korkulck bir yani yok ama 1 saat hic kalkma yernden yat

aslında bende de akıntı bel kasık agrısı vardı bas agrısı da cok yaptı ilacım btti klomen yarn dr gdcm bel agrım hala devm edyo acaba büyümüşmüdür yumurtalar :KK43:

Büyümüştür canim büyümüştür. Daha doğrusu büyümeye baslamistir. Yarindan sonra genelde bi 3 gün sonrada kontrole cagiriyorlar 18 mm i geçtiyse iğne veriyorlar.Bol bol da kuru incir ye canim. CÇok faydasi oluyor

Biri 19 biri 20 canım.

Rahim filminde uyudugum için bişey hissetmedim canım. Ama dayanilmayacak bir agrı değil. Adet sancisi gibi

Canım olumsuz sonuçlar görünce kötü oluyorum. O yüzden moralim bozuluyor

Hiiiiicccc bozma moralini canim benim. Herşey nasip kismet.

Benim eşimin halasinin da 17 yil sonra oldu canim. Yine bi tanidigimiz o kadar ugrasti tüp bebek denedi kaç defa olmadi ama sonra doğal yolla hamile kaldi. Üstelik 45 yasinda falan. Onun için vaktimizi sabirla bekleyeceğiz. Elbet bizim bebisler de gelecek. Ben inanıyorum sen de inan :))
Evet canim cok ornekler var boyle cevremizde oyuzden Allaha tevekkul edelim ve sabirla duayla bekleyelim. Bende inaniyorum bigun hepimizin gobusunu bebeklerimiz doldurcak...

Kizlar bugun doktora gitcem dua edin ins yumrtam büyümüştur :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dha snra noluyo pki
çatlama iğnesi oldukdan sonra bır gun arayla gelmenı ıstıyor gıdıyorsun bakıyor çatlamısmı nasıl durumda eger catlamıssa ilişki günlerini söyluyor ve o gun ilişkide bulunyorsun adetın gecsın 3 veya4 gun sonra kan testı yapmanı soyluyor.... eger olmazsa adet olursan sar baştan gene aynı seyler :KK49::KK49:

çatlama iğnesi oldukdan sonra bır gun arayla gelmenı ıstıyor gıdıyorsun bakıyor çatlamısmı nasıl durumda eger catlamıssa ilişki günlerini söyluyor ve o gun ilişkide bulunyorsun adetın gecsın 3 veya4 gun sonra kan testı yapmanı soyluyor.... eger olmazsa adet olursan sar baştan gene aynı seyler :KK49::KK49:

hmmmmmmmmm ck tsk ederm ilk defa yasıyrm bunları o yuzden bilemyrm nlcgnı

X