Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Benim bata 3 gun kaldi yumurta aki akinti devam ediyor kesilmisti ama bir haftadir devam.ediyor vajen icide yapis yapis merak ettimde :rolleyes: bi bakiim dedim.ole yani normalmiki

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Canim benmdw aynı sklde akntm var yumrta kvamnda ve adetim bugn ama olmadm. Hamilelk belirtismi acabaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim bata 3 gun kaldi yumurta aki akinti devam ediyor kesilmisti ama bir haftadir devam.ediyor vajen icide yapis yapis merak ettimde :rolleyes: bi bakiim dedim.ole yani normalmiki

benimde akıntım vardı ilk sefer. bata 1 hafta kala başlamıştı.

çok araştırmıştım. çoğunluk 'adet gelir bu tip akıntıdan' sonra fikrindeydi.

sonrasında bende bir kaç gün içinde adet olmuştum.

tabi akıntının rengi de önemli.

benim bahsettiğim su gibi, şeffaf bi şey.

Ayni şekildee cnm benmde adetme 2gun kala yumrta aki kivanmnda yapiskan akntm basladi hala devm eyor bgun adet gunum ve hala olmadm. Hamilelk belirtsimi acaba nedr anlamadm

Bendeee anlamadimmmn test yapsana kuzum

benimde akıntım vardı ilk sefer. bata 1 hafta kala başlamıştı.

çok araştırmıştım. çoğunluk 'adet gelir bu tip akıntıdan' sonra fikrindeydi.

sonrasında bende bir kaç gün içinde adet olmuştum.

tabi akıntının rengi de önemli.

benim bahsettiğim su gibi, şeffaf bi şey.

Dunku sariydi bugun ki seffaf ama icinde beyazliklar vardi

Dunku sariydi bugun ki seffaf ama icinde beyazliklar vardi

Akintin iki parmak arasnda uzuyomuydu canım buda cok onemli. Hemsirym ben ama terzi kendi sokugunu dikemezms misali. :) iki parmk arasnda uzayan bi akntiysa yumrtlyosn dmek. Yani adete 1gn kala yumrtladm.

Akintin iki parmak arasnda uzuyomuydu canım buda cok onemli. Hemsirym ben ama terzi kendi sokugunu dikemezms misali. :) iki parmk arasnda uzayan bi akntiysa yumrtlyosn dmek. Yani adete 1gn kala yumrtladm.

Ama kuzum ben takib altindayim yumurtam catladi ztn sorunludur yumurtlama olayi bende smd yumurtlama donemim biteli 12 gun fln oldu...snr bu donemin birtigini gosteren puturuklu akinti oldu 3 gun fln arkadanda suanki durum 1 kac gundur ikiparmak arasi uzayan yumurta aki kivaminda geliyor vajeni yoklayinca parmagim sumuk sumuk oluyor

Hiiiiicccc bozma moralini canim benim. Herşey nasip kismet.
Orası öyle tabi canım
Meraba arkadaslar beta sonucum 4.44 cikti ve henuz adet olmadim sizce yukselme ihtimali varmi???
Canım yükselme ihtimali tabiki de var ama düşme ihtimali de var 2 gün sonra tekrarla
hadi kuzummmmm cok sevindimmmm birkac gundur yoktum seyahatteydim giremedim ama cok sevindim mesajina normalde sana onceden de demistim en az 18 mm olmasi lazim yumoslarinin -ki seninkisi zaten gecmis :KK34:

Hoşgeldin o zaman canım. Hayırlısı olsun canım bekliyorum artık :)

İnşallah olur canım beklemek en zor kısmı bu işin, inş bende de olmaz o yan etkiler, ve deee Allah kimseyi hayal kırıklığına uğratmasın, her ay regl olduğum halde yok canım yine de hamileyimdir belki üstüne görme dedikleri şeydir diyorum yani bu kadar inanamıyorum regl olduğuma inş bu ay bizim gibi olan kimse yaşamaz bu olayı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben kaç aydır sadece bir kere gebelik testi yaptım...onda da negatif görünce zaten yıkıldım...psikolojik tedaviye de başladım...ne evliliğimize ne de bize zarar versin bu süreç...Progestan ilacın yan etki olacak ise 2 güne kalmaz belli eder kendini..Umarım sen de rahat içersin..Allah hepimizin yardımcısı olsun...Bir de sizin tam olarak sorununuz nedir ki??? :26::26:

kızlar selam bende bu ay klomen kullandım ilk defa 9 haziran batım acaba ne zaman test yapsam çıkar ? birde doktor hiç bana gel falan demedi ilacı kullanacağım ve ilişkinin kesin olacağı günleri söyledi adetin gecikirse test yap dedi sizce ne varsa ne zamançıkar ? bende su ana kadar hiç adet belirtisi yok göğüslerim falan da acımıyo hiç arada kasık ağrım oluyo ama çok hafif

Biri 19 biri 20 canım.

Rahim filminde uyudugum için bişey hissetmedim canım. Ama dayanilmayacak bir agrı değil. Adet sancisi gibi

Canım olumsuz sonuçlar görünce kötü oluyorum. O yüzden moralim bozuluyor

Canım cevapların için teşekkür ederim...Ben hem kadın doğum hem psikiyatriye gidiyorum...Kafam rahat olsun içimi rahat rahat dökeyim diyorum... Biliyor musun ikisinin de bana dediğinden çıkardığım sonuç kendini hamile gibi hisset...:26::21: biliyorum eğer sonuç olumsuz olursa daha büyük hüsrana uğrayabiliriz ama ben yine de böyle mutluyum şu anda :KK49::KK49:

Not:Yalnız sizler bana bir psikolgtan daha iyi geldiniz..Beni ancak yaşayan anlayabilir :KK23::KK19:

X