Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

benim bu cuma 13. gün

acayip kasık, bel ağrım var benimde. yumurtalar gelişiyomu acaba merak ediyorum ?

doktorun verdiği günleri iyi değerlendir. üst üste 3 gün çalışan kazanıyor unutma :)

yazarım sana.

bel kasık ağrısı iyiye işarettir canım hadi bakalım hayırlı haberler ile gel bende yarın gidicem bakalım ne dick ona göre hareket edicem :)

Teşekkürler canım cevap verdiğin için bana eczacı günde üç tane yazdı ben de bu gün başlıcam inş, bi de eşim iş yaptırmıyo çamaşırı falan kendisi astı çok duygulandım:) üç yıldır ilk defa yardım ediyor bi de dönüp diyor ki hamile kalmazsan görürüm ben seni :)))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bu ilacın faydası da umarım olur :)) Eşlerimizden Allah razı olsun..ben de kendimi çok şanslı hissediyorum...Benim bugün çatlatma iğnesinden sonra 11.günüm :) Ve hala regl olmadım...İnsan umut ediyor kısssss :)))) :KK1::KK1: Bana estrofem diye bir ilaç verdi klomen bittikten sonra...Çatlatma iğnesinden sonra da progestan verdi...Forumlarda progestan ilacının ciddi yan etkilerinden bahsediyorlar...İşte aşırı yorgunluk,uyku uyuma isteği,baş dönmesi gibi...Ben de hiç öyle bir şey yok..Gayet rahat içiyorum..Bugün son olacak Allahın izniyleee.

Öyle düşünme canım benım bak bizden dahhaa kötü olan bebek bekleyen insanlarımız var bu sınavımızı allahım hayırlısı ile kolaylıkla güzel evlatlarla taçlandırsın inşallah allahımmm nasibimiz böyleymiş ya ogün tv de izledim eşimde hiç canlı sperm yok diyor bak o bizden daha caresiz allahım yar ve yardımcımız olsun inşallah

Çok konuştum:):)

Amin canim sagol, birbirimize hep boyle destek olalim ve dua edelim. Allah razi olsun...

bana da bu ay versin bu ilacı söylimde. doktorlara ne bişiy soruluyor, ne bişiy isteniyor. hemen celallenmeler, tripler falan !

bende de rahim inceliği var. demekki bana şart bu ilaç. bundan önceki doktor niye vermediki anlamadım bana.

adı bile geçmedi. yeni yeni öğreniyorum.

Canim bende ilk ay 21. Gün progesteron testi istedi sonuç güzel cikinca yani oluşan yumurtanin kaliteli olduğunu görünce 2. Ay verdi. Demekki ilaca iyi tepki veriyor dedi. Doktoruna şöyle bence. Helede rahim inceliği varsa verebilir. Protestonun hem hapi hem de jeli var. Hapi biraz sersemlik yapabiliyormus bende calistigim için jelini istemiştim canim.

Slm hanimlar sanirim ben adet olmak uzereyim...3gunum var ama sivilcelendim.kesin regli.llcAm eli kulaginda yani

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

bel kasık ağrısı iyiye işarettir canım hadi bakalım hayırlı haberler ile gel bende yarın gidicem bakalım ne dick ona göre hareket edicem :)

sana bol şanşlar arkadaşım.

allah yüzünü güldürsün.

ama şunuda unutmaki acılar, kederler, sıkıntılar çekmeden tekamüle ulaşılmaz.
firavunun bir gün başı bile ağrımamış. sıkıntısı olmamış.
bu sıkıntılar bizi kendine çekmeye çalışan allahtan unutma.

Cok sagol canim, kelimeler yetersiz kaliyor icimdeki firtinayi anlatmaya ole canim yaniyorki. Inan daha gobegimdeki igne yerlerimin acisi gecmedi. Maddi manevi ole zor bi surecki. Herseyinden kisiyorsun para biriktiriyosun ve adetinin ilk gununden itibaren 24 gun boyunca umutla bekliyosun ama sonuc negatif olunca cok zor gercekten...

Ben emininki Rabbim isteyen herkese nasip edecektir. Ama sabirla vaktimizi beklememiz gerekiyor canim. Evet çok üzgün ve mutsuz olduğunu tahmin edebiliyor ve ne diyecegimi bilmiyorum inan. Dua et arkadasim. Rabbim yar ve yardimcimiz olsun. Gobislerimizi, kucaklarimizi bos birakmasin. Saglicakla hayirli evlatlar nasip etsin. Vardır bunda da bir hayir. Boyle düşün kendini teselli et canim.

Canım bu ilacın faydası da umarım olur :)) Eşlerimizden Allah razı olsun..ben de kendimi çok şanslı hissediyorum...Benim bugün çatlatma iğnesinden sonra 11.günüm :) Ve hala regl olmadım...İnsan umut ediyor kısssss :)))) :KK1::KK1: Bana estrofem diye bir ilaç verdi klomen bittikten sonra...Çatlatma iğnesinden sonra da progestan verdi...Forumlarda progestan ilacının ciddi yan etkilerinden bahsediyorlar...İşte aşırı yorgunluk,uyku uyuma isteği,baş dönmesi gibi...Ben de hiç öyle bir şey yok..Gayet rahat içiyorum..Bugün son olacak Allahın izniyleee.

İnşaallah hayirli haberlerini aliriz canim.

İnşallah olur canım beklemek en zor kısmı bu işin, inş bende de olmaz o yan etkiler, ve deee Allah kimseyi hayal kırıklığına uğratmasın, her ay regl olduğum halde yok canım yine de hamileyimdir belki üstüne görme dedikleri şeydir diyorum yani bu kadar inanamıyorum regl olduğuma inş bu ay bizim gibi olan kimse yaşamaz bu olayı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben emininki Rabbim isteyen herkese nasip edecektir. Ama sabirla vaktimizi beklememiz gerekiyor canim. Evet çok üzgün ve mutsuz olduğunu tahmin edebiliyor ve ne diyecegimi bilmiyorum inan. Dua et arkadasim. Rabbim yar ve yardimcimiz olsun. Gobislerimizi, kucaklarimizi bos birakmasin. Saglicakla hayirli evlatlar nasip etsin. Vardır bunda da bir hayir. Boyle düşün kendini teselli et canim.

Amin canim haklisin vakti zamani vardir elbet bundada vardir bi hayir.annemle konustum simdi aglaya aglaya oda yazik cok uzuldu biyandanda beni teselli etmeye calisiyor. Bi komsumuz var tam 22 sene sonra son tup bebek denelerinde hamile kaldi 42 yasindaydi hatta cok agladi Rabbim onla sabirlarinin ve dualarinin karsiliginda huyuda kendide guzel saglikli bi kiz evlat verdi suan 2 yasinda kizlari. Cok mutlular.. Rabbim hepimize yasatsin bu duyguyu insaallah dua edelim birbirimize. Allah razi olsun canim...

merhaba ben yeni katıldım kadınlarkulubüne de klomenli günlerede
ilacı kullanmaya cumartesi başladım benim pko var ve bu yüzden doktor dostinex ve klomen verdi dostinex sadece iki tane iki gün içeceğim klomen de günde iki adet ama geceden beri başım ağrıyor ve daliba birazda ateşim var bunlar yan etki olabilirmi acaba:KK43:

Kizlar klomen sizde akinti yaptimi?benim akintim.varbsumumlu sari kasikta batma var belim arad agriyor...ama hamile hissetmiyorum.malesef...ama akinti sizdede varmi kizlar

Amin canim haklisin vakti zamani vardir elbet bundada vardir bi hayir.annemle konustum simdi aglaya aglaya oda yazik cok uzuldu biyandanda beni teselli etmeye calisiyor. Bi komsumuz var tam 22 sene sonra son tup bebek denelerinde hamile kaldi 42 yasindaydi hatta cok agladi Rabbim onla sabirlarinin ve dualarinin karsiliginda huyuda kendide guzel saglikli bi kiz evlat verdi suan 2 yasinda kizlari. Cok mutlular.. Rabbim hepimize yasatsin bu duyguyu insaallah dua edelim birbirimize. Allah razi olsun canim...

Benim eşimin halasinin da 17 yil sonra oldu canim. Yine bi tanidigimiz o kadar ugrasti tüp bebek denedi kaç defa olmadi ama sonra doğal yolla hamile kaldi. Üstelik 45 yasinda falan. Onun için vaktimizi sabirla bekleyeceğiz. Elbet bizim bebisler de gelecek. Ben inanıyorum sen de inan :))

merhaba ben yeni katıldım kadınlarkulubüne de klomenli günlerede
ilacı kullanmaya cumartesi başladım benim pko var ve bu yüzden doktor dostinex ve klomen verdi dostinex sadece iki tane iki gün içeceğim klomen de günde iki adet ama geceden beri başım ağrıyor ve daliba birazda ateşim var bunlar yan etki olabilirmi acaba:KK43:

Olabiliyor canim. Panik yapma ama geçiyor. İnşaallah bebisine kavusursun

Kizlar klomen sizde akinti yaptimi?benim akintim.varbsumumlu sari kasikta batma var belim arad agriyor...ama hamile hissetmiyorum.malesef...ama akinti sizdede varmi kizlar

Bende akinti olmamisti ama bel ve kasik agrisi olmuştu. Bu da normal yumoslar büyüyor demek ki :KK66:

X