Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

aynen öyle canımm yaaa banada direk tüp bebek dedi kafam karıştı...birde kendi hocama yaptırıcam hem tüp bebek gibi maliyetli olmaz sana araştırmada dedi...iyilik mi ediyor kötülük mü anlamıyorum ki canım valla yaaaa aşılaa bulunduğum ilde yapılsaa bende istiyorum aslındaa canımm

Anladım canım walla allahım hayırlısını versin bütün zorluklar kadınları buluyor walla

iznimiz var burda cektşirmeyi düşünmüyorum medical parkta cektiricem inş izinde hayırlısı..

hayırısı kuzumm inş bebişin eninle olur inşşşşşşşşş dualarımdasın kuzummmm

ariverimmm aşılama hakkında bilgi sahibi oldun mmu tutma yüzdeliği kaçlardaymış canımm acaba :26::26:
Sağol canım benim inşallah hepimiz hamiş kalırız. Doktorum yüksek diyor canım umutlu yani benden çok :) hem kimyasal gebelik geçirmem hem de rahim filmi oldu diye bu ay olacak gözüyle bakıyor canım
İnşallahhh kuzum hadi bize yazmayı unuma aşamalarını canımmm:)

Tamam canım gelince hepsini anlatırım :)

merhaba kızlar aranızda çatlatma iğnesi kullanan var mı cok sancı yaptı bana iki büklüm geziyorum nedendır acaba catladıgından olabılır mı 18mm büyüklüğünde 10unun ustunde yumurtam vardı acaba bu yuzden mı cok agrım oldu kı

10un üstünde yumurtan olup çatlama iğnesi nasıl yapar doktorun canım. benim de bu ay öyle oldu, yani hepsi çook büyümedi ama, çok yumurtam oluştu oyüzden doktor çatlatma iğnesi yapmadı, büyümeyen yumurtaları da besler ilaç , yumurtalığında yırtık oluşturabilir bukadar çok yumurtanın gelişmesi dedi. kendiliğinden sönmelerini beklices dedi. doktorun risk almış canım iğne yaparak. ağrıların da buyüzdendir. ilişki sırasında dikkat edin. en ufak darbe de yırtığa sebep olabilirmiş.

ufaj ufak bır suru vardı sayamadık bile 18mm de 10un ustunde var dedı inşallh ikizle yırtarız dedı hepsı tutmaz ama korkma dedı cogu kalıtesız oluo yumurtaların tursa bıle söndururuz sonlandırırz dedi ve catlama iğnesini yaptı dün ilişkiden sonra ınanılmaz agrılarm oldu belimi dogrultamıordum bıle bugun bıraz daha ıyı hafıfledi işe bile geldım.. cok yumurta olunca kalıtesız oluolarmıs döllenir mi sence yumurtalarımmm

Tamam canım hadi yolun açık olsun 4 gözle bekliyoruz seni:)

bu ay senle aynı durumdayız:)) tek fark ben iğne vurulmadım. bekleyip görüces. klomen mi kullanmıştın.günde kaç tane içmiştin?

haa bi de şunu da söylemeden geçemicem doktorum eğer şiddetli karın kasık ağrın olursa mutlaka gel demişti. olmassa da bi hafta sonra gel ne durumda yumurtalar sönmüş mü bi bakalım dedi. bence dayanılmaz ağrın olursa doktorunu arayıp söyle ya da git canım. sonuçta yumurtalık bu, ihmale gelmez Allah korusun hepimizi.

Klomene adetin 5.gününde başladım canım. Saat 1de orda olacaz dediğin gibi canım eşim spermleri verecek onların yıkanması 2 saat sürüyor mus onu beklicez sonra hemen yapılacak zaten

Ayyy hadi inşaallah canim hayirlisiyla asilam yapilir ve bebisin olur. Aminnn :)) bende bugün Dr a gittim. Yine klomen verdi. Bu ay da gebelik olmazsa diğer ay rahim filmi isticem dedi. Rahim filmine gore asilamaya karar veririz dedi (

senın agrın oldu mu dun kotuydum ama bugun dayanılmıcak bı agrım yok yumurtalrım dun catladıgı ıcın mı cok agrım oldu acaba

senın agrın oldu mu dun kotuydum ama bugun dayanılmıcak bı agrım yok yumurtalrım dun catladıgı ıcın mı cok agrım oldu acaba

benim de yumurtalarım oluştuğundan beri hafif hafif kasık ağrım var. hala devam ediyo ama çok hafif. belim ağrıyo bi de biraz. umarım yumurtan çatladığı için ağrın olmuuştur canım. hayırlısı olsun bakalım. güzel hberler verirsin inşallah bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…