Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kizlar bisi sorcam benim catlatma iğnemden sonraki 10.gunum yarin...Acaba yarın test yapsam belli olur mu :/ zamani beklerken yoruldum. ..Ayrıca bu dönemde ne gibi belirtiler olur...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim henuz cok erken bence moral acisindan beklemende fayda var

Canim henuz cok erken bence moral acisindan beklemende fayda var

Tamam tesekkur ederim cvbin icin...bi anda geliyor zaten..sora bi an biraz daha sabır diyorum..sanirim mesgul olck başka seyler bulmam da fayda var :)) bu arada Günaydın herkese :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gunaydin guzel kizarkadaslarim kizkardeslerim tabloma bi goz atar misiniz sizce catlama oldu mu? Dr bana gecen ay 36 saatten biraz gec catladi galiba dedigimde, mumkun degil pregnyl ignede 36 saati keainlikle gecmez demisti ama normalde bugun firlama gostermesi gereken atesim sadece 1 birim yukseldi. Sizce catlama olmus mudur? Bi de dun gece epey usumusum acaba diyorum catladi da benim atesim mi yukselemedi usudugim icin ne dersiniz?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

iyiyim bende bitanemmmmm :) düşünüyoruz araştırıyoruz ve bekliyoruz kuzumm.rahim filmi cekilcem ama ona karar verdim

Teşekkürler canim degerlendiremeyiz çünkü ilişki yasak yarın aşılama olacak :)

Arivercim günaydın canım rüyamda senin hamile haberini duydum buradan okuyordm şimdi de aşılama yaptıracağını okudum inşallah güzel sonuçlar alırız canım bizleri habersiz bırakma bende bidahaki aya aşılama yaptırıcam inşallah güzel sonuçlar alırızzz

nasılsınız :) rahim filmi çektirenler kaça çektirdiniz acaba?

Canım bizim bi %40 indirimiz vardı 600 dü %40 indirim ile340 öyle bişey verdim ve sonuç temiz çıktığında okadar mutlu oluyorsun ki uyanır uyanmaz hemen sonuç nasıl dıye sormuşum sende aneztezli çektir kuzum

herkeslere hayırlı sabahlar arkadaşlar
sizlere bişi sormak istiyorum. geçen ay prengly ile çatlatma yapılmıştı ve iğneden 11 gün sonra göğüslerimde hassasiyet olmuştu iğneden 18 gün sonra da adet gördüm. her ay göğüslerim acımaya başladıktan 1 hafta sonra adet görürüm bu da ole olmuştu. bu ay da geçtiğimiz pazartesi(26 mayıs) ovitrelle çatlatma iğnemi oldum ve 5 gün sonra gögüslerim acımaya başladı (bat 12 haziran). şimdi sorum şu acaba bu erkenden başlayan göğüs hassasiyeti iğnenin farklı markalar olmasından mı kaynaklanıo yoksa kendimi ümitlendirmek istemiorum ama hamilelik olabilir mi?

Inaniyrm olcak eylulum hic stres yapma bak strestende olmaz uzulme hayirlica cifter cifter olck insallah dua ediym senin icin olcak guzelm sadece stres yok sabir dua.insallah yazarim teyzesi

Zeynepcimm günaydınnn bebişlerden birtanesi erkekmiş gözün aydın darısı iki bebişe:) kuzum sen aşılama yaptırmıştın ya birdahaki ay bende aşılama yaptırıcamda nasıl yaptırdın bana bir aşamalarını anlatırmısın cok korkuyorummm

bende sordum 500 dedi..arkadaşım 110 tl ye çektirmiş özel hastanede bu 500 deyince şaşırdımm ama anlaşılan normalmiş benim arkadaşım bedaveye yaptırmışşş

bende sordum 500 dedi..arkadaşım 110 tl ye çektirmiş özel hastanede bu 500 deyince şaşırdımm ama anlaşılan normalmiş benim arkadaşım bedaveye yaptırmışşş

Canım anestezi ile mi 110 tl ye çektirmiş onda bir yanlışlık olmasın çünkü özel hastanelerde çok pahalıya çekiyorlar walla

Canım anestezi ile mi 110 tl ye çektirmiş onda bir yanlışlık olmasın çünkü özel hastanelerde çok pahalıya çekiyorlar walla

yok canım anestezisiz çektirmiş ama başka şehirde arkadaşımm..bana bu özeldeki anestezilide 500 anestezisiz de 500 dedi...

arkadaşlar bu sorum hakkında düşüncelerinizi bekliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…