Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

iyiyim bende bitanemmmmm :) düşünüyoruz araştırıyoruz ve bekliyoruz kuzumm.rahim filmi cekilcem ama ona karar verdim

nasılsınız :) rahim filmi çektirenler kaça çektirdiniz acaba?
Cektir canım. Ben anestezili yaptım 350 tl ödedim canım. . Anestezili yapmanı öneririm
Arivercim günaydın canım rüyamda senin hamile haberini duydum buradan okuyordm şimdi de aşılama yaptıracağını okudum inşallah güzel sonuçlar alırız canım bizleri habersiz bırakma bende bidahaki aya aşılama yaptırıcam inşallah güzel sonuçlar alırızzz:KK16::KK16:

Günaydın bitanem :KK16: ne güzel bir rüya gormussun canım benim.tabi ki haber veririm aşılamam öğleden sonra olacak canım çok umut bağladım umarım olur yoksa ne yaparım bilmiyorum canım.

Herkese günaydın,

Benim Adetimden ne ses var ne Seda bugün tam 7. Gün. Dün yine testim negatifdi. Hatta dün hafif kahverengi leckelenmem oldu. Çok canım sıkkın. Önce sizin fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Sonra Dr gitcem. :KK43:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Herkese günaydın,

Benim Adetimden ne ses var ne Seda bugün tam 7. Gün. Dün yine testim negatifdi. Hatta dün hafif kahverengi leckelenmem oldu. Çok canım sıkkın. Önce sizin fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Sonra Dr gitcem. :KK43:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın canım. Geç dollenme olabilir kahverengi leke de yerlesme lekesi olabilir. Bence yarın kan tahlili yap. Sonuçlara göre doktora gidersin

Cektir canım. Ben anestezili yaptım 350 tl ödedim canım. . Anestezili yapmanı öneririm

Günaydın bitanem :KK16: ne güzel bir rüya gormussun canım benim.tabi ki haber veririm aşılamam öğleden sonra olacak canım çok umut bağladım umarım olur yoksa ne yaparım bilmiyorum canım.

Hadi inşallah canım hayırlı haberler alırız inşallahhh arivercim önce klomen kullandın adetin kaçıncı günü başlattı doktorun seni saat kaçta canım aşılama olucak heralde gittiğinizde eşinde tahlil verip laboratuvara götürüp yıkanma işlemi yapılıcak

:KK3: herkeslere hayırlı sabahlar arkadaşlar :KK3:
sizlere bişi sormak istiyorum. geçen ay prengly ile çatlatma yapılmıştı ve iğneden 11 gün sonra göğüslerimde hassasiyet olmuştu iğneden 18 gün sonra da adet gördüm. her ay göğüslerim acımaya başladıktan 1 hafta sonra adet görürüm bu da ole olmuştu. bu ay da geçtiğimiz pazartesi(26 mayıs) ovitrelle çatlatma iğnemi oldum ve 5 gün sonra gögüslerim acımaya başladı (bat 12 haziran). şimdi sorum şu acaba bu erkenden başlayan göğüs hassasiyeti iğnenin farklı markalar olmasından mı kaynaklanıo yoksa kendimi ümitlendirmek istemiorum ama hamilelik olabilir mi? :KK49:

beni duyan yok mu ???

arkadaşlar bu sorum hakkında düşüncelerinizi bekliyorum :)
canımmm inş bebiştendir :)

aynen kuzummmmm anestezili yaptırcam bendee :KK52::KK52: burasıda tam kazıkmış yani :KK1::KK1:
Hadi inşallah canım hayırlı haberler alırız inşallahhh arivercim önce klomen kullandın adetin kaçıncı günü başlattı doktorun seni saat kaçta canım aşılama olucak heralde gittiğinizde eşinde tahlil verip laboratuvara götürüp yıkanma işlemi yapılıcak
kızlar öztürkümm ariverimmm hadi dulrım sizinle işn aşlıamanız tutar inşşşş :KK16::KK16::KK16: umudum olursunuz da bende aşılamadan başlarım belkideee :KK25::KK25:

Klomene adetin 5.gününde başladım canım. Saat 1de orda olacaz dediğin gibi canım eşim spermleri verecek onların yıkanması 2 saat sürüyor mus onu beklicez sonra hemen yapılacak zaten

canımmm inş bebiştendir :)

aynen kuzummmmm anestezili yaptırcam bendee :KK52::KK52: burasıda tam kazıkmış yani :KK1::KK1:

kızlar öztürkümm ariverimmm hadi dulrım sizinle işn aşlıamanız tutar inşşşş :KK16::KK16::KK16: umudum olursunuz da bende aşılamadan başlarım belkideee :KK25::KK25:

Devlet karşılamıyor canım malesef. Aşılama da 500 tl tutacakmis hayırlısı olsun canım :)

beni duyan yok mu ???

cnımm kac aydır bebek istiyorsun bilmiyıorum ama aylarca bebek bekleyen birisi olarak şunu söyleyeyimm belirtilere takılmaa en büyük belirtinn adetinin geçmesi olsun...vücudumuz bazen bize oyunda oynaabiliyor beklentin daha az olursaa daha az üzülüyorsun..inş bebişin seninledir bu inşşş :KK16::KK16:

cnımm kac aydır bebek istiyorsun bilmiyıorum ama aylarca bebek bekleyen birisi olarak şunu söyleyeyimm belirtilere takılmaa en büyük belirtinn adetinin geçmesi olsun...vücudumuz bazen bize oyunda oynaabiliyor beklentin daha az olursaa daha az üzülüyorsun..inş bebişin seninledir bu inşşş :KK16::KK16:

1 yıl 4 aydır bebiş istioruz :KK49: ben de normalde takılmamaya çalşıorum ama bu ay bole bi değişiklik olunca dikkatimi çekti ümit dünyası işte :KK31:

1 yıl 4 aydır bebiş istioruz :KK49: ben de normalde takılmamaya çalşıorum ama bu ay bole bi değişiklik olunca dikkatimi çekti ümit dünyası işte :KK31:

canımm bende bekliyorum bebeğimi 1 yıl oldu benimde.ekimde 1 kimyasalım var sadece yani yaklaşık 7-8 aydır bebeğim gelmiyor...nasip tüm testlerini yaptırdıysan sorun yoksa bekle canımm zamanı gelince gelicektir bebişinnn:KK16::KK16:

X