Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

benimde 1 haziranda klomen bitti. ayın 7 sinde gel dedi !

ama ben 5 haziranda gitcem.

çünkü kasıklarımda çok ağrı var. erken olsunda gidiş geç olmasın dimi :)

Klomenle tek yumurta oluştu ona canım sıkıldi Sansim varmı
birden fazla yumurtan olması onemlı degılkı kalıtelı yumurta onemlıııııı... sıkma canının eger sorunuzu yoksa stres yapma (diyene bak kelin merhemı olsa kendı kafasına sürermıs bende dusunmeden edemıyorum ) benımde tek yumurta olustu doktor en son gordugunde gayet iyi demiştiiii...

Son düzenleme:

benimde cumartesi bitti bugün çağırdı beni mi erken çağırdı acaba doktor seni yaklaşık 1 hafta sonra çağırmış

selam canım,

benimde ilk klomen kullandığımda adetim 5 gün gecikmişti. çok heveslenmiştim. testlerim negatif çıkıyordu. inanmıyordum tabi. kahverengi lekelenmede oldu. doktora gittim. rahimde bir kalınlaşma yok %99 ihtimalle 7 - 10 içinde adet olursun dedi. eve geldim kanamam başlamıştı.

herşeyin hayırlısı.

sana iyi şanslar.

Peki neden gecikme olmuş ? Birşey söyledimi? Aynen dediğin gibi insan testlere inanmıyor.
Sadol canım sana daha doğrusu hepimize iyi şanslar

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım yanlış yazmşm :)) 1 ay degıl 10 ay oldu .daha önce hıç dogum kontrol hapı kullanmadm yada korunmadık ama olmadı.doktordn yana da şanssızdm ama biraz gec anladm gecen haftakı doktor seker gıbı hemen tedavıye basladı bugn klomenın 4. gunu yumurtalıklarımda cok fen bı agrı sancı var hayırdr inşallah bakalım yarın bi kontrole gıdeym hemen yazıcm :))

buyuyorlar diye ağrıyorlardır :) hadi inşallah :)

benimde cumartesi bitti bugün çağırdı beni mi erken çağırdı acaba doktor seni yaklaşık 1 hafta sonra çağırmış

normalde ilaç bittikten 3 gün sonra yani 4. günde doktora görünülüyor genellikle.

seninki işi sıkı tutmuş ne güzel işte.

ilk kullandığımda da ilaç bitiminden 3 gün sonra gitmiştim.

şimdiki doktorum mayıs ın 31 gün olduğunu unutup, atlayıp yanlış hesap yaptı bana ayın 7 sinde gel dedi.

Peki neden gecikme olmuş ? Birşey söyledimi? Aynen dediğin gibi insan testlere inanmıyor.
Sadol canım sana daha doğrusu hepimize iyi şanslar

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

klomen bir çok kişide gecikme yapıyor. birde rahim incelmesi.

avantajları yanında bide böyle etkileri var.

ben nisanda klomen kullandım doktora ilaç biter bitmez gittim yumurtalarım 11 mm idi doktor büyümez bu ay gelmene gerek yok dedi...çok üzülmüştüm incir kürü yaptım sanırım etkisi oldu ve o ay hamile kalmıştım malesef düştü o ayrı....bakalım bu da daha büyümemiş derse yumurtalarım geç büyüyor sonucu çıkacak.... seninki sanırım ideal zamanda çağırmış ne güzel....

evet tatlım,
sen de git benim klomenin bittiği gun ve bugun yoğun akıntım oldu az önce doktoru radım geleyimmi diye yok dio 4 haziranda gel çatlamamıştır o diyo ayyy bi anne olsaktaa rahat etsek şöyle bi ohhhhhh desek yaaaaaa değilmiii

ayy hadi hayırlısııı bebşimmm benimmmm inş bebişleirinz gelir bende medical parkı aradımm anestezisiz 330 anestezili 430 dedi nasıl yapsam ki cok kararsız kaldım cok ağrıyomu canımm

kuzuvumm sabah çok yoğundum gelemedimmmm

bebişiiiiiiiiiiiiimm özledim seni kuzummmmmmmm nasılsın bebiş nasıl?

Ariverrrrcimmm naptın canııımmmm çok heyecanlı yaaaa inşallah herşey yolunda gitmiştirrrr

Öztürk bende heycanlandımmm :) medical parka gitcem rahim filmi için.şehir dışındaa o zamnda bi doktorla görüşüp konuşcmmm olmadı burdan yumurtalrımı büyütürüz kadın doğumcudaa 2-3 gün rapor alıp giderimm ordada aşılama mı yapar..valla kafama iyice yatmaya başladı inş hamiş olursunuz banada moral olursunuz bende yaptırırm inş

bak doktorun yumurtan artık büyümez gelme demiş ama o büyümeye devam etmiş, bi güzel çatlamış, bide üstüne döllenmiş.
allah kısmet etmemiş. o onun taktiridir.

yani sen doktorun söylediklerini duyda duyma :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…