Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bendede aynısı oldu ilk aydaa göğüslerim falan başladı acımaya östrojen yükselmesinden oluyomuşş progesteronumda yüksekti umutlanmıştım ama nasipp olmayınca olmuyor..

Evet kuzum ben biraz heyecanlı olunca oda aşılama yapalım dedi zaten tüpler açık sperm sayısına da yeterli dedi oyüzden bakalım nasıl olcak canım

canımmmm hayırlısı inş bebişin gelir bu ayy..Zeynep girerse gerekli bilgiyi alırsın kuzum biliyosun o aşılama olmuştu hakkında hayırısı inş bitanemm

yumurta takibi yaptırmadan klomen kullanmak biraz sakıncalı mutlaka kontrole gitmen lazım doktorlar bunu bilir aslında. eğer yumurtan çatlamazsa iğne ile çatlatması lazım yoksa kist olarak kalıo. ağrı yumurta çatladığında olabilio yada çatlayamadığında da oluo karışık durumlar

bendede aynısı oldu ilk aydaa göğüslerim falan başladı acımaya östrojen yükselmesinden oluyomuşş progesteronumda yüksekti umutlanmıştım ama nasipp olmayınca olmuyor..

ben kendimi bildim bileli her adet günümden 1 hafta önce mutlaka göğüslerim şişer ve ağrır adet görünce geçer. ama gecen yıl gebelik olduğunda günüm geçmesine rağmen göğüslerimde ağrım olmamıştı oradan anlamıştım hamiş olduğumu ama sonuca ulaşamadım

canımmmm hayırlısı inş bebişin gelir bu ayy..Zeynep girerse gerekli bilgiyi alırsın kuzum biliyosun o aşılama olmuştu hakkında hayırısı inş bitanemm

Canım mrb.ben filmi anestezisiz çektirdin ki miyom ameliyatı olmuştum 10 ay önce.hic korkma zaten öncesinde ağrı kesici bir iğne vuruyorlar.alttan muayene olurken çok çok kendini kasmiyorsan bu da ondan farksız. Kısa suren bir işlem..ben de çok korkmustum 20gun oldu çekinceli ve tüpler açılmış çok rahatladım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende kimyasal gebelğimdee göğüslerimden ve sık idrara çıkmamadan anlamıştım hamile olduğmu nasip değilmiş..

canımm tüplerin kapalı mıymış senin peki? hiç mi ağrı olmadı..öncesinde ben alttan muayneden cok korkan birisydimm ama bu klomen tedavisi sürecinde o korkumu atlattımm canımm..

canım yaa klomen kullanınca çatlatma iğnesi şart mı yumurta kendiliğindn çatlar mı

Acikmis yazacagima yanlışlıkla açılmış yazmisim canım.ben ameliyattan sonra yapisiklik falan varsa diye korkmustum çok şükür bir şey çıkmadı. Kapalı olanlar sanırım ağrı yaşıyorlarmış.eğer çok korkuyorsan anestezili yaptır canım.aslında ben netten okuduklarimdan çok etkilenip anesteziliye karar vermiştim parasını bile yatırmıştim son anda anestezicinin izin alması gerekmiş hatta hastanenin bashekimiyle görüştüm nasıl olur daha önce anestezili diye hastahanenize söyledim diye.simdi de iyi ki sorunlar çıkma ve anestezi almamisim diyorum. Ama canım ağrı eşiğin çok düşükse anestezi al derim

canım yaa klomen kullanınca çatlatma iğnesi şart mı yumurta kendiliğindn çatlar mı

ben 2 aydır klomen kullanıyorum geçen ay iğne ile çatladı. bu ay da sağda 2 solda 1 yumurtam vardı soldaki kendi çatlamıştı ama sağdakiler için çatlatma iğnesi oldum belli olmuyor yani :44:

ben 2 aydır klomen kullanıyorum geçen ay iğne ile çatladı. bu ay da sağda 2 solda 1 yumurtam vardı soldaki kendi çatlamıştı ama sağdakiler için çatlatma iğnesi oldum belli olmuyor yani :44:
yaa bnde bundan iki ay önce serephone ve çatlatma iğnesi oldum hamile kaldım ama sevincim bir hafta sürdü kimyasalmış bu ay korunmadım ama hamile kalamadm bu gün adetimin 2. günü klomen kullanmak istiyorm iğneye gerek var mı bilmiyorum yarın zaten doktora gitmeyi düşünüyorum.

klomen 5. günü kullanıyor ve doktora sor sonra kullan ve sonucda kimyasal bile olsan hamile kalabılıyorsun buda iyi bişey yani

ne güzell iinşllah hamile kalırsın...

inşallah isteyen herkes bebişlerine kavuşur

doktorun en doğrusunu söyler ama bazen çatlamayan yumurtaar kist oluomuş büyük olursa o da sıkıntı verebiliomuş iğne garanti sayılır en azından kist oluşmaması için :101:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…