Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

inş bebişin hayırlısıyla gelir kuzumm sen yurtdışındaydın dimi öyle hatırlıyorum benimde kuzenim almanyada ordan işleyiş cok farklıymış yani bizim burdaki gibi hemen tüp bebeğe geçilmiyormuş en son aşamada diyor kuzenimm ve o aşama içinde yıllar geçmesi gerekiyomuş..kuzenime orda tüp bebek yapmamışlar istemiş oda gelip türkiyede yaptırdı ve şuan 3 tane oğluşu var doğurdu bile bebişleri 1 yaşına geldii :KK16::KK16: bizim burdadaa hemen tüp bebek diyorlar para ticaretine döndü açıkçası bu bir gerçek...inş bebişin gelir canımm hep aklımdasınız dua ediyorum hepimize inş nasip our :KK16::KK16:

canımm benim 2 yumoş 18 mm de diye hatırlıyrumm diğer 2 tane daha büyüktü.malesef kalamadımm ama bizde hız sorunumuz var ve tabikide nasip işi...inş bebişin gelir bu ay :KK16::KK16:

banada önce rahim filmi dedi korkuyorum ama mecbursa yaptıracam deyince hiç uğraşma o zaman tüp bebeğe gecelimm hmdee rahim filminden kurtulmuş olursun deddii:KK14::KK14:

hadi ya çok verimli bir ay da kaçırmıssın o zaman :KK43: ama Rabb'im zamanını elbet biliyor.
benim de bakalım bu ay ümidim var inşallah çok şükür hız sorunumuz yok ama Rabb'im aratmasın inşallah :)

Son düzenleme:
kimyasalım oldu diye cok önemsemedimm demekki acıktır dedimm.doktorumda ilk etpata istemedi sonra istedi...yapan kişi cok önemlymiş cıoğu mahvoluyomuş ağrıdan...ay cok korkuyomm yaa...tüp bebekte cok zorrr coooookkk ondanda cok korkuyorum eşimin arkadaşının eşine yaptılar adam anlatmıştaa iğnedende falan cok zor günler geçirdi eşim tedavi sırasında demiş demekki cok ağrılı oluyoo korkuyyyyyyyyyyooooooooooooommmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

tüp bebek iğnelerden dolayı biraz ağrılı olabilio bildiğim kadarıyla ama inşallah sonunda bebişini :emir_bebek: kucağına alınca hepsini unutursun :KK16: elden gelen bu kadar

Anladım canım hayırlısı olsun, yalnız Pıstığım'ın da dediği gibi rahim filmi önemli, yani en azından tüp bebe tutmazsa aklında tüplerinle ilgili bi soru işareti kalmasın, yani bu ihtimal senin aklını karıştırır ama tabi ki sen bilirsin... Ben açıkcası Devlet hastanesinde yaptırdım, bişey yok dediler, yalnız şüpheleniyorum yani, bana pkolu olduğumu demediler Drlar, belki rahim filmimi de önemsemediler... Yarın belki Allah izin verirse, o hastaneden Cdyi isticem kendi özel Drma göstermek için, yoksa bu ay hamile kalmazsam, tekrar çekelim diyor...

benim de 2 ay önce çekildi rahim filmi rahimde perde vardı ameliyat oldum 2 aydır klomen deniyoruz. bu ay da olmazsa tekrar film çekilecek tekrar bi yapışma yada başka bişi varmı diye

canımmm izinlerdede memleketlere gidiyoruz ikimzde farklı şehirde yılda 20 gün yetmiyor ki :KK50::KK50: burda olsa yapıcamm ama yok işte..rahim filmi cok mu kötü oluy canımm yaaa ağrın cok mu oldu :KK43:
Canım bişey hissetmedim anestezili yaptım. Çok korktum sadece. Uyandigimda her şey olup bitmişti. Çok az ağrım ve kanamam oldu dun.bugun bişey yok çok şükür.
Arivercim sıkıntılı mı geçti senin rahim filmi ?

Yok canım bişey hissetmedim. Ben iğneden çok korkarım anestezi olunca da işin içinde daha fazla korktum damar yolunu açarken çok ağladım. Yani tek hissettiğim korkuydu.

Anladım canım geçmiş olsun, ben de pkoluyum, incir şart değil zaten, sen de klomen tedavisine cevap vermişsin zaten 25mm olduysa, inşallah sen de bu ay hamile kalırsın hayırlısıyla.

InsAlllah snde ve tum isteyenlerde insAlllahhh cook istyrm bir bilsen :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu arada bugun adet tarihinden itibaren kacinci gunundesin tahlil yapicam.ins bende uygun zamanmi diye takildim

canım normal adet döngüm 30-31 gündedir. nisanda ayın 27. de oldum. yani dündü. adetimi 1 gün geçmiş oluyorum. ama beni asıl yanıltan çatlama iğnesi vurulmuş olmam. acaba çatlama iğnesi olup geç döllenme yaşayan var mıdır????? bir umut işte :KK43::KK43::KK43:

inşaallah senden güzel haberler alırız canım. senin adetin geçti mi? çatlama iğnesi oldun mu?

merhaba kızlar ben klomenle hem oğluma hemde su anda hamıle kaldım bu ıkıncı denemem oldu allaha sukur tuttu

tüp bebek iğnelerden dolayı biraz ağrılı olabilio bildiğim kadarıyla ama inşallah sonunda bebişini :emir_bebek: kucağına alınca hepsini unutursun :KK16: elden gelen bu kadar

Canım mrb.ben filmi anestezisiz çektirdin ki miyom ameliyatı olmuştum 10 ay önce.hic korkma zaten öncesinde ağrı kesici bir iğne vuruyorlar.alttan muayene olurken çok çok kendini kasmiyorsan bu da ondan farksız. Kısa suren bir işlem..ben de çok korkmustum 20gun oldu çekinceli ve tüpler açılmış çok rahatladım

merhaba kızlar ben klomenle hem oğluma hemde su anda hamıle kaldım bu ıkıncı denemem oldu allaha sukur tuttu

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin, sağlıklı bir şekilde kucağına versin Rabbim.. ne güzel darısı bizlere inşallah..

merak ettiğim birşey var bende bu ay ilk defa klomen kullandım doktor 5. günden itibaren günde 2 tane içeceksin dedi içtim 12-14-16. ncı günler birliktelik olucak dedi bugün 15. gün yani 12-14 ü değerlendirdik benim 2 gündür felaket kasık ağrım var sende de olmuşmuydu acaba böyle bende mi bi gariplik var ilk defa klomen kullanınca panikledim noluyo diye

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin, sağlıklı bir şekilde kucağına versin Rabbim.. ne güzel darısı bizlere inşallah..

merak ettiğim birşey var bende bu ay ilk defa klomen kullandım doktor 5. günden itibaren günde 2 tane içeceksin dedi içtim 12-14-16. ncı günler birliktelik olucak dedi bugün 15. gün yani 12-14 ü değerlendirdik benim 2 gündür felaket kasık ağrım var sende de olmuşmuydu acaba böyle bende mi bi gariplik var ilk defa klomen kullanınca panikledim noluyo diye

canım ben ılk ayımda cok yanıldım yumurtladıktan sonra kasık ve bel agrım oldu hemde adet gorene kadar senı yanıltmasın ılacın etkısı yanı ama ıkıncı ayımda hıc bıse olmadı yumurtladım yumurtladıktan 12 gun sonra goguslerım acımaya basladı yanı ılacın etkısı bende cok umıtlendım kesın hamıleyım dıye ama hayırlısı oluyo yumurta takıbınede gıt

canım ben ılk ayımda cok yanıldım yumurtladıktan sonra kasık ve bel agrım oldu hemde adet gorene kadar senı yanıltmasın ılacın etkısı yanı ama ıkıncı ayımda hıc bıse olmadı yumurtladım yumurtladıktan 12 gun sonra goguslerım acımaya basladı yanı ılacın etkısı bende cok umıtlendım kesın hamıleyım dıye ama hayırlısı oluyo yumurta takıbınede gıt

doktor yumurta takibine gel falan demedi ki

evet evrakcummm ben brukseldeyim ... ayni almanya gibi burasida :KK17: tup bebek icin eger hicbir sorun yoksa en az 40 yasini doldurmus olman lazim ve diger yontemlerin denenmis ve olumsuzlukla sonuclanmis olmasi lazim ... bende iste simdi bu konu ile ilgili denenecekleri denemem lazim haaa tutttu tuttu tutmadi ondan sonra ... tabii bu arada kisilerden birinde tedavi edilemicek bir durum varsa o zaman 40 inda oncede tup yapiyorlar .. Hayirlisi ne diyelim annemlerde bana ayni seyi diyorlar Turkiyeye gel diye ama hem ben calisiyorum hem esim .. vakit olmasi lazim musait zaman olmasi lazim .. yine burasi bana daha uygun diye dusunuyorum .. kismet bakalim canimcimmm yaaa :KK16:
hayırlısı olsun kuzumm inş bu hastaneee cok iyi gelir ve ilk aydan bebişin seninle olur inş :KK16::KK16:
hadi ya çok verimli bir ay da kaçırmıssın o zaman :KK43: ama Rabb'im zamanını elbet biliyor.
benim de bakalım bu ay ümidim var inşallah çok şükür hız sorunumuz yok ama Rabb'im aratmasın inşallah :)
nasip canımmm olmayınca olmuyor inş bebişin seninle olur bu ay :KK16::KK16:
evet öyleymiş :KK50::KK50: hayırlısı inş hakkımızdaaa canımm
Canım bişey hissetmedim anestezili yaptım. Çok korktum sadece. Uyandigimda her şey olup bitmişti. Çok az ağrım ve kanamam oldu dun.bugun bişey yok çok şükür.

Yok canım bişey hissetmedim. Ben iğneden çok korkarım anestezi olunca da işin içinde daha fazla korktum damar yolunu açarken çok ağladım. Yani tek hissettiğim korkuydu.

anestezili nasıl oluyo ki canım iğnemi vuruyolar yoksa şu havdan mı veriyolarr bi aydınlat bacını bende cok korkuyommmm :18::18:

Canım mrb.ben filmi anestezisiz çektirdin ki miyom ameliyatı olmuştum 10 ay önce.hic korkma zaten öncesinde ağrı kesici bir iğne vuruyorlar.alttan muayene olurken çok çok kendini kasmiyorsan bu da ondan farksız. Kısa suren bir işlem..ben de çok korkmustum 20gun oldu çekinceli ve tüpler açılmış çok rahatladım

benim de anestezisiz çekildi 2 ay önce ben de bişey hissetmedim 5 dk da bitti zaten :KK52:

X