Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

hayırlısı olsun kuzumm inş bu hastaneee cok iyi gelir ve ilk aydan bebişin seninle olur inş :KK16::KK16:

nasip canımmm olmayınca olmuyor inş bebişin seninle olur bu ay :KK16::KK16:

evet öyleymiş :KK50::KK50: hayırlısı inş hakkımızdaaa canımm

anestezili nasıl oluyo ki canım iğnemi vuruyolar yoksa şu havdan mı veriyolarr bi aydınlat bacını bende cok korkuyommmm :18::18:

aminnnn canım inşallah
YÜCE RABBİM kimseye aratmasın...

Sende ayni sekilde MaPrincesse kalb kalbe karsidir derlerrrr :KK54: hadi hayirlisi haber ver mutlaka merak ederim seni bakkkkkkk :KK36: ben yok hayatim tup bebege gecemiyoruz ki bir sorun yok cunku ... en iyi sen bilirsin buralarin sistemini .. sadece bu haziran ayindaki randevumda traitements de fertilité pour le service de Clinic e gidicem meshur bir doktor var basari orani oldukca yuksek % 92 lerde ... ilk ciddi olarak bu konu hakkinda arastirma yapilarak , deneyerek bir doktora gidicem canimmm ... bu doktor asilama ile baslayip arkasindan olmadi tup bebege gecebilecek bir doktor .. bu zamana kadar bekledim kendi normal jinekologumla , buradaki ogrendigim bilgilerle olur mu diye ugrastim ama kismet olmadi .. Simdi isi ciddiye alma zamani :KK30: o nedenle bende bu ay heyecanliyim ... yumurtlama doneminin bitimine randevu verdi ilk kontrolu yumurtanin kendigilinden gelisip catlayip catlamadigi olacakmis ... hem de bu ayi kendime ayirmami istedi , deneyin bu ayi ilacsiz dedi .. ondan sonraki ayda da bakicak eger haziranda kendinden birsey olmazsa .. sanirim asilama ile baslicak 6 deneme yapiyormus asilama da .. :KK52: Insallah bir tanesi tutacak diyorummm :KK16:

Ay ablacım anladım çok heyecanlandım senin için. İnşallah tutar o zaman. Ya da bakarsın kendiliğinden olur bu ay ... :-) evet maalesef orda öyle kafalarına göre aşılama tüp bebe fln yapmıyorlar. Belki de öylesi daha iyidir bilemiyorum. Allah gönlümüze göre versin. Haber veririrm ablacım inşallah yumoşlarım büyümüştür...

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

canım normal adet döngüm 30-31 gündedir. nisanda ayın 27. de oldum. yani dündü. adetimi 1 gün geçmiş oluyorum. ama beni asıl yanıltan çatlama iğnesi vurulmuş olmam. acaba çatlama iğnesi olup geç döllenme yaşayan var mıdır????? bir umut işte :KK43::KK43::KK43:

inşaallah senden güzel haberler alırız canım. senin adetin geçti mi? çatlama iğnesi oldun mu?

Benimde oyle 30-31 gun dongum 1 mayista adet oldum 14.gun dr gittim catlamisti yumurta yani 3 gunum daha var sabirsizlaniyorum tahlil icin

Kızlar bilgisi olan warmı ya ben klomen+çatlama iğnesi kullandım sonra progestan başladı dr um bu gün adet olmam gerekiyor 28 günde bir oluyorum ama progestan hâlâ bitmedi çat iğnesinin 13.günü engeller mi progestan adet olmayı bide test yapsam yanıltırmı bu ilaç

hayırlısı olsun kuzumm inş bu hastaneee cok iyi gelir ve ilk aydan bebişin seninle olur inş :KK16::KK16:

nasip canımmm olmayınca olmuyor inş bebişin seninle olur bu ay :KK16::KK16:

evet öyleymiş :KK50::KK50: hayırlısı inş hakkımızdaaa canımm

anestezili nasıl oluyo ki canım iğnemi vuruyolar yoksa şu havdan mı veriyolarr bi aydınlat bacını bende cok korkuyommmm :18::18:
Igne vuruyorlar canım. Cekeceksen anestezili öneririm ağrı gorecelidir çünkü. Ben uyanikken o aleti gördüğümde asla anestesiziz yapmam dedim.
canım yaa klomen kullanınca çatlatma iğnesi şart mı yumurta kendiliğindn çatlar mı

Çatlar canım aksi bir durum yoksa.

Igne vuruyorlar canım. Cekeceksen anestezili öneririm ağrı gorecelidir çünkü. Ben uyanikken o aleti gördüğümde asla anestesiziz yapmam dedim.

Çatlar canım aksi bir durum yoksa.

Mrb bende polikistik overliyim bugün klomen hapina basladim inş ise yarar Benide araniza alirmisiniiiiiiiizzz :)

Kızlar bilgisi olan warmı ya ben klomen+çatlama iğnesi kullandım sonra progestan başladı dr um bu gün adet olmam gerekiyor 28 günde bir oluyorum ama progestan hâlâ bitmedi çat iğnesinin 13.günü engeller mi progestan adet olmayı bide test yapsam yanıltırmı bu ilaç

Bana doktorum regl gununde test yap negatisfe ilaci kes adetin gelsin demisti.

Son düzenleme:
Aldık bile canım hosgeldin :) ne kadarlık evlisin ne zamandır çocuk istiyorsunuz

TSK ederim :)) BN 1 yillik evliyim bnm ki biraz zoraki gibi görunsede tamamen isteğe basli karar aldik esimle çocuk istiyorduk ama zamanki mi degilmi diye sürekli jonusuyoduk gecen ay tamamen tesadüf gittiğim bi özel hastanede polikistik overli olduğumu öğrendim ve netten yaptigim araştırmalar beni de esi mi de korkuttu ve denemelere basladik bu ay olmadi Dr kilo vermemi söyledi ve glifor adli ilaci verdi kullanıyorum bugün kontrole gittim klomen hapı verdi onu kullancam ayni zaman da b12 vitamin eksikligim varms onun içinde ilaç verdi hayirlisiyla b olaydan da kurtuluruz inş :))

TSK ederim :)) BN 1 yillik evliyim bnm ki biraz zoraki gibi görunsede tamamen isteğe basli karar aldik esimle çocuk istiyorduk ama zamanki mi degilmi diye sürekli jonusuyoduk gecen ay tamamen tesadüf gittiğim bi özel hastanede polikistik overli olduğumu öğrendim ve netten yaptigim araştırmalar beni de esi mi de korkuttu ve denemelere basladik bu ay olmadi Dr kilo vermemi söyledi ve glifor adli ilaci verdi kullanıyorum bugün kontrole gittim klomen hapı verdi onu kullancam ayni zaman da b12 vitamin eksikligim varms onun içinde ilaç verdi hayirlisiyla b olaydan da kurtuluruz inş :))

Yeter ki inan canım ve hep pozitif ol iyi sonuçlar alırsın inşallah :)

tskler cnm sanada hayrlı sabahlar :) bişi sorablrmym bu ilacı kullandktan snra iğne vurdurmak sartmı

ben 2 aydır kullanıyorum er ikisinde de iğne yapıldı. eğer yumurtaların çatlaması konusunda sıkıntı varsa yapılması gerekiyor ama kendi kendine de çatlayabilir yumurtaların bunu en iyi doktorun bilir. yumurta takibine çağırdı mı?

ben 2 aydır kullanıyorum er ikisinde de iğne yapıldı. eğer yumurtaların çatlaması konusunda sıkıntı varsa yapılması gerekiyor ama kendi kendine de çatlayabilir yumurtaların bunu en iyi doktorun bilir. yumurta takibine çağırdı mı?

evet dün gitmiştim ilacı kullanmaya basladım ilacın bittiği gün yani carsamba günü gel bakalım dedi

X