Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

adetim düzensiz benim mayıs ayında adet olmadım nisan 27de oldum dün dr günde iki tneyle basla dedi sbh aksm carsmba günü gel dedi

bende geçen yıl şubat ayında bir düşük yaşadım ondan önce adetlerim düzenliydi ama düşükten sonra 40-45 günde gelmeye başladı
peki rahim filmi çekildi mi?

bende geçen yıl şubat ayında bir düşük yaşadım ondan önce adetlerim düzenliydi ama düşükten sonra 40-45 günde gelmeye başladı
peki rahim filmi çekildi mi?

cok üzüldm ins brdha olmz rahm filmi daha ceklmedi benm adetlerm de aralık ayında bozuldu ondan önce her ayın 29 gecesi yatmadan önce yada 30unun sabahı adet olms uyanırdım

cok üzüldm ins brdha olmz rahm filmi daha ceklmedi benm adetlerm de aralık ayında bozuldu ondan önce her ayın 29 gecesi yatmadan önce yada 30unun sabahı adet olms uyanırdım

inşallah rabbim kimsenin başına vermesin zor zamanlardı pkoyu tetikleyen pek çok faktör varmış ben mesela düşükten sonra çok kilo aldım ona bağlıyorum belki üzüntü ve stresin de etkisi vardır :44: kilolar kolay alınıo ama kolay kolay verilemio malesef kaç yıllık evlisin?

evet bende aynı düşüncedeym malsf verlmyo :) bir yıllık evliyim

tskler cnm sanada hayrlı sabahlar :) bişi sorablrmym bu ilacı kullandktan snra iğne vurdurmak sartmı

eğer yumurtaların kendiliğinden çatlıyorsa şart değil canım.. ama çatlamıyorsa doktor zaten iğne veriyor canım. benim 4. klomen kullanışım doktorum sadece 1 kere iğne verdi o da benm ısrarımla..

umaım çatlar bn iğne vurmak istemiyorum da

korkma canım o iğne hiç acıtmıyor hatta hissetmiyorsun bile.. İğneyi bana eşim vurmuştu ben korkudan bakamıyorum gözlerimi kapamışım hadi artık vur diyorum o bitti bile dedi.. keşke tüm iğneler böyle olsa her gün vurulurum vallah :))))

eğer yumurtaların kendiliğinden çatlıyorsa şart değil canım.. ama çatlamıyorsa doktor zaten iğne veriyor canım. benim 4. klomen kullanışım doktorum sadece 1 kere iğne verdi o da benm ısrarımla..

hmmm biz iğneyle hiç anlasamıyoruz da bide göbekten vuruluyo dendi ben kalcadan vurulan iğnede bayılıyorum bunda kalp krizi geciririm heralde

hmmm biz iğneyle hiç anlasamıyoruz da bide göbekten vuruluyo dendi ben kalcadan vurulan iğnede bayılıyorum bunda kalp krizi geciririm heralde

herhalde kimse iğneden benim kadar korkmaz canım .. kan verirken bile ağlarım.. ama bu iğneyi hiç hissetmedim bile.. küçücük bişey zaten.. :))

Günaydın arkadaslr bnimde klomen bugün bitti ins yumurtam gelişir banada dua edin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…