Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kizlar hepinize gunaydin. Yepyeni habadislerle karsinizdayim...
Bu sabah kontrolum vardi, dr dan ciktim otobusteyim ise gidiyorum bi yandan size yaziyorum...
Guzel arkadaslarim, bugun adetimin 16. Gunu... Yumurtam 15mm olmus. Dr son kontrolden bu yana gunde 1mm buyumus bu iyi dedi...
3gun sonraya yine kontrole cagirdi. Cts bakalim 18 olduysa igneni yapariz dedi. Bende dr hanim gecen gorustugumuzde 21 filan olmasi lazim aslinda demistiniz dedim ben beklemek istiyorum dedim. Tmm o zaman dedi...
Cts bakalim 18olmussa igneni yapmayalim. Sen ozr yine iliskide bulun kacirmayalim belki kendiliginden catlar dedi eger catlamamis olursa pzt bidaha gel o zmn buyufugu kadariyla igneni yapalim dedi. Durum bu kizkardeslerim...
Bi de sordum dr hanim dogal biseyler var mi bitkisel kur filan buyutmek icin dedim. Suda eritilen folik asit yazdikya sana o da buyumeye yardimci bunun disinda bi sey yok dedi. Peki dedim ama ben 10mm gordukten sonraki 5 gun adacayi ictim ve kesinlikle faydasi oldugunu dusunuyorum birakmicam bugun yine icicem...
Dualarinizdan beni eksik etmeyin, hepinizi cok seviyorum. Gelismeleri yine yazicam. Mutlu kalin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım yakın illerde yok mu ya. Aşılama da ihtimal düşük değil ki canım. Hayırlısı olsun .evet doğru diyorsun benim doktor rahim filmi istedi salı günü çekilecek çok korkuyorum

canımm inş sorunsuz atlatırsınn rahim filmini..canım yakın ile gitmemde bir sıkıntı ki zten...çalışıyorum eşim çalışıyor izin almak büyük mesela bizim için ki eşimin izinleri 1 yıl öncesinden yazılıyor onun hrici kac gün tedavi görmem grek yumurta sonra aşılamaa ahh keşke olsada bi denesem içimde kalmasa diyorum

inş büyümüştür yumurtanızz..incir yiyin size tavsiye ederimm..18 mm dede isterse vurabilir bana vurdurmuştu doktorumm 18 mm de olan yumurtamda vardı..inş bebeğiniz sizile olur

Onların hiç bi şekilde bi faydasi yok canım . Çok fazla içme düşük tehlikesi yaptığıni duymuştum. Hangi doktora sorarsan sor asla sana bitki önermezler. İnşallah hakkında hayirlisi olur .

Canım inşallah tedavisiz gebe kalirsin

merhaba hayırlı olsun cnm rabbim bekleyen herkese nasip etsin inşallah
ben de 27 yaşındayım 2 yıllık evliyim uzun zamandır forumu takip ediyorum yaşadıklarımı kısaca anlatayım...
temmuz 2012 de evlendim- 16 şubat 2013 de 7+4 haftalık düşük yaşadım ardından kürtaj yapıldı. kürtajın ardından adetlerim hiç düzelmedi 45 günden erken geldiği olmadı. yaklaşık 7-8 ay sonra özel bir doktora gittim pko olduğunu söyledi eğer 35 günü geçerse gel söktürücü vereyim 1 yıl dolmadan birşey yapamam dedi. 1-2 ay sonra devlet hastanesine gittim o da kilo ver ole gel dedi.

1 sene dolunca da başka bir özel hastahaneye gittim hsg çekildi rahimde perde olduğu söylendi ameliyat oldum tüplerden biri de tıkalı olabilir dendi. eşimin değerlerinin de güzel olduğu söylendi. adetin 5. gününden itibaren 5gün günde 1 defa klomen kullandım sağda 1 adet 21mm lik yumoş oldu 1 adet prengly ile çatlatma yapıldı ama sonuç alamadık

bu ay 2. kez klomen kullandım gene aynı şekilde 5. gün başladım 5 gün günde 1 defa ve 26 mayısda 14. gün kontrole gittiğimde sağda 2 adet biri 20mm diğeri 18mm solda 1 adet 18mm yum. olduğunu ama doktorum soldakinin muhtemelen kendiliğinden çatladığını söyledi ben de 1 gün önce akıntıdan bişiler olduğunu farketmiştim. yumurtamın çatladığını görünce kan tahlili istedi eğer bu ay gebe kalmazsan önümüzdeki ay bunu kullanabiliriz dedi. diğer yumurtalar için de ovitrelle çatlatma iğnesi oldum.netten sonuçlarımı aldım sizlere bunu sormak istiyorum adetimin 14. günü verdiğim kan tahliline göre

KLİNİK LABORATUVAR SONUÇLARI
Tetkik Adı Sonuç

ESTRADİOL 574,00

LH 34,58

PROGESTERON 0,60

değerler nasıl yorum yapabileceklere şimdiden teşekkürler. bat10 haziran

inş bebişiniz gelirr bu ay..öncelikle şunu srayım size.bu testi adetinizin 21. günü mü yaptırdı doktorunuz???

bebişiiiiiiiiiiiiiiiimmm isyanımmm nasılsınzz kuzumm özledim seniii :)) fasulyemizz nasıl kuucukumuz

ahh canımm keşkeee kimyasaldan sonra 7 aydır gebe kalmaya calışıyorumm nasip ne zamansa o zaman olacak..bayağıdır takılmıyordum topiğe sizzi byeni gördüm ne zmandır bebek istiyorusunuz?

Canım ben 1.5sene önce düşük yaptım ve şimdi gene hamileyim ama yine düşük tehlikem var ben çok zor günler geçirdim 1.5sene içinde çok yıprattım kendimi. Şimdi yatıyorum ilaçları kullanıyorum rabbim sana da verir inşallah . Prolaktin sonucuna baktir canim

kızlar günaydın, bu sabah kan testi verdim sonuç negatif çıktı :2::2::2::2: bugün iğneden sonraki 19. günüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…