Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar günaydın, bu sabah kan testi verdim sonuç negatif çıktı :2::2::2::2: bugün iğneden sonraki 19. günüm.

ahhh bu geç gelen kırmızılar :KK47: ya zamanında gelsin ya da gelmesin artık. ben de geçen ay iğneden sonra 18. günümde kırmızıları gördüm :KK5: umutlar bu aya bakalım.

şimdi iyiyim canım çok şükür. Evet olay günü özür diledi bugün de geldi benimle

üzüldümmm canım ya vardır bunda da bi hayır . Aşılama olacak zaten canım. Doktorum iliskiyle ilgili bişey demedi yasak mı

adetim yeni bitti canım. ınşallah kuzum inşallah

arıverım yok ılıskı ıcın bırsey demedı yıne aynı sekılde takıp edın dedı ve olmustuuuu :KK34: Hayırlısı olsun senın ıcınde kuzummmm ınsallah en ıyısı en guzelı olur senın ıcın canım benımmm :KK16::KK16::KK16:

inşallah isteyen herkese gelir bebişler :KK49: soldaki yumurtanın kendiliğinden çatladığını görünce 14. gün yapıldı :44:

estradiolun yüksek olması iyiymiş rahimin kalınlaşmasına işaretmiş ki buda cok iyi bişeymiş öyle demişti doktorum..progesteron değeri sadece 21. günde doğru değeri veriyor ve 21.ç gün yapılır budaa yumurtlayıp yumurtlamadığınız öğrenmek içindirr değerin 10 ve üzeri olması gerekiyor.ama size doktprunuz takip yapmış ve yumurta oluşup oluşmadığna bakmış zaten sıkıntı yok...birde bu hormon testinin adetimin 2-3-4 günlerde yapılması gerekiyor normalde..doktorunuz neden 14. gün yapmış anlamdımm ama bir bildiği vardırr sanırımm.birde LH sanurım yüksek gibi geldi bana...karşısındaki normal değer aralığını yazar mısınız bana? FSH varsa onuda yazar mısınız?

canım bende de aynısı oldu kuzucum..
adetimin 23. günü pembe bir kan geldi sonrası gelmedi.. ertesi gün adet ağrısı çektim diğer günde test yaptım çok silikti..aynı gün kan verdim 17 çıkmıştı değerim..
yani senin test yaptığın gün bend eyapmış olsam negatif çıkacaktı kuzucumm..
ayy çok ümitlendim sendenn

Ayy evet ha geldi ha geldi derken bu günleri de gördüm çok duygulandım dr un yanında ağladım :KK52::KK52::KK52::KK52: Bende hiç adet belirtisi olmadı gelmeyecek hissediyordum ama bebişe yormuyordum heralde iğneden oldu diyordum :KK52::KK52::KK52::KK52:

Canım ben 1.5sene önce düşük yaptım ve şimdi gene hamileyim ama yine düşük tehlikem var ben çok zor günler geçirdim 1.5sene içinde çok yıprattım kendimi. Şimdi yatıyorum ilaçları kullanıyorum rabbim sana da verir inşallah . Prolaktin sonucuna baktir canim

canımm Allah c.c. size bağışlasın inş bebişinizi :KK16::KK16: ha deyince bebek olmuyormuş bunu cok iyi anladımm önceden böyle bimezdimm :KK43: prolaktinimde sıkıntı yok diye düşünüyorum çünkü göğüslerimde acımaa ve süt gelme gibi bişey yok hayırlısı bakalımm...ilk 3 ay cok cok dikkat ett ve bol bol yat canımm cok öönemli inş bebişin 9 ay ve sonrasında 1 ömür seninle olur :KK16::KK16::KK16:

kızlar günaydın, bu sabah kan testi verdim sonuç negatif çıktı :2::2::2::2: bugün iğneden sonraki 19. günüm.
geçmiş olsun canım. üzülme inşallah hayırlı bi zamanda gelicek bebeğin. klomen kullanıp yumurta takibi yaptırıyodun sanırım. yumurtaların kaçıncı gün çatlama boyutuna geldi.

ahhh bu geç gelen kırmızılar :KK47: ya zamanında gelsin ya da gelmesin artık. ben de geçen ay iğneden sonra 18. günümde kırmızıları gördüm :KK5: umutlar bu aya bakalım.
maalesef klomen gecikme ypıyor...benim bıkraktım klomeni ama hala adetim gecikme oluyor...
arıverım yok ılıskı ıcın bırsey demedı yıne aynı sekılde takıp edın dedı ve olmustuuuu :KK34: Hayırlısı olsun senın ıcınde kuzummmm ınsallah en ıyısı en guzelı olur senın ıcın canım benımmm :KK16::KK16::KK16:

ziztossumm nsılsın kuzzzzuuuuuummmmmm :KK16::KK16:

canımm Allah c.c. size bağışlasın inş bebişinizi :KK16::KK16: ha deyince bebek olmuyormuş bunu cok iyi anladımm önceden böyle bimezdimm :KK43: prolaktinimde sıkıntı yok diye düşünüyorum çünkü göğüslerimde acımaa ve süt gelme gibi bişey yok hayırlısı bakalımm...ilk 3 ay cok cok dikkat ett ve bol bol yat canımm cok öönemli inş bebişin 9 ay ve sonrasında 1 ömür seninle olur :KK16::KK16::KK16:

İnşallah canım. Ama benim de öyle olmadı ama ben adet duzensizligim vardi o yüzden çok yüksek çıktı

estradiolun yüksek olması iyiymiş rahimin kalınlaşmasına işaretmiş ki buda cok iyi bişeymiş öyle demişti doktorum..progesteron değeri sadece 21. günde doğru değeri veriyor ve 21.ç gün yapılır budaa yumurtlayıp yumurtlamadığınız öğrenmek içindirr değerin 10 ve üzeri olması gerekiyor.ama size doktprunuz takip yapmış ve yumurta oluşup oluşmadığna bakmış zaten sıkıntı yok...birde bu hormon testinin adetimin 2-3-4 günlerde yapılması gerekiyor normalde..doktorunuz neden 14. gün yapmış anlamdımm ama bir bildiği vardırr sanırımm.birde LH sanurım yüksek gibi geldi bana...karşısındaki normal değer aralığını yazar mısınız bana? FSH varsa onuda yazar mısınız?

önceki aylarda adetin 3. günü kan vermiştim ama bu ay böyle bi değişik oldu fsh bu ay istemedi amh yapıldı geçen ay 1.9 çıktı diğerlerini tekrar veriyorum değerleriyle

ESTRADİOL 574,00
referans değerler
38 - 649
10 - 28
22 - 312
21 - 251

LH 34,58
referans değerler
5,16 - 61,99
0,56 - 14
7,59 - 89,08
1,80 - 11,78

PROGESTERON 0,60
referans değerler
1,20 - 15,90
0,10 - 0,20
0,10 - 0,30

İnşallah canım. Ama benim de öyle olmadı ama ben adet duzensizligim vardi o yüzden çok yüksek çıktı

2 ay klomen tedavisi gördm canım bıraktım çünkü doktorum tüp bebeğe gecelim vakit kaybetmeyelim dedii.şimdi bu fikre kendimi alıştırmaya calışıyorumm :KK14::KK14::KK14:

maalesef klomen gecikme ypıyor...benim bıkraktım klomeni ama hala adetim gecikme oluyor...

ziztossumm nsılsın kuzzzzuuuuuummmmmm :KK16::KK16:

Evrakcummmm nerelerdesin sen kuzum yaaaaaa .... :KK53: napiyim askitommmm bende ayni bu ay igne olmustum ilk defa ama olmadi yineee :KK14: nasip ... suanda regliyim .. bu ayi dr umla pas gecelim kendi haline birakalim dedi .. 12 haziranda kontrole cagirdi sonrasinda da bakicaz artik ne yapacagimizaaaa ...:KK34: sende ne var ne yokkkk :26:

Gunaydin...Allah hayirlisini versin canim..yilmak yok calismalara devam :) hic üzülme...her gün yeni bi umut

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
geçmiş olsun canım. üzülme inşallah hayırlı bi zamanda gelicek bebeğin. klomen kullanıp yumurta takibi yaptırıyodun sanırım. yumurtaların kaçıncı gün çatlama boyutuna geldi.

Sağol canım, hayırlısı olsun hepimiz için. Üzülmemek tabi ki elde değil. birde kırmızılar gecikince insan ister umutlanıyor işte :KK43::KK43::KK43:
Canım ben klomeni adetin 3. günü kullanmaya başladım. Bittikten sonraki gün kontrole gittim, 3 gün sonra tekrar gittim ve ertesi gün vuruldum iğneyi. yani klomen bittikten 5 gün sonra vuruldum canım.

kolmen kullandım dun doktora gıttım sol yumurtam 20 mm olmus dun çatlama iğnesi vuruldum .. bakalım artık cuma günüde kontrola gıdıyorum inşllah iyi haberler veriri...

sizin durumunuz nedir tam olarak ne için tedavi görüyorsunuz???
benimm ilaçlara yumurtalıklarım cok güzel cevap veriyor en sonuncusunda 4 yumurtam vardı arkadan gelenlerde vardı ama nasip olmadı...eşimin morfoloji ve hızda sorunlarıvar biraz ondan dolayı tüp bebeğe gecelim beklemeyelim dedi doktorumm ama henüz gitmedim yanınaa :KK15::KK15:
önceki aylarda adetin 3. günü kan vermiştim ama bu ay böyle bi değişik oldu fsh bu ay istemedi amh yapıldı geçen ay 1.9 çıktı diğerlerini tekrar veriyorum değerleriyle

ESTRADİOL 574,00
referans değerler
38 - 649
10 - 28
22 - 312
21 - 251

LH 34,58
referans değerler
5,16 - 61,99
0,56 - 14
7,59 - 89,08
1,80 - 11,78

PROGESTERON 0,60
referans değerler
1,20 - 15,90
0,10 - 0,20
0,10 - 0,30
değerlerin normal ghörünüyor progesteron dışındaa..ama dediğim gibi bunun 21. gn yapılması gerekiyor doğru sonuç vermesi için..yumurta takininde olanlarada zaten doktorların çoğu gerek görmüyor inş bebişiniz gelirr.kac aydır istiyorsunuz?
Evrakcummmm nerelerdesin sen kuzum yaaaaaa .... :KK53: napiyim askitommmm bende ayni bu ay igne olmustum ilk defa ama olmadi yineee :KK14: nasip ... suanda regliyim .. bu ayi dr umla pas gecelim kendi haline birakalim dedi .. 12 haziranda kontrole cagirdi sonrasinda da bakicaz artik ne yapacagimizaaaa ...:KK34: sende ne var ne yokkkk :26:
kuzuuuuuuuuuuuummmm hepinizi hepinizi özledimmmmmm :KK16::KK16::KK16: biliyosun doktorumun tüp bebek demesinden sonra kendi kabuğuma çekildim sanırsammm :KK1::KK1: ahh kuzumm Rabbim c.c. nasip ettikten sonra öyle güzel geliyorki bebişler..biliyosun son klomenim 4 yumurtam ve arkadan gelenlerde vardı doktorum çatlar bunlar büyüklükleri iyi ama yinede iğnne yapalım deyimcee iğnede vuruldumm ama iştee nasipya umutlanmıştım olmadıı 1 tanesi bile tutmadıı yumoşlarınn nasip diyorum sadece nasipp..inş bebişlerimiz bizi daha fazla bekletmeden üzmeden gelirler sıpalar :KK16::KK16: bendede hiç bişey yokk doktorada gitmiyorum artık biliyosun tüp bebeğe gecelim deyince oradanda ayağımı kestimm öylece bekliyorum canımmm:KK14::KK14::KK14:

aynennnn yaaaa ya tam zamanında gelsin yada bebiş gelsin arttııkkkkk:KK43::KK43::KK43: ben geçen ay 17. günümde gördüm, bu ayda 19. gündeyim hala gelen bişey yok.

Sağol canım, hayırlısı olsun hepimiz için. Üzülmemek tabi ki elde değil. birde kırmızılar gecikince insan ister umutlanıyor işte :KK43::KK43::KK43:
Canım ben klomeni adetin 3. günü kullanmaya başladım. Bittikten sonraki gün kontrole gittim, 3 gün sonra tekrar gittim ve ertesi gün vuruldum iğneyi. yani klomen bittikten 5 gün sonra vuruldum canım.

Sen de haklisin. Heepimiz her ay umutlaniyoruz sonu husran olunca dagiliyoruz. Sonra tekrar toparlanip yeniden hevesleniyoruz. Boyle geciyo aylar. Umarim onumuzdeki ay hepimiz burdan mutlu haberi hayirlisiyla veririz.

X