Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

yapma kuzummm boyle soyleme boyleeeee uzuyorsun walla beni de ... insallah olucak seninde neden olmasin ... mis kokulu bebisin bebeklerin olucak elbette .. ama iste herseyin bir zamani var demek ki olmasi gerekn an var .. sabrimiz sinaniyor bizlerinde , hayirlisi olsun demiyor muyuz .. olupta hayirlisi olmiyacaksa neden olsun ???? .. o zaman herkesin her istedigi hemen olurdu .. Her zmaan basta olumsuz gibi gorunen olaylar zaman gecer bir bakarsin ki iyiki oyle olmus dersin .. boyle dusun icini ferah tut ... seni ben ve buradaki herkes cok iyi anliyor cunku hepimiz ayniyiz

Arivercimmm nasılsınnn çok sevındım sonuçlarının temiz çıktığına bak her şey oldu bitti uyandığında darısı aşılamayı başarmaktaaaa sen nezaman adet olucaksın canım

Vallah ablacim elimde değil ki artık, 1 senedir her ay kendimi kandırıyorum, artık yani gerçekten dayanma gücüm kalmadı, eşimin halini görünce daha da üzülüyorum, yani inan ikimizin de artık gücü kalmadı, en iyi sizler anlarsınız bu durumu, ne biçim insanların çocukları oluyor, Allah bizim gibilere neden nasip etmiyor, herşeyin hayırlısı tamam da... Allah kaldıramayacağımız dert vermesin!
Sen regl oldun mu bu arada ablacım ?

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Son düzenleme:
Ablacım ben folik asit, ve bebek aspirini kullanıyorum Klomen zaten biliyosun. Eşim de trental ve L Arginine kullanıyor. Bu siteden bilgi alabilirsin. http://www.saglikvakti.com/l-arginin-l-arjinin.html

aynen oyle bak ne guzel soylemissin Allah tasinamiyacak yukler vermesin cumlemize insallah ... Canim ben pazar gunu regli oldum normalde cumartesi olmam gerekirdi 1 gun gecikmeli oldu

Saol canim benim ben buradan bir inceleyim bakiyim ... sen simdi doktora gittin mi ? ne dedi sana klomene devam mi ? yumoslarinda bir sorun var mi yani gelismesinde ??? :26:

Arivercimmm nasılsınnn çok sevındım sonuçlarının temiz çıktığına bak her şey oldu bitti uyandığında darısı aşılamayı başarmaktaaaa sen nezaman adet olucaksın canım

ozturkkkkk selam canim sen nasilsin goremedim seniii nasil gidiyor neler yapiyorsunnnn

Ablacım ben pkoluyum ya, yumurtalıklar büyümüyomuş, ama Klomene devam çünkü ben de faydalı oluyor. Bakalım bu üçüncü denemem oluyor. Adetimin 3. günü gitmiştim Dra, önümüzde ki Pazartesi tekrar Gidecem Allah nasip ederse, 14. gün olduğu için Dr bakacak yumoşlara, çatlatma iğnesi fln vuracak herhalde. Inşallah yumoşlarım o zamana kadar gelişirler. Bu da ayrı bi stres vallah.

anladim canikommmm devam yilmak yok sen klomenini kullan yumoslarin icin + gunde 5-6 adette kuru incir yeeee bak klomen kullanan arkadaslarin bircogu incir yiyerek daha hizli buyumelerine yardimci olmuslar ihmal etme emiii

Bende iiim ablaaa bidaha ki aya aşılama yaptırıcam devlet hastanesinde tüpler falanda açık bakalım nasıl bir sonuç ile karşılaşıcaz

ahhhh canim yaaa hayirlisi .. benimde gecen bu mayis ayinda catlatma ignesi tutmadi bakalim bu ay kendi haline bir birakalim dedik doktorumla catlama olmus mu olmamis mi kontrol edecek 12 haziranda ... ondan sonrasina tekrar bakicaz bakalim ne dicekkk ????

Ihmal etmiyorum ablacım ama büyüyorlar çatlıyorlar ama sonuç yine de negatif oluyo ya, o an bitiyorum ben.

Arivercim geçmiş olsun, nasıl hissediyorsun ? İnşallah iyisindir, sonunda eşin seninle beraber gitti mi ?
Şimdi iyiyim canım çok şükür. Evet olay günü Özür diledi bugün de geldi benimle
Üzüldümmm canım ya vardır bunda da bi Hayır . Aşılama olacak zaten canım. Doktorum iliskiyle ilgili bişey demedi yasak mı

Adetim yeni bitti canım. Inşallah kuzum inşallah

Amiiinnnn canim

Klomen kulananlarin kaça gelfi en son folikul mm leri?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam canim benim hep 20-22 mm civarındaydı. Sende herhangi bi rahatsızlık var mı ? Incir kürünü dene, yoksa kuru incir ye Klomene başlayınca.

Klomen kulananlarin kaça gelfi en son folikul mm leri?

Canim benim 14.gunumde 14 16 18 di. 3gun sonra kontrolde 22 ve 21 mm di. Gec olgunlasiyorlarmis.her kadının düzeni bir olmaz ki tebiii :)

Tesklr arkdslar. Benmde 14.gun 25mm lerdi. Catladilr cnku ovulasyn testimde poztfti. Pkolyum ayni zmanda. Incir cok tuketemiorm prolaktnm cok yuksekti incr dhada arttryo

Amin cnm desteğin ve rahatlatıcı cevapların için teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…