Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

1 yıl 3 aydır istiyoruz. 3 aydır tedavi aşamasına geçtik hayırlısı olsun bekliyoruz bakalım
bir arkadaşımın durumu da sizin gibiydi o da ilk tüp bebek denemesinde mutlu sona ulaştı umarım bu mübarek 3 aylarda herkesin duaları kabul olr

Anladım canım geçmiş olsun, ben de pkoluyum, incir şart değil zaten, sen de klomen tedavisine cevap vermişsin zaten 25mm olduysa, inşallah sen de bu ay hamile kalırsın hayırlısıyla.

Çok şükür atlattim canım bi daha o anı hiç yaşamam inşallah. Anladım canım da izin kullandığınız zamanda deneyin.ama yine de sen bilirsin kuzum

Inşallah yine olacak canım bu sefer melegini kucağına alacaksın o mis gibi Cennet kokusunu içine içine cekeceksin bitanem.

<Kızlarr nasılsınızzzz
Ne var neyok ben haziran ayında aşılama yaptıracağım için biraz tedirginimmm nasıl yapılıyor fikri olan var mı kızlarrr

Sen de haklisin. Heepimiz her ay umutlaniyoruz sonu husran olunca dagiliyoruz. Sonra tekrar toparlanip yeniden hevesleniyoruz. Boyle geciyo aylar. Umarim onumuzdeki ay hepimiz burdan mutlu haberi hayirlisiyla veririz.

aminnn canım. benim haziran ayında 10. ayım olacak.

aminn canımm inş...bende 1 yıldır bebek istiyorum fakat sadece bir kimyasalım oldu o kadr..dahada gelmedi bbebişim tedavide 2 ay yaptık cevap vermedi şimdide tüp bebek diyo doktorumm kafam cok karışık..sizin bir sorun var mı peki

canımmm izinlerdede memleketlere gidiyoruz ikimzde farklı şehirde yılda 20 gün yetmiyor ki burda olsa yapıcamm ama yok işte..rahim filmi cok mu kötü oluy canımm yaaa ağrın cok mu oldu

canımmm izinlerdede memleketlere gidiyoruz ikimzde farklı şehirde yılda 20 gün yetmiyor ki burda olsa yapıcamm ama yok işte..rahim filmi cok mu kötü oluy canımm yaaa ağrın cok mu oldu

Evrakcu Allah'ım kolaylık versin, sen de bi sıkıntı var mıydı ? İnşallah Allah gönlüne göre verir...

bende pko var adetlerim çok düzensiz oluyordu eşimde bi problem yok geçen yıl kendiliğinden hamile kalmıştım ama düşük oldu o zamandan bu yana da tık yok

kimyasal gebelik nasıl oluyor??? :44:

ahhh canim yaaaa tutmadi mi tutmuyor iste bende de ayni durummm esim bile her ay reglim geldiginde uzuldugumu gorunce diyor ki ; uzme kendini tup bebege geceriz yine olur bir sekilde olur buna inan deyip beni teselli etmeye calisiyor ... napalim nasip kismet bende bu ayki doktorumdan cok umutluyum cunku doktor degistirdim .. onceki doktorum normal jinekologtu onlar burada tedavi amacla ileriye gidemiyorlar ilac , igne yazma haklari yok .. simdiki gidecegim basari orani yuksek sirf bu konu uzerine ozel bir klinik .. doktora cok iyi diyorlar bakalim nasip insallah bunda olur diyorum cunku ilk defa ciddi olarak baslicam aslinda bu doktora gitmekle

inş büyümüştür yumurtanızz..incir yiyin size tavsiye ederimm..18 mm dede isterse vurabilir bana vurdurmuştu doktorumm 18 mm de olan yumurtamda vardı..inş bebeğiniz sizile olur

canım benim iyi dileklerin için çok tşk ederim...sen de 18mm de verimli oldu mu iğne gebe kalabildin mi?
canım inciri akşam eve giderken hemen alıcam hemen hemen hemen :)

ben rahim filmi çekildim burada okuduklarım biraz korkutmuştu :18: ama hiç birşey hisstmedim doktorum bitti deyince şaşırdım kişiden kişiye değişiyor galiba kendinizi kasmayın rahat olun yeter

Evrakcu Allah'ım kolaylık versin, sen de bi sıkıntı var mıydı ? İnşallah Allah gönlüne göre verir...
sağol canım Allah c.c. razı olsun..bende hiçbir sıkıntı yok aksine yumurtalıklarımın maşallahı var eşimide cok bi sorunu yok aslında çoğu kişi bu sayıyla tüp bebek mi olur diyor 106 milyon sayı ama doktorum böyle uygun gördü iştee :26::26:
bende pko var adetlerim çok düzensiz oluyordu eşimde bi problem yok geçen yıl kendiliğinden hamile kalmıştım ama düşük oldu o zamandan bu yana da tık yok

kimyasal gebeliktede yumurta dölleniyor hcg yükseliyor fakat vücut geri atıyor bebeği hcg yüşmeye başlıyor cok erken dönemlerinde oluyor yani daha kese oluşmadan düşük yapıyorsun kürtaja gerek olmuyor bu yüzden...pko için soğan kürünü yaptın mı canımm

Insallah ariverimmm patir patir olsun bebislerrrr artikkkk

<Kızlarr nasılsınızzzz
Ne var neyok ben haziran ayında aşılama yaptıracağım için biraz tedirginimmm nasıl yapılıyor fikri olan var mı kızlarrr

ayyyy ne guzelllll asilama ... insallah tutar ozturkcummm bende bilmiyorum aslinda tam olarak nasil ... aci falan oluyor mu acaba ???

Anladım canım, bu pko pisliği bi çoğumuz da var zaten. Bende de var, yalnız çok şükür ileri derecede değil, devlet hastanesinde belli olmuştu 9 ay önce, yalnız Drların hepsi sende hiç bişey yok zamana bırak dediler bana, 2 aydır özel jinekoloğa gidiyorum, o devlet hastanesinin verdiği belgeleri gösterdim, sende pko varmış dedi, ultrasonla baktı doğru çıktı, o zaman öğrendim yani, ben bi senedir boşu boşuna çabalamışım ona yanıyorum, her ay boşu boşuna ümitlenip kahrolmuşum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…