Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Hoşgeldin tatlim aramiza..inş uğurlu gelir burasi san...inş asilaman tutar canim..daha önce klomen falan kullandinmu peki..asilamaya neden karar verildi
sağolasın canım teşekkür ederim hoşbulduk evet canım sadece bir kutu klomen kullandım daha sonra doktorum yumurtaların iyi dedi ve başka vermedi eşimin de değerleri düşük olunca ona yoğunlaşıldı doktor onada proxeed plus önerdi bir iki kutu aldık onu fakat maliyeti yüksek olduğu için biz kendimiz aşılamaya karar verdik doktorumuzla konuştuk olabilir dedi bizde başladık hayırlısıyla bakalım ne olacak...

s.a
bende evlendiğim günden beri bebek istiyorum ama henüz olmadı sayısız klomen kullandım ama hiç faydasını görmedim..
başka bi doktor duydum o bana çatlatma iğneside uyguladı..hamile kaldım ama kimyasal gebelik oldu..
acaba bu çatlatma iğnelerini kullanmanın adeti varmı mesela 6 ay kullanabilirmiyiz..?:26:

Bende çekildimde ama anestezi ile yapıldı normale ben töbe dayanamazdım tebrik ederim canım:KK42:

valla canım öncesinde nasıl olduğunu tam bilmediğim için mecburen girdim ama öyle çokta fazla kötü olmadı çok şükür illaki canım yandı ama ama çok kastım kendimi bunu biliyorum çünkü ilk ilacı verdi doktorum geri aktı dedi sonrasında kendini serbest bırak bidaha vericem dedim belki ondanda tüpün biri öyle kapalı çıkmış olabilir diyorlar bilmiyorum artık hayırlısı...

Canım benimde bugün 20.günüm acaba 21.günümde progetron testi yaptırsam mı ki çıkarmı acaba gebelik olup olmadığı

Canim.progesteron testi hamileliği belli etmez yumrtanin ne kadar kaliteli olgunlasip cstladigii gösterir..tabi buda hamilelikle alakali değeri 50 üzerinde olan birkaç kişinin hamile okdunu okumuştum
Ama değeri 20 olup hamle olanida okumstum önemli olan 10 üzerinde bir değer olması sekerim

canım inşallah hepimizde kalırız hepimiz güzel haberler verebiliriz hakkımızda hayırlısı bakalım nolacak bende çok merak ediyorum...

hoşgeldin tatlim aramiza..inş uğurlu gelir burasi san...inş asilaman tutar canim..daha önce klomen falan kullandinmu peki..asilamaya neden karar verildi

canım benimde bugün 20.günüm acaba 21.günümde progetron testi yaptırsam mı ki çıkarmı acaba gebelik olup olmadığı

canım daha gebelık çıkmaz sadece yumurtlayıp yumurtlamadıgmız çıkar değer yuksek çıkarsa şansımız yuksek oluyor :)

kızlar merhaba bende adet olmayı beklıorum klomenı kullanmak ıcın benım yumurtlama sorunum bu zamana kadar hıc olmadı 27 yasındayım 1,5 yıllık evlıyım son ıkı aydır adet gecıkmelerım oldu ve doktara gıttım arastırmalar sonucu gec yumurtladıgımı soyledı doktorum. suan adetımın 19.gunundeyım ama dunkı kontrolumde adetın3-4 gunu gıbıymıs yumurtalar. bakalım klomen kullanınca ne olcak. kullanlarda pek bişi olmamış galiba klomenden sonra hep aşılama olmuş. rabbım bugunlerımızı aratmasın yaa

hadii inşşallahh güzel sonuçlar alırısınn
Inşallah canım çok korkuyorum ya.
İnşallah canım ya hamişsindirrrrr:KK49:
Inşallah tatlım burdan hamile yim diye haykiririm
Ayy hadi bakalimm çok iyi cakisin iyi değerlendirin buginleri sekerim

Tatlim hosgeldinnn..hayirki olsun inş.tipik sana ugue getirdim

Ayyyy çok heyecanlandimmm..
Ne zmn cikcak sonuclarr:KK52:

Pazartesi sabah dokuzda çok korkuyorum canim

slm kızlar dun adet olcam demıstım ya lekelenme seklınde geldı gectı agrılarımda gectı adet olcak gıbı gogsum sıs sadece bıde karnım sıs leke ara ara gelıyor ıgne vurulalı 15. gun bugun bakalım yarın adet gunum hayırlısı merakla beklıyorum

Kızlar kimisi klomen kullanırken 1 çay kaşığı çörek otu çizneyin diyorlar bu uygulamayı yapan arkadaşlar yorumlarınızı yazarmısınız

ben yapıyorum canım klomen kullanıyorum bugun 2. gunum yanında sabah aksam bır tatlı kasıgı bal tarcın corek otu karısımı alıyorum ıyı geliyormuş ibrahim saraçoğlu tarifinden dene derim bende vesile olur ınşallah

Tunaydinn kizlar...bugün 18.günüm hala göğüs uckarim acio ama çok şiddetli değil artik..sabah bir calisma yaptik :KK17: şimdide giyindim süslendi m kuzenjme gidiyorum opuldunuz

ohhhhh valla gez bakalımm c.tesi yok ne güzel ben çalışmaya devamm:KK14::KK14::KK14:.sabahda çalıştınızz ii bakalımm hadi inşş.sabahkiler dha iyi oluomuşş göğüsler acıomu peki hala gene ordan uzak mı kaldınız :)

Son düzenleme:

hiiiiiiiicc korkmaa hepimizz senden güzell haber beklicezzzz ve dularım seninle canımmmmm Rabbim bebeğini sana versin yüzünü güldürsün:KK16:

hakkında hayırlısı canım inş. gittin mi bu gn doktora ne dedi.

gittimm cnm büyümemiş yumurtalıklarım maalesef bişi demedi diyemedi :KK43: önümüzdeki ay adet olursan 4. günü olmazsan 10 gün sonra gel klomeni sabah 2 akşam 2 dozunu artıırcaz dedi:KK43:
elimden gelen tek şey dua etmek çıktığım gibi merdivende oturup ağladım yapıck bişi yok başka doktora mı gitsem diyorum ama daha yeni başladım :KK43::KK5:

Canim korkma inş güzel haberler alicaz bebegim..saat 9 da burda olucamm senin icin:KK52:
ohhhhh valla gez bakalımm c.tesi yok ne güzel ben çalışmaya devamm:KK14::KK14::KK14:.sabahda çalıştınızz ii bakalımm hadi inşş.sabahkiler dha iyi oluomuşş göğüsler acıomu peki hala gene ordan uzak mı kaldınız :)

Ya sorma evet yine uzak oldu biraz:KK17: ana ne yapayim aciyor yahu..sukr csnim hafta sonu olmasi bir kadim için büyük nimet

slm kızlar dun adet olcam demıstım ya lekelenme seklınde geldı gectı agrılarımda gectı adet olcak gıbı gogsum sıs sadece bıde karnım sıs leke ara ara gelıyor ıgne vurulalı 15. gun bugun bakalım yarın adet gunum hayırlısı merakla beklıyorum

Canim normalde olurmuydu böle lekelenme..benim adetin ole gelir mesela lekelenme ile baslar..inş bebegin seninledir cnm:KK16:

yok cnm lekeyle gelmez benım bırden baslar yanı ona yormak ıstemıyorum ama daha oncekı gebelıgımde de boyle olmustu leke geldı 1 gun sonra bısey kalmadı 2 gun daha bekleyıp test yaptım 2. cızgı cıkmıstı ama husrana ugramak ıstemıyorum yarın adet gunum bakalım hayırlısı

yok cnm lekeyle gelmez benım bırden baslar yanı ona yormak ıstemıyorum ama daha oncekı gebelıgımde de boyle olmustu leke geldı 1 gun sonra bısey kalmadı 2 gun daha bekleyıp test yaptım 2. cızgı cıkmıstı ama husrana ugramak ıstemıyorum yarın adet gunum bakalım hayırlısı

Hadi bakalim.cnm inş güzel haberlerle gel tatlim:KK16:

X