Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Iyim cnm seni ozledm iyiler hepsi teyzesi bugn kontrol vardi sn napyn naslsn

bende seni özledimm canımmmmmm teyzesi yesin mis kokulu kuzucukları bendeiyiyim cokşükür canım aynıiş güç devam..bir değişiklik yok canımmm tatileaz kaldı onu bekliyoruz bunaldık vallahi buralarda tayinde yok bu sene off bütün arkadaşlarım izmir foçaya gidiyooo içim gidiyoo resmen Rabbimc.c. bizede nasip etsinn günüm gecti kuzumbnimde ama klomenin etkisi dvam ediyor olabilir sancı gidip geliyor heran gelebilirler dua et benim için kuzummmmmm

Ayyy cnm bnm bu guzel bi haber insallah olmzsn herzamn duamdasn her ne kadar birbrmzn yuzunu gormesekte insan alisiyo kndini anlayn birileri oldgu zamn insallah hamissindr bitanem

Ayyy cnm bnm bu guzel bi haber insallah olmzsn herzamn duamdasn her ne kadar birbrmzn yuzunu gormesekte insan alisiyo kndini anlayn birileri oldgu zamn insallah hamissindr bitanem

aynennnn öyle canımm biribirimizi görmesekte tanımasaktaa kalptenn seviliyorsunuz bunları konuşacak halimizden anlayan birilerinin olması cok güzell bişeyler anlatmamayacalışıyorum çevremdekiler geçiştiriyorum nasip diyorum sadece nasip...bugünlerde değişik duygular yaşıyorum yaşadıklarımız yaşayacklarımız belkide bizi Rabbimize biraz daha fazla yakınlaştırıyor...şimdilerde kapanmak istiyrum Rabbim c.c. naip eder inş onun içinde nefsimle mücadelem içinde dua bekliyorum canımmm....

Birtanemm gelmiş nerelerdesin sen ya nasil mrk ettim seni....biz iyiyiz ama düşük tehlikem var rsporluyum teyzesi kanamam oldu 2 gün hastanede yattij...simdi iyiyiz ama şükür... Canim kapanma konusuna gelince bende gecen kis kapandim ama yapamadim çok ani karar vermiştim... İyi düşün canim geri dönmesi çok zor okuyor..ben 2 hafta kapali kaldim...inş sen yapabilirsin kuzum..

oyyyy kuzummmmmmmmm benimmm cok cok geçmiş olsun Rabbim c.c. bebişine ve sanasağlık sıhhat ersin inş kuzummmmmmm bol bol dinlen canım ilk 3ay cokönemli biliyosunn bitanem özledimmm hepinizii aslında çıkarken yazdım arkadaşlar bi süre girmicem ara ara gircem diye belkide gözünden kacmıştır kuzumm kafam dağılsın dedim azcık ama iyi geldi gercektende..günüm geçti dua et benim içinnn bitanemm adetime 2 gün kala test yaptımnegatifti sanırım gelmedi yine benim sıpamm kloenin etkisiyle günüm gecmiş olabilir bu aykullanmadım ama etkisi kalıyomuş bi süre..canımm tunikler falan aldımm kapanmayı cok istiyorum nefsimi yenmeyi zaman geçiyor o kadar hızlı geçiyor ki hemde gün geçtikçe alışıyorum bu fikre ama inş başarabilirim canımm inş...

Hep duamdasiniz canim..bende çok göremiyorum..mide bulantim berbatti 5 kilo verdim o bitti kanamam oldu..bende uzak kaldim hep... Kapanma konusunda inş yapabilirsin canim..ben kendimi hazir hissetmistim ama olnadi ne yazikki..inş sen yapabilirsin canim

inş bebişimmmm.kuzum kıyamam cok kilo vermişsin ama bulantıdan veriliyormuş gecincede kilonu alırsın tekrardan canımm cok cok dikkat et kendinee bitanemmm bol bol dinlen yat ilaçlarınıihmal etme canımm benimmm Rabbimin izniyle daha iyi olacak bunlatıların gecicek..test var elimde yapmaya korkuyorum yaaa mide bulantımdan şüphelenip yaptım çıkmadı şimdide korkuyomm bi hamile kalsaydımm hayırlısıyla yaa bu son günlerdeki stres mahvediyor insanı oldum mu olcam mı sürekli lavaboya gidiyorum adet gibi ağrım gelince

Oyy canim ya bilmezmiyim o durumu... Wc den cikamazdim bende geldiği diye... Rabbim.biran önce sevindirsin hepinizi inş..günün geçmiş ama canim varsa zaten cikar kuzucun sabah yap testi en adindan rahatlarsin duamdasin canim..

Oyy canim ya bilmezmiyim o durumu... Wc den cikamazdim bende geldiği diye... Rabbim.biran önce sevindirsin hepinizi inş..günün geçmiş ama canim varsa zaten cikar kuzucun sabah yap testi en adindan rahatlarsin duamdasin canim..

sabah ateşimi ölçücemcanım bugün ölçemedimm.düşmüşse zaten gelecek demektir yapmıcam yüksekse testi yapıcamm..inş hayırlısıolur bitanemmm yaa dua et benm içinn hmişsin kuzummm inş hepimiz bebeğimize kavuşuruz hayırlısıyla bol bol dinlenn sende benimm duamdsın bitanemm cok cooooooooooookkk öpüyorummm seni canımm bol bol dinlenn sende benimm duamdsın bitanemm durumumdanhaberdarederimmm kuzummm Rabbime emanet olun minişinle kuzummmmm grşrz yinee bebişkoşuuuuummmmm

Görüşürüz bebegim haber bekliyorum ama çok optum

Cnm bnm insallah kapanrsn bn 22 yssindym 11 senedir kapaluym yapamzsn geri acilirsn diyenlere pek aldrs etme sonucta allahin kesn emri kapalydm ama namazmi vs tam yapmyrcm kndimi tamamn ibadete bi verdm rabbim dunyada verilck en guzel 3 hediye gonderdi bana blki bu vesile olck senin icin inan bana kapan ibadetlerni tam yap hersey corap sokugu gibi gelck

Selam canım ne yaptın ? Neye karar verdiniz ? Ben bu salı gittim, sol tarafta yumoşlar kötü ama sağ tarafta varmış. Çatlatma iğnesi de yaptı Dr. Hayırlısı bakalım, haftaya tekrar Gidecem gelişmeye bakmak için inşallah hakkımızda hayırlısı olsun, hayırlısıyla bu ay hamiş kalalım.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

inşallah güzel haberler alırız benimde öyle oldu sanki adet olacakmışım gibi oldu kalp atışını gördük pazartesi duyacaz inşallah

Çok Sevindm canım .bende 31 yaşındayım 3 sene oldu kapanali Rabbim nasip etsin insallh.hayırli evlâtlarin olsun .ınan hepinize ediyorum dua.herkesin gönlündekini versin Allahim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…