Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Meraba arkadaslar ben kendi kendime basladim catlatma ignesi olmadan olmazmi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Meraba arkadaslar ben kendi kendime basladim catlatma ignesi olmadan olmazmi

Merhaba.... Bana dr verdi ama çatlatma iğnesi demedi 2-3 ay ilaçla takip edelim dedi...

Nasıl kullandın Adetin 3. günü başla 5 gün iç dedi (sabah ve hergün aynı saatte)

merhaba bende sızın gıbı klomen kullananlardanım gecen ay kullandım ıkı yumurtam oldu sagda solda ama tutturamadık bu ay yıne kullandım bugun doktoro gıdecegım yumurta varmı dıye ben adetımın 5 gunu baslıyorum gunde 3 tane ayrıca seker ılacıda kullanıyorum bakalım bu ay ne olacak

Adetimin 5. Gunu yani bugun basladim 5 gun sabah 8 aksam 8 kullanicam 11-12-13 iliski yok 14 var

Bende çarşamba gidicem bakıcak çalışın dicek.. Benim döngüm 26 gün ve 3 gün sürüyor belki o yüzden 3. gün başla demiş olabilir

Hayırlısı inşallah

Adetimin 5. Gunu yani bugun basladim 5 gun sabah 8 aksam 8 kullanicam 11-12-13 iliski yok 14 var

Sabah akşam ağır gelmesin dr a danıştın mı? Hafif dozda başlatıyor çünkü:26::26::26:

saol canım cvp verdiğin için.inşallah en kısa zamanda güzel haberler veririz.

bişe sorucam bu klomenı kullanırken saat onemlımı :18: cunku gecen ay saatlı kullanamdım yumurtam yoktu bu aydasaatlı kullanmadım sabah oglen aksam kullandım

Ben ocakta kullanip hamile kalmustim ama 4 haft. Dustu

Cevaplar icin tesekkurler. Tandevu aldım. Yarin gidip soracağım.

Yine bugun insallah klomen e basladim 33 gun.sonra kan testi bakalim

Arkadaşlar benim 13 yildir bebegim olmuyor tefriciye okuyorum yardım edermisiniz

ben ederim canım kaç tane okym ne zamana kadar. allahım inş tez zamanda gönlünün muradını versin. seni çk ii anlyrm benim daha yeni 1,5 yldr istyrm. allahm en iyisini blr kalben teslim ol canım. allaha bırak. bk ne demiş şem-i tebrizi ^ işin allaha kalmışsa, olmuş bil^ ins verecek canım.

Aynı günde rdvumuz var ben de bugün 12 de rdvum var yumoşlara bakacak inşallah büyümüşlerdir !!! Dr çatlatma iğnesi vuracak herhalde, ben hayır demem, olsun bi senedir bekliyoruz çünkü. Canım ben Fransa'da doğdum büyüdüm ama bi yıldır Ankara da yaşıyorum, buraya taşındık, eşim beğenmedi avrupayı hayırlısıyla Yüce Rabbim nasip etsin en kısa zamanda gebeliği, dileyen herkese !

Arkadaslar bu ay serephone ile gebe kaldim. 5 haftalik pazaetesi kalp atışı ni görmeye gidecez inşallah. Kasiklarim da ağrı çok var belimde cok agrio bu ilaç yapabilirmi. Bide gebe olan atkadaslarim kendimi şokta hissediyorum daha hamile olduğuma inanamıyorum normal mi

canım senın kullandıgın ılacı bılmıyorum ben klomen kullanıyorum hamıle olduguma bende ınanamadım senın gıbı takı kalp atısını duyup o kucuk parmaklarını gorunce tamam dedım oglum suprızdı benımıcın zaten bızde ıkıncı ıcın ugrasıyoruzallah saglıklı sıhatlı kucagına almayı nasıp etsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…