Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Merhaba kizlar ben bu ay gunde 2 tane klomen kullandim. Doktorum yumurta kontrolu yapti 11 mm yeterince gelismemis adet olunca 3. Gun gunde 3 tane klomen kullan gel dedi ama benim hayatimda ilk kez 6 gun gecikti bugun 7. Gun hala olmadim. Dr uma 4. Gecikme gunumde klomenden dolayi mi gecikti diye sordum hayir klomen gecikme yapmaz dedi. Kan testi yaptirayimmi dedim hayir bekle sen gec yumurtluyorsun dedi. Ben yine de 4. Gun kan testi yaptirdim 0,24 cikti . Bugun 7. Gun hala gelen giden yok. Cok daraldim artik. Sizce ne yapmaliyim?

Arkadaşlar mrb bugün hsg çektirdin hem de anestezisiz çok kolaymis hic agrim olmadı ve çok şükür bi yapisiklik tıkanıklık yokmuş.myom ameliyatı olmuştum o yüzden tedirgindim
Doktorun daha kolay bile hamile kalabilirdin dedi
Çok mutluyum sizinle paylaşmak istedim....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evrakcu naptin guzelim ya

zeynepcim bugn eski yazılara baktımda sen ne temiz kalplisin kuzum hep üçüz olsun ne güzel olr gibi şeyler yazmşsın rabbimde sana üçüz nasip etti allahım gönlüne göre vermiş. inş sağlıklı bi şekilde kucağınada alırsın canım. var mı karnnda büyüme felan allahım yardımcın olsun.

Günaydın kızlar nasılsınız. nasıl gidiyor ?? hepinizi çok özledim canlarım..
var mı güzel yeni gelişmeler.. Hepinizi çoook merak ediyorum..
Benim bata 3gün var .. ama hiç bi belirtim yok.. ne adet için ne de gebelik için. zaten umudum da yok. aşılama yolu görünüyor.. hayırlısı ne diyelimm... haber veririm ben yine size ara ara...

Kızlar cuma günü doktora gittim adetimin 3 günüydü fsh değerim 13,7 di ama şimdi 5,6 olmuş yani düşmüş testere dişli aslan pencesi bitki çayından içtim ve fayda göstermiş doktor istersen aşılama yapalım bi daha ki aya dedi bende olur dedim bir sıkıntı görünmüyor dedi yumurtlamam az biraz o yüzdende klomene başladım gene kızlar aşılama zormu nasıl yapılıyor

Kızlar cuma günü doktora gittim adetimin 3 günüydü fsh değerim 13,7 di ama şimdi 5,6 olmuş yani düşmüş testere dişli aslan pencesi bitki çayından içtim ve fayda göstermiş doktor istersen aşılama yapalım bi daha ki aya dedi bende olur dedim bir sıkıntı görünmüyor dedi yumurtlamam az biraz o yüzdende klomene başladım gene kızlar aşılama zormu nasıl yapılıyor

Ben de bu ayın sonunda yapacam canım yapanlar zor değil diyor 5 dakikalık bir işlemmis hayırlısı olsun bakalım

Son düzenleme:
aynı günde rdvumuz var :-) ben de bugün 12 de rdvum var yumoşlara bakacak inşallah büyümüşlerdir !!! Dr çatlatma iğnesi vuracak herhalde, ben hayır demem, olsun bi senedir bekliyoruz çünkü. Canım ben fransa'da doğdum büyüdüm ama bi yıldır ankara da yaşıyorum, buraya taşındık, eşim beğenmedi avrupayı :-) hayırlısıyla yüce rabbim nasip etsin en kısa zamanda gebeliği, dileyen herkese !

selamlar maprıncesse .. Tatıldeydım 1 haftadır o nedenle gıremedım .. Aynı gun randevumuz vardı naptın dıye merak ettım bende 3 tane yumos olusmus .. 2 sı cok ıyı dedı bır tanesı kucuk dedı .. 22 ve 24 mm 2 tanesı dıgerı 14 mm dedı ve bırgun sonra oglen catlatma ıgnesı vurdu oglen 12.30 ... ıkı gun ust uste ılıskı dedı adet donemıne kadar da gun asırı dedı :KK4::KK4::KK4::KK4: Bu sefer esımle usunmeden dedıklerıne uyuyoruzzzz bakalım nolcak ??? Sende ne haberler varrrrr :KK16::KK16::KK16:

selamlar maprıncesse .. Tatıldeydım 1 haftadır o nedenle gıremedım .. Aynı gun randevumuz vardı naptın dıye merak ettım bende 3 tane yumos olusmus .. 2 sı cok ıyı dedı bır tanesı kucuk dedı .. 22 ve 24 mm 2 tanesı dıgerı 14 mm dedı ve bırgun sonra oglen catlatma ıgnesı vurdu oglen 12.30 ... ıkı gun ust uste ılıskı dedı adet donemıne kadar da gun asırı dedı :KK4::KK4::KK4::KK4: Bu sefer esımle usunmeden dedıklerıne uyuyoruzzzz bakalım nolcak ??? Sende ne haberler varrrrr :KK16::KK16::KK16:

Merhaba zozitos, ben de çok şükür 4 tane yumoş oluşmuş, aynı gün ( saat 13.00 ) çatlatma iğnesi vurdu, 36 saat sonra ilişki dedi, 2 gün üst üste ( yani Çarşamba, Perşembe ), cumaya olmasın dedi, Cumartesi tekrar olsun, gerisine karışmıyorum dedi Dr.
Bu hafta tekrar gidecem Perşembe günü Allah izin verirse, Dr bakcaz dedi, bu arada bu ay tedaviye başladığımdan beri folik asit kullanıyorum, Dr söyledi, hamile kalırsam, bebişin sağlıklı gelişmesi için, aynı zamanda bana da iyi geliyo vitamin olduğu için.
Şu an sabırsızlıkla perşembe'yi bekliyorum, belli olacak herhalde bebişimin olup olmaması ... Allahım gönlümüze göre versin !!!

merhaba zozitos, ben de çok şükür 4 tane yumoş oluşmuş, aynı gün ( saat 13.00 ) çatlatma iğnesi vurdu, 36 saat sonra ilişki dedi, 2 gün üst üste ( yani çarşamba, perşembe ), cumaya olmasın dedi, cumartesi tekrar olsun, gerisine karışmıyorum dedi dr.
Bu hafta tekrar gidecem perşembe günü allah izin verirse, dr bakcaz dedi, bu arada bu ay tedaviye başladığımdan beri folik asit kullanıyorum, dr söyledi, hamile kalırsam, bebişin sağlıklı gelişmesi için, aynı zamanda bana da iyi geliyo vitamin olduğu için.
şu an sabırsızlıkla perşembe'yi bekliyorum, belli olacak herhalde bebişimin olup olmaması ... Allahım gönlümüze göre versin !!!

ayyyyy suan nasıl heyecanlandım anlatamam maprıncesse :KK16: Sımdı benımde aynı sekılde aynı gun ıgne olduk sanırım ..
Sımdı bak ;
06.05 de muayeneye gıttım dedıkı yumoslar ıyı 3 adet olusmus ama 1 tanesı kucuk 14 mm lık dıger ıkısı cok ıyı dedı
yarın gel dedı 07.05 de oglen 12.30 da ıgneyı vuralım dedı pregnly 10 bınlık vurdular kalcadan ... 12 saat sonra ılıskı dedı yanı carsambanın gecesı ... :KK4: Aynı senın dr unun dedıgı gıbı 2 gun ust uste ılıskı sonrasında 1 er gun ara vererek devam edın dedı..bende gecen aydan berı folıkasıt kullanıyorum cok faydalı gercekten :KK34: Ayy bende cok meraklandım sımdı umarım bırımızden bırınınkı tutar... Haaa bırde sen hangı ıgneden oldun ben pregnly 5000 lık 2 adeet totalde 10 bınlık yanı tek seferde vurdu 2 yumos oldugu ıcın ıkız olma sansın yuksek dedı ... Ben ıkızınden degıl bır tanesıne bıle gobekkk atıcammmm :KK76::KK76::KK76:

Ay vallah ben de heyecanlandım ya, aynı şeyleri yaşıyoruz :-) Allahım bu ay hem ikimize hem de dileyen bütün kardeşlerimize hayırlısıyla Bebişler nasip etsin. Ben iğnenin adını hatırlamıyorum, yalnız bende de 2 tüp vardı, ama tek seferde kalçadan vurdu bana da, ay vallah acayip heyecanlandım şimdi, sen tekrar gidecek misin kontrole bu hafta ? Yoksa adetini bekliceksin ?

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Ay vallah ben de heyecanlandım ya, aynı şeyleri yaşıyoruz :-) Allahım bu ay hem ikimize hem de dileyen bütün kardeşlerimize hayırlısıyla Bebişler nasip etsin. Ben iğnenin adını hatırlamıyorum, yalnız bende de 2 tüp vardı, ama tek seferde kalçadan vurdu bana da, ay vallah acayip heyecanlandım şimdi, sen tekrar gidecek misin kontrole bu hafta ? Yoksa adetini bekliceksin ?

Bu kadar olur yanii gercekten tam tamina ayni ... yok ben gitmicem cunku dr um izinde olucak bir de baska sehirde o nedenle gitmicem.. adet zamanini bekliyim diyorum .. 2 tup varsa o zaman seninkide Pregnly :KK66: Birde ne sorucam sana igneden kac gun sonra test yapinca cikiyormus biliyor musun :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
Bu kadar olur yanii gercekten tam tamina ayni ... yok ben gitmicem cunku dr um izinde olucak bir de baska sehirde o nedenle gitmicem.. adet zamanini bekliyim diyorum .. 2 tup varsa o zaman seninkide Pregnly :KK66: Birde ne sorucam sana igneden kac gun sonra test yapinca cikiyormus biliyor musun :KK52::KK52::KK52:

zozitoscum ne güzel haberler . umarım bu ay tutar bebişin .canım 14 gün onra geçiyo ignenin etkisi

Insalah Sirinecimmm insallah hepimizinki tutarrr tutsunnn artikkkkk :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: lerrrrrr :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Bu arada sen naptin nasilsinnnn iyi misin nasil gidiyorrrr:KK76::KK76:

aynı canım beklyorum 10 gü var bata . dr a gitmedim bu aay kendi çapımda çalışma yaptım :82::82::82: tutmuştur inşallah

aynı canım beklyorum 10 gü var bata . dr a gitmedim bu aay kendi çapımda çalışma yaptım :82::82::82: tutmuştur inşallah

Hadi insallah :KK16: Sirinecimmm benim de bat a 12 gun var asagi yukari ayni sayilir.. :KK9: gerci hic icimde benim bir umut yokta ne biliyimmm bekleniyor oyleee:KK34:

Aynen çok güzel tesadüf oldu, aynı anda hamiş kalırsak herhalde birbirimiz hiç unutmayız. Maalesef bu konuda bilgim yok Dr da şu tarihte test yap fln demedi, bakalım bi Perşembe günü gidim hayırlısıyla, inşallah iyi sonuçlar alırım, çok stres yapıyorum aklıma geldikçe...

Slm bende bugun basladim klonene ama destekleyici bitkisel.ilaclat ve.macun kullaniyorum

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

X